Fiat 1 680+ відгуків про Fiat

Fiat Doblo груз.-пасс. 2010

Fiat Doblo груз.-пасс. 2010

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

173 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Універсальне авто для міських поїздок по роботі або на природу, полювання та рибалку. В дальню дорогу як на відпочинок/море не рекомендую, занадто жорстка і не зовсім зручна для цього. В ремонті дешева та і ломатись нема чому, надійна і витривала, для комерційних цілей - чудовий вибір. Витрати на пальне помірні. Також ціна авто дозволяє його взяти чисто для "хазяйства". Для поїздок по місту та області хороший вибір, оскільки не боїться наших "доріг". Не сподобався загальний дизайн і комфортність, хоча авто і не про це. Це робоча машина і свої функції виконує добре.

Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

динаміка, шумоізоляція

227 тис.км 6 л / 100 км

Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні
Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік .
По регламенту робили тільки заміну
ременів і всіх інших рідин
Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину
Дуже тупий на обмін.
А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.

динаміка

Машина хороша, велика в середині можна завантажувати великі габаритні речі ,ми на відпочинку ,ночуємо в ній ,є куплений матрас по розміру 200*125 см.що добре лягає надуваємо ,і комфортно відпочиваєм ,що хочеш,простора супер ,обзор від воліє найкращий ,видно все,двигун в мене 1,3 мультиджет, економний коли їду і дивлюся на розхід аж сміюся що таке може бути ,в друзів мотоцикли більше беруть по розходу .двигуна хватає і на обгоні і на їзду ,якщо в гонках не берете участі.
По запчастинах не дорогий в обслуговуванні ,кузови оцинковані ,хто читає ,то не бійтеся купувати слабший мотор ви на економії палива зекономите не малі гроші ,самі порахуйте,і їзда на таких моторах проходить на більших оборотах.Що саме головне щоб пробіг нескрутили і мотор з турбіною був в хорошому стані ,я дуже задоволений ним і зимою і літом .Мінус один ,що він трішки твердуватий на дорогах.

• Погано
    2.2
Fiat Doblo груз. 2008

Fiat Doblo груз. 2008

об`єм багажника, витрати палива, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

210 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

1,4 ужасный двигатель, если стоять в пробках то ещё куда не шло , ели разгоняться до ста км после сотки двигатель хочет выпрыгнуть и убежать . Масло с завода надо доливать.
Болячки трапеция дворников , мех стеклоподъемники и тросик кпп.
Стойки закрывают обзор, стойка спокойно 3 человека закрывает .
Плюс большой багажник.

Fiat Doblo пасс. 2010

Fiat Doblo пасс. 2010

218 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Очень вместительный и комфортный, низкий расход топлива, оцинкованный кузов, мягкая и надёжная ходовая, клиренс как у внедорожника

Fiat Doblo пасс. 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка

220 тис.км Сім'я

Простой.неприхотливый авто,в обслуживании дешевый,заводской метан,очень экономно ездить,пространство внутри огромное,высокий клиренс,возможность использования как для семьи так и для работы,за все время владения только радует.

Fiat Uno 1987

Fiat Uno 1987

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

Авто не плохое, но быстро гниёт, но для города очень даже не плохо, по трассе 110 идёт уверенно, не кидает, дорогу держит, хороший мягкий автомобиль, можно посоветовать тем, кто хочет быстро научиться ездить.

Fiat Tipo 2016

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

шумоізоляція

Авто недооцінено на нашому ринку,
простір салону і багажнику набагато більше і краще ніж у конкурентів, витрати пального не великі, траса 5.8, місто влітку 8.1-8.4, взимку 9-9.5 в заторах.
за 90 тис. крім стандартних ТО нічого не робив, працює все ок.

Fiat Tipo 2016

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

106000, практически без ремонта.
Огонь за свои деньги.
Еще б турбинку как у линейки, вообще б цены не было. На 6-ой, очень туго идет на обгон. Но зато супер економичный можно в 7л. Газа вложиться, а бенза в 5 безтпроблем.

Fiat Doblo пасс. 2005

Fiat Doblo пасс. 2005

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, керованість, шумоізоляція

Авто ніколи не підводив, двигун надійний.
Лакофарбове покриття потребує особливої уваги, при недогляді авто згниває дуже швидко.

Fiat Punto 2003

Fiat Punto 2003

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

200 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Машиной владею больше года. Очень доволен и я и жена. Простая, относительно не дорогая в ремонте, комфортная в езде по городу и за его пределами, динамики мотора хватает вполне, одноклассники все остаются позади! Очень экономный расход топлива! Из минусов "кузов", коррозия на порогах и задних арках, но учитывая возраст это нормально для бюджетных авто. Фиат Пунто 1.3 дизель рекомендую!

