Dodge 3 відгука про Dodge Ram Van 2002 року

об`єм багажника, простір салону, динаміка, витрати палива, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Dodge Ram Van 2002

Dodge Ram Van 2002

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

370 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Машина зайшла в Україну в 2012 р., я взяв її в 2013 р. експлуатую по цей день. Салон був неоригінальний, про те, знайшов оригінальні сідала, які і поставив. Розхід по місту 9, траса 6 -6.5 літра на 100 км. Супер авто для подорожей сім`єю або компанією. По запчастинам проблем немає, ТО вчасно і буде вам щастя. Іншого авто не хочу, поміняв би на таке саме, більш новіше. І тільки на автомат! Рекомендую любителям подорожувати!!!!

Dodge Ram Van 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Отличное авто для большой семьи, только не для наших дорог. По европе - самое то.

Салон дизайн розхід комфорт

Потребує догляду як і інша нормальна машина.

За 7 років експлуатації залишилось позитивне враження.Дуже просторий та ергономічний салон(оригінал 7 місць).З водійського місця дуже легко пересісти на пасажирське або на другий та третій ряд.Салон трансформер.якщо забрати другиу та третій ряд сидінь лежачі дкже легко лягають два двох метрові холодильники. Підвіска дуже проста та не дорога в обслуговуванні.Дешевше ніж в Т4-Т-5. М\'яка та комфортна але при тому гарно тримає дорогу. Під капотом 143 сильний двигун VM.В парі з п\'яти ступкою видає 320Н.м.тобто небуло такої гори під яку не міг виїхати. Не дивлячись що двигун 2,5 і примасі 2т машина економічна.Середній розхід 6-траса 8-місто.З запчастинами проблем немає.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 15 відгуків про Dodge Ram Van
  • Dodge Ram Van 1998

Dodge Ram Van 1998

Dodge Ram Van 1998

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Машинка очень комфортная, просторная и удобная, как все американское... Ходовая не убиваемая даже по нашим дорогам. Запчасти доступны, много чего заменяемое. Двигатель шепчет. Салон зимой нагревается очень быстро. Шума не слышно вообще. Управление достойно уважения. Верткая и хорошо держит дорогу.

Сергей

Дивитися всі 671 відгук про Dodge
  • Dodge Challenger 2019

Dodge Challenger 2019

Dodge Challenger 2019

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

Ця мащина, це просто те на чому повинен поїздити кожен чоловік хочаб раз у свому житті. Дуже потужна, любе випереджиння чи обгін тобі по плечу, там де інші очікують, ти робиш, і це все на звичайному режимі... на Спорті, таке відчуття наче перед машини реально припіднімається. В місті теж купа переваг: наприклад коли треба швиденько кудись перебудуватись, то ось ти уже тут. Про звучання мотору, то окрема пісня, тут не потрібен кастом вихлоп, чи стейджування, воно гарчить так, що ніхто не залишиться байдужим до цього. Нарахунок мінусів це особисто для мене занизький кліренс, але що ж я хотів беручи спортивне авто. Проте навіть на ньому можливо проїхати роздовбані колійні дороги при певному досвіді, шкребучи защиткою + губою. Нарахунок витрати пального, ну а на що ви розраховуєте беручи подібне авто з таким об'ємом двигуна.

Назар Logged

Відгуки про моделі Додж