Daewoo 563 відгука про Daewoo Lanos

3.7

якість збірки, вартість обслуговування, ціна, керованість, динаміка

якість матеріалів, шумоізоляція, дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Daewoo Lanos

Daewoo Lanos 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Машина некогда не подводила в обслуживании дешёвая и простая .Считаю что за свои деньги лучше не найти . Салон очень тихий машинка шустрая и маневренная хорошо подойдёт для человека который хочет просто ездить а не лежать под машиной

Daewoo Lanos 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Достатньо надійний, не вибагливий в обслуговуванні, відносно дешеві запасні частини, ресурс яких радує довговічністю.

Daewoo Lanos 2007

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

Сім'я

Авто за свої гроші дуже хороше.
Якщо купити авто в доглянутому стані і вчасно обслуговувати то супер. Обслуговування недороге, і можливо в кожному гаражі. Достатньо комфортне, враховуючи ціну, у мене комплектація SE.
З мінусів, треба добре доглядати за кузовом, бо це слабке місце, якщо не дивитись - гниє. Як на мене завеликий розхід палива у місті, в мене 14-15 л газу, по трасі - 9-10

Daewoo Lanos 2006

Daewoo Lanos 2006

динаміка

Повірений покращений передні електростекла ц/з 2 пульти с викидним ключем. По ходовий замінено всі сайлент блок, задні барабани, передні й задні колодки. Подушка безпеки водія, кондиціонер не заправлений.

Daewoo Lanos 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, гальма, шумоізоляція

Перший власник 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Для развозки и бизнеса самый экономный и не прихотливый. Двигатель 1.5 отличный, если водитель с головой. Кузов очень быстро поддается коррозии, желательно сразу обрабатывать, расход по Киеву 9-10 л. По трассе и в 6 можно влезть.
Минус маленькая будка.

динаміка

Перший власник 160 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Отличный надежный автомобиль для семьи из бюджетного сегмента!
Если кто найдет авто польской сборки останется доволен 100%! Мягкая и в тоже время очень сильная ходовая выхаживает на очень длительные расстояния.
Двигатель может легко отработать более 300 000 тысяч км. без каких либо поломок. Главное заправлять нормальным бензином и вовремя менять масла не позже чем каждый 10.000 км.
Салон для авто такого класса вполне нормальный, дорогим сегментом конечно не отдает, но самое главное все на своих местах сидеть и ехать вполне удобно даже если у вас рост 190 см.
По расходу топлива все зависит от стиля вашего вождения в среднем это 8 - 9 литров по городу.
Обслуживание стоит немного дороже чем ВАЗ, но самое главное детали служат дольше и все ломается и выходит из строя намного реже.
Мое личное мнение если выбор стоит между Вазом и Ланосом то 100% выбирайте ЛУЧШЕ ЛАНОС!!!
Это можно сказать ЛУЧШИЙ БЮДЖЕТНЫЙ АВТОМОБИЛЬ В УКРАИНЕ!!!

Daewoo Lanos 2003

Daewoo Lanos 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

За 80к пробега сделал ходовую в идеал и вышло это в 6000 грн. Масло менял как нужно. Ни разу не подвела.
На свои деньги машина зверь. Деньги не сосет. Можно ездить
Самое главное брать польской сборки

Daewoo Lanos 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, гальма

Перший власник 272 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

За 10 лет накатал 220к км, до этого отец за 4 года 50к км. Очень доволен ланосом, шумка на уровне, ходовая мягкая и не плохо держит дорогу, динамика достойная, 1.6 16v. Машина неубиваемая, не подводит, постоянно в движении, а проблем с ней почти нет, самое большое вложение за эти года, капиталка головки из за обрыва ремня ГРМ, сам виноват. Очень довольный данным авто.

простір салону

шумоізоляція

Перший власник 300 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Отличный бюджетный автомобиль, как по городу так и на дальние расстояния, по комфорту за эти деньги лучше нет, ходовая мягкая и если ставить качественные запчасти проблем нет вообще, по двигателю и КПП, главное не экономить на маслах и жидкостях. Сейчас на одометре 300 тысяч, это показатель

Daewoo Lanos 2007

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, шумоізоляція

За свои деньги лучший вариант. Дешёвая в обслуживании. Расход маленький. Из минусов маленький салон и багажник.

