Fiat 1 відгук про Fiat 130 2012 року

якість збірки

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Fiat 130 2012
Fiat 130 2012

Fiat 130 2012

На данный момент пробег 41000т.км полет нормальный, ни одной поломки, менял только расходники. Машиной доволен.

Во время эксплуатации проблем пока не было. Проблемы: при покупке нет выбора движка, помощнее не помешал бы. Малый дорожный просвет при заявленных 170мм врядли наберется 140 - где мерил производитель?Для асфальта хорошо - по грунтовке в грязь зарывается сразу. В сухую погоду еще ничего, но защитой шаркаешь постоянно.

В общем машиной доволен, пробег еще только 10т.км. о поломках говорить рано, правда одна лампа в противотуманке уже перегорела в остальном все нормально. Антифриз долил всего стакан, масло не расходует, не доливал ни капли, расход бензина при скорости 80-90км.ч. как заявлено производителем - совпадает, ну а если больше расход растет пропорционально скорости. Ездил в отпуск на 1300 км средний расход составил 8л на сотню при полной загрузке, разгонял до 145км.ч. Дорогу держит отлично в повороты входит как седан, при такой загруке неровности на дороге проглатывает как хорошая легковушка, (пустая конечно жестковата) тормоза просто изумительные АВС работает отлично. Обзорность выше всяких похвал про зеркало в салоне просто забыл. Летом в жару от кондиционера можно замерзнуть, печка тоже работает хорошо при -25градусах обдув сильнее 2ого положения не включал и при первом вполне комфортно.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 18 відгуків про Fiat 130
  • Fiat 130 2011

Fiat 130 2011

Fiat 130 2011

дизайн кузова, якість збірки, простір салону

появился легкий шелест при работе вентилятора отопителя на малых оборотах

Ну вот и прошел первый ТО после года с покупки. Захотелось написать еще один отзыв - ей-богу, машина этого заслуживает! За год эксплуатации и пробег 12000 единственно выявленная неисправность - легкий шелест при работе вентилятора отопителя на малых оборотах. Обещали заменить,как только поступить деталь. Износ тормозных колодок после 12000 км. всего 10%..Не могу не поблагодарить дилера,................... за четкую работу - без проблем записался, приехал раньше ,но сразу приняли, денег взяли меньше,чем сказали заранее! Короче,дико кайфую от удобства машины и пользования ею - покупайте,не пожалеете! После нее мне даже в Мерседесах и внедорожниках тесно и неуютно!

Рустем

Дивитися всі 1685 відгуків про Fiat
  • Fiat Tipo 2019

Погано
    1.8
Fiat Tipo 2019

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 88 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.

Олег

Відгуки про моделі Фіат