Dacia 2 відгука про Dacia Nova

якість збірки, керованість, ціна

Дорогие оригинальные запчасти. Однако, если разобраться, то очень легко найти качественную замену за разумные деньги.

Отличный автомобиль для своей цены. Дизайн несколько подкачал. Но как рабочая машина, ведет себя отлично. Двигатель заводится свободно в любой мороз. В салоне тепло. Летом кондиционер ведет себя отлично. При движении по трассе со скоростью 110 уложился в паспортные 5,5 л. на 100 км. По городу свободно укладываюсь в 7. Несмотря на размеры и вес отлично держит дорогу даже на 160 км. в час.

Dacia Nova 2003

Проблем особых почти не было. Если регулярно по кузову выполнять обработку. Коррозии можно особо не бояться.

К покупке машины в 2003 году относился очень серьёзно. Выбор был невелик. "Таврия", "Славута" ВАЗовская классика или ВАЗ 2109-99. На Ланос и десятку ВАЗ в финансовом плане не тянул, как впрочем и на более дорогие иномарки. Несмотря на довольно старый внешний вид и не очень комфортабельный салон, я польстился на одно большое преимущество под капотом - двигатель РЕНО. Комплектация машины включала в себя всё кроме кондиционера(который собственно не был особо мне нужен) и сигнализации, которую я отдельно установил на специализированной СТО. Впечатление о машине однозначное. В то время за такие деньги $5500 - это был самый лучший выбор! За 78000 кроме текущего ТО произвёл следующие замены:
- на 50000 поменял обе шаровые опоры и наконечник рулевой тяги, сделал чистку инжектора(делал зря, причиной падения мощности мощности двигателя была установка свечей зажигания другого типа на предыдущем ТО)
- на 60000 заменил ступичные подшипники с левой стороны на передней и задней оси
- на 70000 производил ремонт датчика оборотов коленвала(машина слала плохо заводиться)
Средняя стоимость ТО около 700-800 грн
Пробег штатных шин MATADOR 165/70 R13 составил почти 55000 км. После чего установил Amtel Planet 165/70R13. На зиму устанавливаю Gislaved Nord Frost 3.

Дивитися всі 323 відгука про Dacia
  • Dacia Logan MCV 2007

Dacia Logan MCV 2007

Dacia Logan MCV 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Мій перший автомобіль. Користуючись ним, можу сказати автомобіль дійсно на всі випадки життя. Надійність на вищому рівні. Знаю, що кажу бо багато катаю по бруківці та сільській місцевості. Машина проста, все можна полагодити самому, коробку і двигун до уваги не беремо. Авто брав по низу ринку. Бо ланоса, калину, чи опеля 90х років не хотів. Серед плюсів, високий кліренс, 1,4 мотор для універсала слабуватий, але свої функції виконує на ура, немає проблем із запчастинами, є дешеві аналоги, оригінали , і навіть краще оригіналу. В салоні достатньо місця. найбільший мінус в моєму екземплярі є низ дверей. Попри оцинковку кузова двері страждають. Витрати палива цікаве питання, моя машина була без каталізатора, траса 6 літрів місто більше 8 взимку 10. У своєму класі це найкращий автомобіль в плані надійності та універсальності, так відсутня шумоізоляція, сидіння не зовсім зручні, але за бажанням це все можна зробити. Дуже дивно коли друзі розказують, про ті чи інші проблеми зі своїми авто, а логан просто везе тебе з пункту А в пункт Б.

Михайло

Відгуки про моделі Дачія

Відгуки про Дачія Нова по рокам

Хочете придбати Дачія Нова та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Dacia Nova від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Дачія Нова будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.