Citroen 2 відгука про Citroen Jumper пасс. 2012 року

динаміка, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Citroen Jumper пасс. 2012

Citroen Jumper пасс. 2012

Очень динамичный разгон, внутренний комфорт, шумоизоляция отностетельно неплохая, расход приемлемый.

Трудно найти толкового мастера, дорогие детали. Труднодоступные топливный фильтр и бочёк омывателя

Первые два года вообще без проблем, после 140 тыс пробега начались провалы. Чек не горел, но ездить невозможно было, поменял регулятор давления топлива, стало получше, но провальчики и легкое подергивание остались, не знаю как с этим бороться, ведь ошибку комп не показывает.

Citroen Jumper пасс. 2012

быстрый , вместительный , удобный в работе.

форсунки не для нашей солярки.Или можно по другому сказать :наше дизтопливо не для евро-5

нравится мне этот самолет. второй год летаю и только одни положительные эмоции.

Дивитися всі 9 відгуків про Citroen Jumper пасс.
Citroen Jumper пасс. 2016

Citroen Jumper пасс. 2016

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, ціна

Перший власник 80 тис.км 17 л / 100 км

Машина меня полностью разочаровала, покупал её в надежде зарабатывать большие деньги, но не тут-то было. Не успел я на ней 20000км откатать как она ломаться начала, запчасти дорогие, по гарантии все не делают, так ещё и расход бешеный 17 литров. Ей богу лучше б не покупал.

Павел

Дивитися всі 1961 відгук про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

простір салону

Перший власник 92 тис.км 5.9 л / 100 км Сім'я

Ніколи не думав, що буду їздити на Citroen, та ще й з задоволенням. Дуже комфортне та потужне авто. Не дивлячись на передній привід - справляється з усіма складнощами на дорозі. Ніколи не думаєшь йти чи ні на випередження, двигуна вистачає навіть при повному завантаженні. Перед покупкой їздив та дивився практично всіх однокласників. Для мене цей виявився найкращім. При помірній їзді витрати пального не вийдуть за 6л, і це в 2л дізелі. Є і те що іноді буває посмикування при їзді на 3 передачі при швидкості 32-34 км/г. Але вирішується невеличким натисканням на газ. Кажуть шо лікується перепрошивкою двигуна. За 92 т не відчув змін в користуванні. По гарантії нічого не міняв. Це авто коштує своїх грошей.

Едуард

Відгуки про моделі Сітроен