Daewoo Відгуки про Daewoo Lublin

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Дивитися всі 3251 відгук про Daewoo
  • Daewoo Sens 2007

Daewoo Sens 2007

Daewoo Sens 2007

дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону

Стоит этой машине отдать должное,благодаря ей я научился делать все сам,начиная от ходовой и заканчивая ремонтом двигателя.Все время что-то ломается.За 140т.км 3 раза делали двигатель на сто и 1 раз я сам.Катушка зажигания это расходник,печка отваливается,коробка передач это что-то,сцепление и выжимной за год три раза поменял,шрусы и пыльники качество ужастного бывало на 500км и опять стучит.Запчасти не дорогие но нужно фильтровать иначе работа на смарку.Лучше купить ланос

Відгуки про моделі Део

Хочете придбати Део Люблін та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Daewoo Lublin від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Део Люблін будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.