1 680+ відгуків про Fiat

Мої відгуки →
дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна
дизайн кузова, динаміка, якість збірки, витрати палива, керованість, шумоізоляція
244 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення
3.8 Добре
  • 5 Ціна
Простой как жигули копейка. Мотора и кпп хватает на 150ткм ,вечно сопливит ото всюду,но едет при этом . Не подводил. 600-700кг реально берет . З/ч копеешные. Оправдывает себя.
Oлег Игоревич08 травня 2021
Дивитись ще 29 відгуків про Fiat Doblo груз. →

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
173 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Універсальне авто для міських поїздок по роботі або на природу, полювання та рибалку. В дальню дорогу як на відпочинок/море не рекомендую, занадто жорстка і не зовсім зручна для цього. В ремонті дешева та і ломатись нема чому, надійна і витривала, для комерційних цілей - чудовий вибір. Витрати на пальне помірні. Також ціна авто дозволяє його взяти чисто для "хазяйства". Для поїздок по місту та області хороший вибір, оскільки не боїться наших "доріг". Не сподобався загальний дизайн і комфортність, хоча авто і не про це. Це робоча машина і свої функції виконує добре.
Юрій05 травня 2021
Дивитись ще 7 відгуків про Fiat Doblo груз.-пасс. →

динаміка, шумоізоляція
227 тис.км 6 л / 100 км
  • 5 Ціна
Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік . По регламенту робили тільки заміну ременів і всіх інших рідин Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину Дуже тупий на обмін. А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.
Олег04 травня 2021
Дивитись ще 37 відгуків про Fiat Scudo пасс. →

динаміка
  • 5 Ціна
Машина хороша, велика в середині можна завантажувати великі габаритні речі ,ми на відпочинку ,ночуємо в ній ,є куплений матрас по розміру 200*125 см.що добре лягає надуваємо ,і комфортно відпочиваєм ,що хочеш,простора супер ,обзор від воліє найкращий ,видно все,двигун в мене 1,3 мультиджет, економний коли їду і дивлюся на розхід аж сміюся що таке може бути ,в друзів мотоцикли більше беруть по розходу .двигуна хватає і на обгоні і на їзду ,якщо в гонках не берете участі. По запчастинах не дорогий в обслуговуванні ,кузови оцинковані ,хто читає ,то не бійтеся купувати слабший мотор ви на економії палива зекономите не малі гроші ,самі порахуйте,і їзда на таких моторах проходить на більших оборотах.Що саме головне щоб пробіг нескрутили і мотор з турбіною був в хорошому стані ,я дуже задоволений ним і зимою і літом .Мінус один ,що він трішки твердуватий на дорогах.
Саша04 травня 2021
Дивитись ще 92 відгука про Fiat Doblo пасс. →

об`єм багажника, витрати палива, ціна
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
210 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення
2.2 Погано
  • 3 Надійність
  • 2 Ціна
1,4 ужасный двигатель, если стоять в пробках то ещё куда не шло , ели разгоняться до ста км после сотки двигатель хочет выпрыгнуть и убежать . Масло с завода надо доливать. Болячки трапеция дворников , мех стеклоподъемники и тросик кпп. Стойки закрывают обзор, стойка спокойно 3 человека закрывает . Плюс большой багажник.
Алексей24 квітня 2021

218 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Очень вместительный и комфортный, низкий расход топлива, оцинкованный кузов, мягкая и надёжная ходовая, клиренс как у внедорожника
Pl23 квітня 2021

4.8 Відмінно
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, динаміка
220 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Простой.неприхотливый авто,в обслуживании дешевый,заводской метан,очень экономно ездить,пространство внутри огромное,высокий клиренс,возможность использования как для семьи так и для работы,за все время владения только радует.
Сергей23 квітня 2021

3.6 Добре
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція
  • 3 Ціна
Авто не плохое, но быстро гниёт, но для города очень даже не плохо, по трассе 110 идёт уверенно, не кидает, дорогу держит, хороший мягкий автомобиль, можно посоветовать тем, кто хочет быстро научиться ездить.
Владимир22 квітня 2021
Дивитись ще 25 відгуків про Fiat Uno →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість
шумоізоляція
  • 4 Ціна
Авто недооцінено на нашому ринку, простір салону і багажнику набагато більше і краще ніж у конкурентів, витрати пального не великі, траса 5.8, місто влітку 8.1-8.4, взимку 9-9.5 в заторах. за 90 тис. крім стандартних ТО нічого не робив, працює все ок.
Андрій21 квітня 2021
Дивитись ще 70 відгуків про Fiat Tipo →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт
  • 5 Ціна
106000, практически без ремонта. Огонь за свои деньги. Еще б турбинку как у линейки, вообще б цены не было. На 6-ой, очень туго идет на обгон. Но зато супер економичный можно в 7л. Газа вложиться, а бенза в 5 безтпроблем.
Юра18 квітня 2021
Дивитись ще 70 відгуків про Fiat Tipo →

