Fiat 8 відгуків про Fiat Bravo 2009 року

4.9

динаміка, керованість, дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника

дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Fiat Bravo 2009

Fiat Bravo 2009

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

Володію цим чудом Італійського автопрому 3 роки. Купив його випадково, потрібно був транспорт терміново, а тут якраз брат пригнав з Європи Фіата. Поїхав подивитись, перше що сподобалось це дизайн, такі машини рідкість, на дорозі привертає увагуі ергономіка, вона не велика, але місця для людей і багажу достатньо. Це найбільш малопотужна версія з атмосферним двигуном 1.4 на 90 кінських сил, зі встановленим заводським ГБО фірми Ленді Рензо. Розхід газу суто в міському циклі не перевищує 9 літрів,в літку по трасі вкладався в 5.5 літри. По бензині - 7 у міському режимі . Досить тихо працює двигун, іноді їдеш і не розумієш, то автомобіль заглох чи ні, бо двигуна реально не чути, легка керованість, особливо якщо увімкнути у місті електропідсилювач керма, але за містом краще ним не користуватись, бо кермо надто чутливе стає. Кузов не піддається корозії, так як лужоний, кажуть, що лужоні тільки автомобілі в червоному і чорному кольорі, але я це не знаю точно.
Із мінусів: мала динаміка на розгін, по місту то не критично, а от на трасі обганяти фури стрьомно. Але якщо вже розігнався, то летить як пуля. Скільки на педаль давиш, стільки і їде, я розганявся нею до 170, мабуть, може і більше, але якось страшно.
За три роки замінив форсунки гбо, блок управління гбо і проводку гбо бо Ленді Рензо звичайно хороша фірма, але вийшла з ладу плата управління, і було вигідніше поставити все іншої фірми, а все що знялося - продати. У результаті вийшла заміна ГБО - 3000 грн.
Також робив підвіску 18000 грн, але замінив абсолютно все крім пружин. Здивувало що там ще до мене ніхто підвіску не робив, абсолютно всі детелі рідні.
Потрапив у дтп, задній бампер, фари, парктронікидумав будуть проблеми із запчастинами, але ні, все в наявності і не дороге. ніяких проблем. Доречі, самий дефіцитний товар, це резинові накладки на педалі газу і щеплення. Ті що по каталожному номеру за 30-60 грн не пІдходять, а підходять від якоїсь рідкісної Альфа Ромео за 50 Доларів за штуку.
В загальному тільки позитивні відгуки, може, краще було б брати турбовану версію, але там можуть бути нюанси по коробці і щепленню і жаль що вона не на автоматі. Я їздив на Гольфі, Фокусі і Ріо, тож порівнюючи, Браво мені серед них подобається найбільше.

Fiat Bravo 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

Перший власник 160 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Сподобався дизайн, великий розмір багажнику, двигун 1.4 t-get, який має високі рейтинги в європейських порівняннях, розподілене впорскування та можливість установки ГБО, своєрідна ексклюзивність, 6 ст.МКП, відсутність корозії та мале інвестування після придбання. Не сподобався малий кліренс, особливо спереду та великий нахил переднього скла. Широкі стійки знаходяться близько біля голови водія, що своєю чергою, обмежує боковий огляд. Після придбання зі 158 тис. пробігом до серйозного ремонту не звертався, оливу залив оригінальну. Оскільки авто перше, то оцінити вартість запчастин і рідин важко. За рахунком немасовості моделі, отримував компліменти щодо придбання авто із салону.

Fiat Bravo 2009

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Відгук про бензинову версію SPORT. Двоякі відчуття від авто. З однієї сторони - дуже динамічне і надзвичайно гарно кероване авто — порівнюю з Хондами. В режимі Спорт рве як атмосферний 2.5-2.8, не менше. Крутний момент майже з 2000. Також гарно продумана ергономіка майже у всьому. Шумка вища за свій клас. Кузов якісно пофарбований і добре захищений від корозії. Всім цим закохує в себе з першого кілометра. А з іншої сторони — вистачає \'\'дитячих хвороб\'\'. Клімат іноді ламається і зимою легко може почати дути морозом на водія, а його ремонт — це квест на 3 дні із розбором половини салону. Козирки від сонця падають вниз на кожному лежачому. Кермо облазить. Підрульові перемикачі — ненадійні. Проти туманки вигорають. Салон то скрипить то свистить... Двигун і турба - загалом надійні, але з мастилом не шуткувати — хороша синтетика і заміна з мінімальним інтервалом. Часто погано заводиться на холодну, особливо зранку - дуже вередлива до палива, найкраще лити 98-й бензин, або якийсь супер — супер -євро- преміум 95. Якого в Україні немає і не було. Якщо залити український 95 - зранку крутити стартером можна і 5-7 разів поки заведеться. ГБО поставити можна, але далеко не кожне і воно потребує супер-ідеально точного налаштування, яке правильно більшість можуть зробити тільки на словах, а на практиці, тільки 1 із 10 спеців може налаштувати як треба. Добре хоч гідрокомпенсатори є. МКПП на 6 передач теж — зручна в керуванні, передаткові ідеальні, але доволі ненадійна — та й просто не витримує потужності цього двигуна, підшипники в ній — це розхідник. Підвіска теж — комфортна і дешева, але не для наших доріг через кліренс. Ситуацію загалом сильно рятує відносно не дороге обслуговування. Але тут знову ж двояко: кузовні деталі, деталі підвіски, ремені, ролики, фільтра, підшипники — дешево, а от запчастини клімату чи того ж зчеплення — гідро - вижимний, дво-масовий маховик, чи подушки двигуна — космос. Продати її - теж проблема, або продавати рік, або забезцінь.