1.8

дорожній просвіт

Пересела я на ланос с таврии. Конечно, он показался мне самолетом. Проблема была в том, что по незнанию и своей наивности я купила его на Авториа у афериста-перекупа и, естественно, попался мне кот в мешке. Нет, не так - "геморрой в мешке". Проблемы начались сразу, как только я выехала из МРЭО в сторону своего города. Отказала электрика. С того момента пошел отсчет времени - долгих два года, когда я ни дня не забывала про ремонт!! Электрика - полностью замена по всей машине. И пусть не говорят о том, что на ланосах это дешево! Далее - капиталка движка. Точнее, мне его просто выкинули нахрен и поставили новый. Дальше - замена всей ходовки, каждой мелочи, каждой детальки. От самого дешевого пыльника и до коробки сцепления в сборе. Мне переваривали новый выхлоп, тк старый раскрошился в пыль. Короче, за 2 года я собрала новый ланос из новых запчастей!! Купила я его за 2800 у.е., а вложила туда 4000 долл!!!!! И вот тогда она поехала!! И что Вы думаете? Именно с моим еврейским счастьем, мне срочно нужна смена машины. Сегодня моя работа вынуждает меня пересесть на что-то из ряда грузового рено кенгу.... Теперь я вынуждена продать свою машину. Выставила за 3000 долл и НИКТО не хочет покупать!!! Ланос стремительно теряет в цене, просто как гривна в отношении доллара!! Сейчас продаю ее за 2700. Мне очень жаль своих денег, своего времени, а еще того, что теперь ее купит кто-то за те же копейки, за которые я купила ее когда-то и будет пользоваться бесплатно всеми моими средствами, вложенными в нее за целых два года!!

Daewoo Lanos 2002

Daewoo Lanos 2002

витрати палива, гальма

Має звичайно свої недоліки, але враховуючи свою вартість — вогонь!.
Якщо кузов до 2008 року — стійкий до корозії.
Ви мене двигун 1.5/8 клапанів, трішки прожерливий, але надійний що капець 460000 без капіталки і тільки вже почав масло їсти...
Запчастин валом на усякий гаманець, і нових і б/у.
В разі необхідності — легко можна протюнити.
По якості знаходиться десь між "Жигулі — Опель".

Daewoo Lanos 2007

Автомобіль за свої гроші просто супер!!! Читаю відгуки інших, то просто шокований! Недоліків в цьому авто просто немає, якщо все відремонтовано!!! В іншому випадку не потрібно порівнювати з дорогими іномарками!!! Особисто за 4 роки авто не підвело ні разу, що на далекі відстані, та в щоденному використанні, містка, надійна, та просто класна машина! Якщо ставити оригінальні запчастини, то про ремонт забуваєш надовго!!!

Daewoo Lanos 2007

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

246 тис.км Сім'я

Знайти нормальний живий варіант зараз важко. Брав для сім\'ї і як своє перше авто. Щоб не так шкода було, якщо що подряпати. Для сім\'ї не дуже прям підходить, бо місця небагато, але все одно краще, ніж на автобусі. Якість матеріалів не дуже. Короче, краще, ніж жигулі. Як тимчасовий варіант нормально.

1.8
Daewoo Lanos 2005

Daewoo Lanos 2005

коробка передач, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Автомобіль не комфортний, мало місця в салоні. Якість матеріалів погана. Двигун споживає 10-11л. бензину, 13-14 газу. Динаміка як така відсутня. Не придатний для далеких поїздок.Піддається корозіі.

Daewoo Lanos 2007

простір салону, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, керованість, шумоізоляція

Сім'я

Мой отзыв будет положительным! Это моя первая машина, я отъездила почти 3 года. Ни капли не жалею, что именно Ланос был моей первой машинкой, потому что она научила меня многому. Я узнала, что такое рулевая рейка и как понять, что она требует замены. Узнала что такое грм ремень и как он выглядит. Поняла как ведёт себя машина, когда нужно менять коробку передач. Навсегда запомнила, что такое антифриз? И что если, в тот момент когда он заливается, внизу что-то вытекает, то это антифриз! Знаю как вести себя, когда отказывают тормоза. А ещё накачала себе руки и ноги, ибо все очень тугое. Усвоено много уроков благодаря этой машинке. Как для первой учебной рекомендую!

простір салону

Машина в хорошем состоянии!!! Недавние замены: новый генератор, новое гбо, патрубки и радиатор печки, свечи и провода, масло в двигатель wolf, вся ходовка перебрана ничего не тарахтит ....сам двигатель огонь, приёмистый....заводиться с пол оборота.

шумоізоляція

Хороший, недорогой в использовании автомобиль. Дешёвые запчасти которые всегда и везде можно купить

1.4

динаміка, коробка передач

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Комерційні перевезення

Автомобіль начебто не поганий, але постійно щось треба то, стійки стабілізатора гумки, жере як кінь 10 + літрів бензину. На ямах як табуретка жорстка, грубка не гріє толком, машину не раджу навіть якщо подарують, краще рено ніж цей хлам.Сама погана машина яка була, 2109 і то м\'якше і ташкент взимку. в салоні як в забитої маршрутці, незручно особливо на далекі відстані, розчарований за 3 роки.

Daewoo Lanos 2008

Daewoo Lanos 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Не дорога в обслуговувані-це самий великий її плюс.Недостатньо заводської шумоізоляції.Якісь деталей не надто хороша,вони не дорогі,але їх потрібно відносно часто замінювати.
Великий розхід пального на бензині близько 11 л.На ГБО 2-го покоління-12-14л в залежності від стилю їзди.
Як для сім\'ї з дітьми не достатньо місця в багажнику та відсутність кріплень isofix

Відгуки про моделі Део

Відгуки про Део Ланос по рокам

Хочете придбати Део Ланос та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Daewoo Lanos від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 563 відгука відгуків про Део Ланос будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.