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, керованість, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Авто ніколи не підводив, двигун надійний. Лакофарбове покриття потребує особливої уваги, при недогляді авто згниває дуже швидко.
Богдан17 квітня 2021

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
200 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Машиной владею больше года. Очень доволен и я и жена. Простая, относительно не дорогая в ремонте, комфортная в езде по городу и за его пределами, динамики мотора хватает вполне, одноклассники все остаются позади! Очень экономный расход топлива! Из минусов "кузов", коррозия на порогах и задних арках, но учитывая возраст это нормально для бюджетных авто. Фиат Пунто 1.3 дизель рекомендую!
Александр16 квітня 2021
Дивитись ще 176 відгуків про Fiat Punto →

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Нормальный автомобиль для работы и семьи. Практичный, вместительный, удобный и очень экономичный по расходу топлива. Недорогой и неприхотливый в обслуживании. Хорошее качество сборки, узлы все крепкие и надежные. Двигатель легко выхаживает до 300.000 км. Авто легко рулится, информативный руль, тормозная система работает отлично, динамика небольшая, но вполне комфортно ехать по трассе при скорости до 140 км. в час. Высокий клиренс позволяет съезжать на плохую дорогу или легкое бездорожье. Авто может легко использоваться для жителей которые живут в глухом селе вдалеке от нормальных дорог. Вполне хороший и надежный автомобиль для средне статистической семьи, можно перевозить достаточное количество тяжелых и вместительных вещей.
Эдуард15 квітня 2021
Дивитись ще 93 відгука про Fiat Doblo →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна
Перший власник 23 тис.км 8 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Редкий и красивый автомобиль,привлечёт внимания любой красивой девушки,экономичное и недорогое в обслуживании авто,запчасти по цене мешка картошки...
Александер13 квітня 2021
Дивитись ще 3 відгука про Fiat Ritmo →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
270 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Володіємо в сім\'ї двома автомобілями цієї моделі Doblo panorama 2004 1.6 газ/бензин та також doblo maxi 2006 1.9 multi Бензиновим добликом вже володіємо 4 роки, за цей час наїздили 150 тис., автомобілем задоволені, авто комфортне як для сімейних подорожей так і для робочих поїздок, ходова в даних автомобілях неубіваємо, кузов оцинкований і ніде ніяких рижиків немає ні на одному авто ні на іншому, мінусів в даному авто не бачу так само буквально пів року тому купили добло максі базу але 1.9 мультиджет то не можемо натішитися авто, так для роботи просто супер авто, запчастини по ходові не є дорогими але вони є витривалими, я би рекомендував вам авто даної.моделі, іншого авто як добло не хотілося би
Тарас11 квітня 2021

• 4 Ціна
Комфортный вместительный автомобиль, большой багажник, качественные материалы, в топовой комплектации идёт на R18 дисках, с клиренсом все в порядке!
Сергей 09 квітня 2021
Дивитись ще 21 відгук про Fiat Croma →

шумоізоляція
Перший власник 174 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 5 Ціна
Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!
Николай Владиславович07 квітня 2021

4.4 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
Перший власник 128 тис.км 6 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Тільки позитивні враження від володіння, по ремонту нічого до 100тис тік то і торм колодки, на 100 зробив велике то, стойки по кругу, передні сайленти, торм диски і барабани, ремінь і ролики агрегатів, всі рідини на оригінал тутелла вкл масло в коробці, здуру ще і щеплення поміняв, відкатав ще після цього 27тис без питань. Масло лив селенія, дизель на окко, регламент масла і всіх фільтрів10тис. Для міста авто класне, по трасі після 130км.год і зустрічних фур тре чуток підрулювати. По витраті палива в залежності як жати педаль, по трасі 5.2 - 5.5 у мене виходило, правда 90 ніколи не їздив, по місту 6.5 з кліматом. Кліматом зимою не дуже задоволений, датчик тормознутмй чуток, літом все гут. Хай радує тепер нового власника.
Андрій Тутуруш06 квітня 2021
Дивитись ще 133 відгука про Fiat Linea →

динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція
якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
142 тис.км 13 л / 100 км Комерційні перевезення
2.8 Погано
  • 2 Надійність
  • 2 Ціна
Очень не понравился дукато, уж слишком дорого он стоит для такого плохого качества. Думал, что только мне не повезло с вечными поломками движка, топливной системы и подвески. А сейчас смотрю отзывы владельцев и понимаю, что у большинства из них такие же проблемы. Запчасти для него даже оригинальные ходят недолго. Заводские форсунки отходили 65000 км, потом покупал оригинал и они отходили 40000 км. Амортизаторы и ступичные подшипники тут вообще слабое место, то ли качество деталей с завода такое, то ли конструкция такая хреновая.
Марк05 квітня 2021
Дивитись ще 26 відгуків про Fiat Ducato груз. →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
об`єм багажника, гальма, шумоізоляція
Перший власник 60 тис.км 9.1 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Отличное авто, не дорогое в использовании. С деталями проблем не было, все в наличии или пару дней. Слабоваты тормоза, маловат богажник.
Данил21 березня 2021
Дивитись ще 4 відгука про Fiat 500X →