об`єм багажника

Машина супер. Комфортная, качественно собранная, комплектация и шумка просто огонь. Как по мне - недостатков нет. Багажник для этого класса большой, но для поездки семьёй на отдых маловат.

динаміка

Както раз изза мороза не заводилась. Заслонка подачи воздуха видимо примерзла. Пришлось ехать в представительство, но только чтоб ошибки из памяти почистили иначе пищало постоянно.. Сделали бесплатно..

FIAT Turbo Diesel 120 лошадок но 300 Nm момент. Странно что такои модели здесь даже нет). Двигатель - отпад... Добавил ещё Чип от Tuning-Конторы. Гдето 20% больше мощность. Что больше всего нравится что на 140-150.. стартует на 5 как с места.) А вообще 240 не предел. У меня только изза резины). Бесит только Blu&Me ...

динамичная, спорт

не нашли

Купили машину 2009 года, состояние как новое. Ездим пол года, машинка спортивная, шустрая. На 3 скорости до ста километров может разогнаться. Есть турбина, есть специальная кнопка, режим спорт. В салоне сделано все под спорт, сидения спорт сделаны с красивыми красными вставками, идет специальная кнопка автоматическая -подсветка этих красных вставок.Стоит с завода сабвуфер -музыка играет отлично. Стоит система windows. Радиус колес с завода идет 18. Есть восемь подушек безопасности. Очень шустрая машина, пять дверей, хороший багажник-вместителен. Для семьи молодой самое то. Отличный авто для молодых людей, взрослым не по вкусу будет.

Fiat Bravo 2009

-удовольствие от вождения. хорошо обрабатывает мелкие неровности. очень точная и приятная рулежка на всем диапазоне скоростей.

- запотевают задние блоки фар;. очень посредственная аудио система;. серьезно продольно раскачивается на волнах дороги;. НИЗКИЙ КЛИРЕНС.

Куплен в феврале 2010 г. Покупался как вторая машина, для жены. Понравился задорный внешний вид, жена сказала, что машина ей улыбается. Отзывов не читали, взяли потому что просто понравилась. В чем не повезло, что поймали все "фирменные болячки": - течь антифриза из-за дубоватого патрубка; - течь масла из робота при низких температурах. В чем повезло, все это произошло во время гарантии. Плюсы - минусы: "-" - запотевают задние блоки фар; - очень посредственная аудио система; - удивительно, что при достаточно скромных размерах, достаточно серьезно продольно раскачивается на волнах дороги (пример - карельская дорога). Приходится останавливать раскачивание довольно энергичным нажатием на тормоз иначе см. Следующий минус. Притом что мелкие неровности обрабатывает прекрасно. Чтобы не влезать в дальнейшие объяснения сразу оговорюсь, что на тот момент машина только что прошла 1-й ТО и имела пробег около 2500 км, амортизаторы и пружины были в порядке. - самый главный - НИЗКИЙ КЛИРЕНС, если вы к нему готовы, то эта машина для вас. У меня установлена металлическая защита вместо штатной пластиковой, так она еще съела 1,5-2 см., возможно установка была моей ошибкой и со штатной было бы все хорошо - не знаю. Но сейчас приходится внимательно следить за любой впадиной, которая может обернуться противным скрежетом защиты при выходе из нее. "+" Удовольствие от вождения затмевают все минусы, звук повышенных оборотов, конечно не суперкаровски, но очень приятный. Очень точная и приятная рулежка на всем диапазоне скоростей. Редкая, по крайней мере в нашей области, заставляет людей оглянуться. Вообщем, не раз перечисленные здесь плюсы. Хотел сделать краткий вывод, что это машина для желающих получать хорошие ощущения от вождения ... и т.п., но требующая хороших дорог, но задумался: езжу же я и жена в условиях крайнего севера по разным дорогам, а скрежет защиты практически отсутствует, пробой амортизатора вообще 1-2 раза был и ничего. Заглянула через плечо жена, приходится писать (и я практически с ней согласен): нет в этой машине таких минусов, которые помешали бы купить ее сегодня.

Fiat Bravo 2009

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Проблем нет, т.к. ничего не ломалось и не отваливалось. Убогий сервис от Соллерс. Сам покупал масло Selenia KPE а все расходники в интернет-магазинах на очень приемлемом уровне.

Машина супер! Удобная, надежная. Материалы отделки на самом высоком уровне. Фокус просто рядом не валялся с Bravo. Старт с места-это не забываемо. Это не просто 120 лошадей под капотом. Это как будто 120 арабских скакунов...или мустангов. Когда нажимаешь педаль в пол, такое ощущение что машина может встать на дыбы. Обогнать почти любую машину не составляет труда. Водители догоняя не верят своим глазам, съедая машину взглядами. Штатная музыка после настройки заиграла очень качественно. Шумоизоляция действительно таковой является. Шумов просто нет. Первое время(пока не привык) я не слышал совсем работы двигателя. Определял переключение просто по скорости. Я не знаю что сказать плохого об этой машине. Не нашел я в ней недостатков. Хотя есть один-это дилеры. Они никакие...Радует, что они мне не нужны

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Браво по рокам