Відгук Dacia Logan MCV 2007

Унiверсал Кузов
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
6-12 місяців Час володіння

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість

Привіт "колеги по цеху"! Маю на увазі читачів Аторіа.
Так, а тепер про враження від авто. Саме враженнях, тому, що мені довелося пригнати його і розлучитися з ним. Перше, що хочеться зазначити — його зовнішній вигляд. Його багато хто називає уродом, кажуть, що на ньому соромно їздити. Але тут я не згідний. Мета логана і альфи-ромео зовсім різні. Логан для БЕЗПРОБЛЕМНОГО пересування з пункту А в пункт Б, а альфа для КОШЕРНОГО. Так ось логан справляється з цією задачею на 5, як альфа зі своєю. А якщо Ви закомплексовані, то складайте гроші і чорна тонована камрюха чекає Вас. Будете почувати себе королем на районі. А покупцям логана ніколи думати про це, в них більш побутові справи в голові. Факт залишається фактом — ці автомобілі масово використовуються в комерційних перевезеннях, чи то таксі або просто кур\'єрський автомобіль. А там вимоги надійність, низька ціна і простота. Ніколи думати про красоту.
Логана коштує кожної копієчку в нього вложеної та на відмінно справляється перед поставленими перед ним задачами.

Aleks

Саня Баня | 02 грудня 2020 р., 12:29
Де мої 100грн за відгук
avatar
Саня Баня | 02 грудня 2020 р., 12:30
Люди не пишіть відгуки. Авторів за них не платить і найобує людей

Відгуки про моделі Дачія

Відгуки про Дачія Logan MCV по рокам