6 відгуків про Dacia Lodgy 2012 року

Мої відгуки →
4.4 Відмінно
об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
якість матеріалів, шумоізоляція
168 тис.км 7.5 л / 100 км Комерційні перевезення
4.4 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
Дуже економний автомобіль, витрати на паливо менше 1грн./км. На сервіс взагалі не попадав з ним, проїхав біля 4х тис.км, і продав. Взяв інший Lodgy, тепер вже дизельний, 7 місний. З мінусів-це шумоізоляція
Володимир28 червня 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна
190 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Автомобиль - универсальный, экономичный в эксплуатации, идеально подходит как для семейных так и для деловых поездок.
Анатолий18 лютого 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість
якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
172 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 3 Ціна
Отлично держит дорогу. С прицепом который весит 400 кг и грузом 1200,не ощутил что еду загруженный! Только после заправки расход увеличился на 2 литра. А в целом авто лучше Логана, универсал имел опыт более 5 лет. И лучше Доккера, это моя вторая машина. Все устраивает.
Евгений19 грудня 2019

89 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Дуже класна машина з сильною підвіскою та великим салоном , і що саме головне, маленьким розходом палива.
Володимир26 листопада 2019

4.8 Відмінно
шумоізоляція
166 тис.км 5.5 л / 100 км Комерційні перевезення
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Отличний автомобиль,большой,многофункциональний.Дешевий в ремонте и покупке.
Ирина15 жовтня 2019

4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
Надійний, простий в обслуговуванні автомобіль. Недоліки виключно естетичні. Машина впевнено їде і виконує свою роботу. На голову вище Dacia Logan MCV. Дуже рекомендую невибагливим водіям, які цінують в першу чергу простоту і доступність обслуговування, надійність, просторний салон, який легко трансформується і великий багажник, і яким не на першому місці динамічні характеристики чи їзда по трасі зі швидкістю 130-150.
Роман19 грудня 2018

Відгуки про Дачія Лоджі по рокам

2012 (6) 2013 (5) 2017 (2) 2018 (1) 2015 (1) 2014 (1)

Відгуки про моделі Dacia