Citroen 1 відгук про Citroen Jumper пасс. 2006 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Citroen Jumper пасс. 2006
Citroen Jumper пасс. 2006

Citroen Jumper пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

Все в автомобілі влаштовує. Купив, як йому було 4 роки. Наїзд в 220000.Саме дороге, що міняв це одну форсунку і помпу. Ну підвіска це само собою зрозуміло, раз в 30-50 тисяч перебрав, але це ж розхідники, як і у всіх машинах.. Зараз їй 14 років, і бачу, що правий поріг підгнив і пора міняти. Інших ржавих місць немає. Можливо треба було, коли тільки купив промазати мовілем. А так ніяких підкрилків не ставив, і ніяких намазувань антикором не проводилося.. Але ж машині вже 14 років.. Задоволений повністю.. Не вірю, хто пише, що проблемна машина..

Дивитися всі 9 відгуків про Citroen Jumper пасс.
Citroen Jumper пасс. 2015

Citroen Jumper пасс. 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива

200 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина класна, довільний.Розхід 8-10 л.Не знаю хто що там пишуть, що ламається, що багато соляри бере це все брєд.Покуплять з пробігами по мільйону, а тоді починають розказувати що не заробляють.В мене знайомі купили з нуля накатали більше мільйона і купили другу таку саму і заробляють вказується правда тільки з мотором 2,2 бо в трьох літрових коробки не витримують.

Іван

Дивитися всі 1960 відгуків про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

Citroen C5 Aircross 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

простір салону

Перший власник 92 тис.км 5.9 л / 100 км Сім'я

Ніколи не думав, що буду їздити на Citroen, та ще й з задоволенням. Дуже комфортне та потужне авто. Не дивлячись на передній привід - справляється з усіма складнощами на дорозі. Ніколи не думаєшь йти чи ні на випередження, двигуна вистачає навіть при повному завантаженні. Перед покупкой їздив та дивився практично всіх однокласників. Для мене цей виявився найкращім. При помірній їзді витрати пального не вийдуть за 6л, і це в 2л дізелі. Є і те що іноді буває посмикування при їзді на 3 передачі при швидкості 32-34 км/г. Але вирішується невеличким натисканням на газ. Кажуть шо лікується перепрошивкою двигуна. За 92 т не відчув змін в користуванні. По гарантії нічого не міняв. Це авто коштує своїх грошей.

Едуард

Відгуки про моделі Сітроен