Citroen 1 відгук про Citroen Nemo груз. 2013 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Дивитися всі вживані Citroen Nemo груз. 2013

160 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

добрий автомобіль, хороший для використання при мілких перевезеннях, маневрений.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3 відгука про Citroen Nemo груз.

160 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

bogdan

Дивитися всі 1949 відгуків про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

витрати палива

Перший власник 2 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Добрий день. У 2023 вирішив придбати новий Сітроєн С5 Aircross 2.0 дизель 180 к.с. Обирав серед Мазда CX-5;Тойота Рав 4, Рено Колєос; Опель Грендленд X . На усіх авто їздив на тест драйві. Мазда 2.0, та Тойота рав 2.0 особливих вражень не залишили, підвіска не погана а динаміка слабенька, но і по комплектації поступалися Сітроєну який обійшовся мені зі знижкою за 29500 з двигуном 2.0 на 180 к.с. Як що взяти Опеля то підвіска мене не вражела мене та і дінаміка теж. Що стосується Колєоса, то витрата палива по місту 11-12 літрів не дуже вражає. Після тест драйва на Сітроєн с5 aircross зрозумів , що це авто коштує своїх грошей за 29500$ у комплектації Feel pack у білому кольорі.Комфортні сидіння,гарне світло лед,утримання у смузі, сліпи зони та відкриття багажника кнопкою або сенсором під багажником, епл каро плей працює бездоганно нажаль провідний. Із недоліків можу відмітити тільки витрата палива більше на 3 літри від заявлених 5.5 по місту. Авто дуже задоволений. Не пошкодував , що придбав у кінці року, так як з двигуном 2.0 дизель виробництво авто у 2024 року зупинилось .

Алексей

Відгуки про моделі Сітроен