Нарешті! Купуйте та продавайте авто без обмежень

Відгук Fiat Ducato груз. 1995

Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння
Оцінка авто
Плюси і мінуси

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач

Відгук

Машина мені подобається як ззовні так і всередині. Салон зроблений продуманіше та зручніше ніж у тих же спрінтер,лт і транзит. Хороша м\'яка підвіска. Дуже добре тримає дорогу,особливо зимою,через нагрудний передок і розташування мотора. Будка ширша ніж у спрінтера на 10 см. Двері бокові у високому варіанті дістають до стелі,а не як у спрінтера.
З мінусів: дуже слабенький кузов. Прогнивають пороги,за ними підсилювачі,далі починають гриміти задні,а згодом і бокові двері. Якщо вчасно не відремонтувати то тріскає будка в дверний пройомах. Часто треба міняти задню подушку мотора і опорні підшипники,+ - 5-10 тис. Коштують копійки. Мотори ходять добре і довго майже всі. Коробки вмирають дуже часто. Робити мало хто вміє,тому вихід це заміна зі шроту. Я практикува зразу ж свіже масло і присадку. Допомагає на довго. Моя пройшла 150 тис. Загалом машина класна,але треба її пильнувати. Не любить перегрузів.

taras
26 травня

Підпишіться на розсилку відгуків про Fiat Ducato груз.

Коментарі

Ваше ім'я: