3 відгука про Dodge Ram Van 2002 року

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
370 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
Машина зайшла в Україну в 2012 р., я взяв її в 2013 р. експлуатую по цей день. Салон був неоригінальний, про те, знайшов оригінальні сідала, які і поставив. Розхід по місту 9, траса 6 -6.5 літра на 100 км. Супер авто для подорожей сім`єю або компанією. По запчастинам проблем немає, ТО вчасно і буде вам щастя. Іншого авто не хочу, поміняв би на таке саме, більш новіше. І тільки на автомат! Рекомендую любителям подорожувати!!!!
Ігор26 жовтня 2019

4.0 Добре
дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону
дорожній просвіт, вартість обслуговування
4.0 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Отличное авто для большой семьи, только не для наших дорог. По европе - самое то.
Андрей28 травня 2018

4.6 Відмінно
Салон дизайн розхід комфорт
Потребує догляду як і інша нормальна машина.
4.6 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
За 7 років експлуатації залишилось позитивне враження.Дуже просторий та ергономічний салон(оригінал 7 місць).З водійського місця дуже легко пересісти на пасажирське або на другий та третій ряд.Салон трансформер.якщо забрати другиу та третій ряд сидінь лежачі дкже легко лягають два двох метрові холодильники. Підвіска дуже проста та не дорога в обслуговуванні.Дешевше ніж в Т4-Т-5. М\'яка та комфортна але при тому гарно тримає дорогу. Під капотом 143 сильний двигун VM.В парі з п\'яти ступкою видає 320Н.м.тобто небуло такої гори під яку не міг виїхати. Не дивлячись що двигун 2,5 і примасі 2т машина економічна.Середній розхід 6-траса 8-місто.З запчастинами проблем немає.
Igor13 вересня 2017

Відгуки про Додж Рам Ван по рокам

2000 (5) 1998 (4) 2002 (3) 2004 (1) 1999 (1) 1997 (1)

Відгуки про моделі Dodge