Citroen 1 відгук про Citroen C8 2006 року

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Citroen C8 2006
Citroen C8 2006

Citroen C8 2006

Отличный и качественный салон с огромным количеством вариантов трансформаций. Надежная топливная система "Комон-Рейл" в дизельных вариантах ДВС. Раздвижные двери позволяют выполнять беспрепятственную погрузку и разгрузку особенно на узких парковках. Хорошо и предсказуемо ведет себя на дороге. Оцинкованный кузов и пластиковое оперение. За 10 лет эксплуатации ни намека на коррозию! Красивее этого легкового минивэна я не встречал пока :)

Приборная панель на любителя, но для меня не принципиально ) В принципе существенных недостатков у машины не заметил.

На машинке катаюсь четвертый год. Только положительные ощущения. Надежная, удобная, комфортабельная, всегда современная машина. Легко привык к ней после ауди А6 - с4 на которой ездил больше 6 лет.За все время эксплуатации с "электроникой" все в порядке и ни каких глюков. Не верьте басням про французские машины с кучей "ломающейся" электроники на борту. Сейчас все современные автомобили с такой начинкой. Просто французы были чуть раньше в этом в стандартных комплектациях.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 12 відгуків про Citroen C8
  • Citroen C8 2003

Citroen C8 2003

Citroen C8 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива

360 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Міський,мягкий ,керованість відмінна ,хороший огляд,зимою на короткі відстані не встигає прогрітись салон.

Fedir

Дивитися всі 1949 відгуків про Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

витрати палива

Перший власник 2 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Добрий день. У 2023 вирішив придбати новий Сітроєн С5 Aircross 2.0 дизель 180 к.с. Обирав серед Мазда CX-5;Тойота Рав 4, Рено Колєос; Опель Грендленд X . На усіх авто їздив на тест драйві. Мазда 2.0, та Тойота рав 2.0 особливих вражень не залишили, підвіска не погана а динаміка слабенька, но і по комплектації поступалися Сітроєну який обійшовся мені зі знижкою за 29500 з двигуном 2.0 на 180 к.с. Як що взяти Опеля то підвіска мене не вражела мене та і дінаміка теж. Що стосується Колєоса, то витрата палива по місту 11-12 літрів не дуже вражає. Після тест драйва на Сітроєн с5 aircross зрозумів , що це авто коштує своїх грошей за 29500$ у комплектації Feel pack у білому кольорі.Комфортні сидіння,гарне світло лед,утримання у смузі, сліпи зони та відкриття багажника кнопкою або сенсором під багажником, епл каро плей працює бездоганно нажаль провідний. Із недоліків можу відмітити тільки витрата палива більше на 3 літри від заявлених 5.5 по місту. Авто дуже задоволений. Не пошкодував , що придбав у кінці року, так як з двигуном 2.0 дизель виробництво авто у 2024 року зупинилось .

Алексей

Відгуки про моделі Сітроен