Citroen 1 відгук про Citroen Nemo пасс. 2010 року

динаміка, якість збірки, гальма, керованість

Дивитися всі вживані Citroen Nemo пасс. 2010
Citroen Nemo пасс. 2010

Citroen Nemo пасс. 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість збірки, гальма, керованість

Перший власник 120 тис.км 5 л / 100 км Сім'я

Прекрасний, економний автомобіль. Сподобалось все. Ходова хороша, якщо слідкувати за автомобілем то і служитиме він довго.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 11 відгуків про Citroen Nemo пасс.
Citroen Nemo пасс. 2011

Citroen Nemo пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Ребята, авто супер. Мне есть с чем сравнивать и я машинкой очень доволен. Она очень юркая и резвая для своих 1.3л. и при этом очень экономная. Лично я очень доволен. Рекомендую.

Сергей

Дивитися всі 1949 відгуків про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

витрати палива

Перший власник 2 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Добрий день. У 2023 вирішив придбати новий Сітроєн С5 Aircross 2.0 дизель 180 к.с. Обирав серед Мазда CX-5;Тойота Рав 4, Рено Колєос; Опель Грендленд X . На усіх авто їздив на тест драйві. Мазда 2.0, та Тойота рав 2.0 особливих вражень не залишили, підвіска не погана а динаміка слабенька, но і по комплектації поступалися Сітроєну який обійшовся мені зі знижкою за 29500 з двигуном 2.0 на 180 к.с. Як що взяти Опеля то підвіска мене не вражела мене та і дінаміка теж. Що стосується Колєоса, то витрата палива по місту 11-12 літрів не дуже вражає. Після тест драйва на Сітроєн с5 aircross зрозумів , що це авто коштує своїх грошей за 29500$ у комплектації Feel pack у білому кольорі.Комфортні сидіння,гарне світло лед,утримання у смузі, сліпи зони та відкриття багажника кнопкою або сенсором під багажником, епл каро плей працює бездоганно нажаль провідний. Із недоліків можу відмітити тільки витрата палива більше на 3 літри від заявлених 5.5 по місту. Авто дуже задоволений. Не пошкодував , що придбав у кінці року, так як з двигуном 2.0 дизель виробництво авто у 2024 року зупинилось .

Алексей

Відгуки про моделі Сітроен