8 відгуків про Dacia Logan MCV 2007 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Мій перший автомобіль. Користуючись ним, можу сказати автомобіль дійсно на всі випадки життя. Надійність на вищому рівні. Знаю, що кажу бо багато катаю по бруківці та сільській місцевості. Машина проста, все можна полагодити самому, коробку і двигун до уваги не беремо. Авто брав по низу ринку. Бо ланоса, калину, чи опеля 90х років не хотів. Серед плюсів, високий кліренс, 1,4 мотор для універсала слабуватий, але свої функції виконує на ура, немає проблем із запчастинами, є дешеві аналоги, оригінали , і навіть краще оригіналу. В салоні достатньо місця. найбільший мінус в моєму екземплярі є низ дверей. Попри оцинковку кузова двері страждають. Витрати палива цікаве питання, моя машина була без каталізатора, траса 6 літрів місто більше 8 взимку 10. У своєму класі це найкращий автомобіль в плані надійності та універсальності, так відсутня шумоізоляція, сидіння не зовсім зручні, але за бажанням це все можна зробити. Дуже дивно коли друзі розказують, про ті чи інші проблеми зі своїми авто, а логан просто везе тебе з пункту А в пункт Б.
Михайло03 травня 2022

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
простір салону, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Неприхотливая, надежная машинка с логичным и прогнозируенмым управлением, и с замечательной стоимостью обслуживания.
Валерий28 жовтня 2021

4.4 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Чудо техніка для сім\'ї для стройки на відпочинок . Проста та винослива машина все супер не гірше Пассат б5 чи Опель зафіра , а в плані витривалості то краще. Мінус дизайн та скромна комплектація, а взагалі машинка здивувала сподобалась.
Руслан Григорьевич Ермоленко17 квітня 2021

4.2 Відмінно
дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість
4.2 Відмінно
  • 5 Ціна
Привіт "колеги по цеху"! Маю на увазі читачів Аторіа. Так, а тепер про враження від авто. Саме враженнях, тому, що мені довелося пригнати його і розлучитися з ним. Перше, що хочеться зазначити — його зовнішній вигляд. Його багато хто називає уродом, кажуть, що на ньому соромно їздити. Але тут я не згідний. Мета логана і альфи-ромео зовсім різні. Логан для БЕЗПРОБЛЕМНОГО пересування з пункту А в пункт Б, а альфа для КОШЕРНОГО. Так ось логан справляється з цією задачею на 5, як альфа зі своєю. А якщо Ви закомплексовані, то складайте гроші і чорна тонована камрюха чекає Вас. Будете почувати себе королем на районі. А покупцям логана ніколи думати про це, в них більш побутові справи в голові. Факт залишається фактом — ці автомобілі масово використовуються в комерційних перевезеннях, чи то таксі або просто кур\'єрський автомобіль. А там вимоги надійність, низька ціна і простота. Ніколи думати про красоту. Логана коштує кожної копієчку в нього вложеної та на відмінно справляється перед поставленими перед ним задачами.
Aleks01 грудня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
515 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 5 Ціна
Дуже надійний автомобіль, економний, і дешевий в обслуговуванні, 1,6 бензин за 515тс, поміняв щеплення та ходову, на даний час це 124 мерседес.
vova13 червня 2020

якість збірки
дизайн кузова, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Авто не можливо знищити. Дуже надійне і якісне авто. Особливо Німецька версія. Дизайн авто бажає бути кращим. Хоча звикаєш і до цього
Роман22 березня 2020
Дивитись ще 30 відгуків про Dacia Logan MCV →

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, керованість
якість матеріалів
161 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення
4.0 Добре
  • 4 Ціна
Надежный ,не ломается,просторный салон и большой багажник.Из минусов ржавчина в некоторых местах
сергей04 грудня 2019

4.6 Відмінно
дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
якість збірки, гальма, керованість
  • 5 Ціна
Лучшее соотношение цена-качество среди бюджетных авто. Очень простой, надежный и недорогой в обсуге. Можно перевозить все-грузовое такси после покупки авто больше не заказывали.
Юрий17 вересня 2019

Відгуки про Дачія Логан МСВ по рокам