Fiat Doblo 2018

Fiat Doblo 2018

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція

Нормальный автомобиль для работы и семьи. Практичный, вместительный, удобный и очень экономичный по расходу топлива.
Недорогой и неприхотливый в обслуживании. Хорошее качество сборки, узлы все крепкие и надежные. Двигатель легко выхаживает до 300.000 км.
Авто легко рулится, информативный руль, тормозная система работает отлично, динамика небольшая, но вполне комфортно ехать по трассе при скорости до 140 км. в час.
Высокий клиренс позволяет съезжать на плохую дорогу или легкое бездорожье. Авто может легко использоваться для жителей которые живут в глухом селе вдалеке от нормальных дорог.
Вполне хороший и надежный автомобиль для средне статистической семьи, можно перевозить достаточное количество тяжелых и вместительных вещей.

Fiat Ritmo 1983

Fiat Ritmo 1983

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

Перший власник 23 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Редкий и красивый автомобиль,привлечёт внимания любой красивой девушки,экономичное и недорогое в обслуживании авто,запчасти по цене мешка картошки...

Fiat Doblo пасс. 2006

Fiat Doblo пасс. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

270 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Володіємо в сім\'ї двома автомобілями цієї моделі Doblo panorama 2004 1.6 газ/бензин та також doblo maxi 2006 1.9 multi
Бензиновим добликом вже володіємо 4 роки, за цей час наїздили 150 тис., автомобілем задоволені, авто комфортне як для сімейних подорожей так і для робочих поїздок, ходова в даних автомобілях неубіваємо, кузов оцинкований і ніде ніяких рижиків немає ні на одному авто ні на іншому, мінусів в даному авто не бачу так само буквально пів року тому купили добло максі базу але 1.9 мультиджет то не можемо натішитися авто, так для роботи просто супер авто, запчастини по ходові не є дорогими але вони є витривалими, я би рекомендував вам авто даної.моделі, іншого авто як добло не хотілося би

Fiat Croma 2005

Fiat Croma 2005

Комфортный вместительный автомобиль, большой багажник, качественные материалы, в топовой комплектации идёт на R18 дисках, с клиренсом все в порядке!

Fiat Doblo груз. 2013

Fiat Doblo груз. 2013

шумоізоляція

Перший власник 174 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!

Fiat Linea 2013

Fiat Linea 2013

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 128 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Тільки позитивні враження від володіння, по ремонту нічого до 100тис тік то і торм колодки, на 100 зробив велике то, стойки по кругу, передні сайленти, торм диски і барабани, ремінь і ролики агрегатів, всі рідини на оригінал тутелла вкл масло в коробці, здуру ще і щеплення поміняв, відкатав ще після цього 27тис без питань. Масло лив селенія, дизель на окко, регламент масла і всіх фільтрів10тис.
Для міста авто класне, по трасі після 130км.год і зустрічних фур тре чуток підрулювати. По витраті палива в залежності як жати педаль, по трасі 5.2 - 5.5 у мене виходило, правда 90 ніколи не їздив, по місту 6.5 з кліматом.
Кліматом зимою не дуже задоволений, датчик тормознутмй чуток, літом все гут.
Хай радує тепер нового власника.

Fiat Ducato груз. 2015

Fiat Ducato груз. 2015

динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

142 тис.км 13 л / 100 км Комерційні перевезення

Очень не понравился дукато, уж слишком дорого он стоит для такого плохого качества. Думал, что только мне не повезло с вечными поломками движка, топливной системы и подвески. А сейчас смотрю отзывы владельцев и понимаю, что у большинства из них такие же проблемы. Запчасти для него даже оригинальные ходят недолго. Заводские форсунки отходили 65000 км, потом покупал оригинал и они отходили 40000 км. Амортизаторы и ступичные подшипники тут вообще слабое место, то ли качество деталей с завода такое, то ли конструкция такая хреновая.

Fiat 500X 2015

Fiat 500X 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, гальма, шумоізоляція

Перший власник 60 тис.км 9.1 л / 100 км Поїздки в місті

Отличное авто, не дорогое в использовании.
С деталями проблем не было, все в наличии или пару дней.
Слабоваты тормоза, маловат богажник.

Fiat Grande Punto 2007

Fiat Grande Punto 2007

Задоволена на всі 100 %:
комфортна,
зручна,
економна,
маневрена

Відгуки про моделі Фіат

Хочете придбати Фіат та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Fiat від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 680+ відгуків відгуків про Фіат будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.