Citroen 1 відгук про Citroen Jumper пасс. 2005 року

Дивитися всі вживані Citroen Jumper пасс. 2005
Citroen Jumper пасс. 2005

Citroen Jumper пасс. 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, керованість

Заглох на ходу,больше не заводиться.Простоял в 1 сервисе 2 дня-не могли выявить причину.Сейчас отдала в другой-похоже мастера ни черта не понимают................. Короче не везде(практически нигде) не берутся за ремонт!!!!!

Так хорошийи симпатичный дизайн,что для меня важно. Внутри уютно,все продумано и под рукой,всякие подлокотники,расход небольшой,высокая посадка,хорошая заявленная грузоподьемность-тащит намного больше.Проблемы с обслуживанием в нашем городе-никто не берется,даже крупные автосервисы

Дивитися всі 9 відгуків про Citroen Jumper пасс.
Citroen Jumper пасс. 2015

Citroen Jumper пасс. 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива

200 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина класна, довільний.Розхід 8-10 л.Не знаю хто що там пишуть, що ламається, що багато соляри бере це все брєд.Покуплять з пробігами по мільйону, а тоді починають розказувати що не заробляють.В мене знайомі купили з нуля накатали більше мільйона і купили другу таку саму і заробляють вказується правда тільки з мотором 2,2 бо в трьох літрових коробки не витримують.

Іван

Дивитися всі 1961 відгук про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2020

Citroen C5 Aircross 2020

Citroen C5 Aircross 2020

простір салону

Відмінний автомобіль. Хороша робота двигуна, коробки передач, хороший дизайн. Реальний середній розхід палива 7.4 літра дизпалива. З недоліків хочу відмітити роботу задньої балки особливо на з/д переїздах, інколи з салону не відкривається багажник. Мало місця для пасажирів заднього ряду в ногах. Серед автомобілів даного класу кращий в питанні ціна+якість.

Володимир

Відгуки про моделі Сітроен