4.36 5 1949

Citroen 1 940+ відгуків про Citroen

Citroen C5 2003

Citroen C5 2003

дизайн кузова, шумоізоляція

Надійний, не дорогий в обслуговуванні, потужний і практичний. Кузов не піддається корозії, переживе всі сучасні \'понторезкі\'.

Citroen C4 Picasso 2010

Citroen C4 Picasso 2010

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

Перший власник 199 тис.км 69 л / 100 км Сім'я

Хороший мінівен з багатьма плюшками..дуже комфортний в користуванні й надійний двигун.ходова.і хороший кузов що не гниє.

Citroen Berlingo груз. 2011

Citroen Berlingo груз. 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

230 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Покупая данный автомобиль были сомнения по поводу надёжности,комфорта и экономичности...но годичная,ежедневная эксплуатация этой модели "бегемота" превысила все мои ожидания! До этого имея не один Мерседес Вито хочу определённо заявить,что данный аппарат ничем не хуже Вито,а по многим параметрам даже лучше!
Рекомендую Бегемота.

Citroen C-Elysee 2016

Citroen C-Elysee 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

керованість, шумоізоляція

Перший власник 79 тис.км 5 л / 100 км

Ідеальне співвідношення ціни і якості. На мій погляд, це краще авто у своєму класі. За весь час лише замінював розвідники відповідно до регламенту на офіційному сервісі.
З недоліків можна відмітити: нестійкість особливо при боковому вітру, низький рівень шумоізоляції.

Citroen Berlingo груз. 2005

Citroen Berlingo груз. 2005

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, витрати палива, шумоізоляція

50 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина огонь . Безотказно работала
Стоимость запчастей копейки. Ходовые качества на высоте .

Citroen Berlingo пасс. 2003

Citroen Berlingo пасс. 2003

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, гальма

246 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував грузового , переобладнав, користувався з 2013 року. Хороший автомобіль як для "пиріжка" , двигун добрий , ходова добра, за 8 років поміняв тільки пружини , передні сайлентблоки , тяги стабілізатора один по різному.

Citroen C3 2012

Citroen C3 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, шумоізоляція

225 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Авто на всі випадки життя. Дешеве обслуговування, надійний, зручний. Дуже економний та теплий.

Citroen C3 2004

Citroen C3 2004

139 тис.км 6 л / 100 км

Купила Citroen C3 Pluriel два місяці тому назад через авторіа. Машина пригнана з Німеччини. Рік випуску 2004,але куплена в салоні аж в грудні 2005.
Не знаю, я водій початківець, але машинка шустра. Це про неї можна сказати чітко. Чи в місті, чи на трасі, просто біжить і не відчувається швидкості. Дуже маневрна.
Я хотіла завжди 2-дверну, спершу думала про джипи Suzuki Grand Vitara 3d,потім про mitsubishi pajero 3d.Але теж важлива була ціна. Вони дорожчі, а грошей не було.
Якось просто зайшла на авторіа і десь час від часу по місту глипкала на сітроєни с1, і тут бачу свою машину... Я не бачила цієї моделі ніколи і я просто закохалася. І важливо, що ціна також була 4500$.
Я поїхала і купила.
Все в ній було ок, тільки щеплення в одному місці затинало і я часто глохла бо затинало в тому місці де бере. Проте, заплатила 800грн.за ремонт, майстер продув циліндри і нема проблем.
Я луже задоволена. Машина візуально також не виглядає на свій вік, чиста, охайна. Зрештою можете глянути на фото????????????

Citroen Xsara Picasso 2005

Citroen Xsara Picasso 2005

динаміка

223 тис.км 5.1 л / 100 км Сім'я

Економічний.
Великий багажник і просторий салон.
Зовні здається меньше.
Сім\'я з 4х великих на зріст >175 і собака, дуже комфортно подорожує до Одеси із Києва. Є місце для ніг і для собаки.

Citroen Nemo пасс. 2011

Citroen Nemo пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Ребята, авто супер. Мне есть с чем сравнивать и я машинкой очень доволен. Она очень юркая и резвая для своих 1.3л. и при этом очень экономная. Лично я очень доволен. Рекомендую.

Citroen C4 Picasso 2009

Citroen C4 Picasso 2009

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

170 тис.км Сім'я

Авто для великої сім\'ї підходить на 100%. Рекомендую.
Великі дзеркала , велике панорамне вікно, зручні крісла. Дітям каркасні крісла не купували, а от безкаркасними додатково користувались. Салон великий, нікого ніколи не вкачувало [хоч такі є].
Ремонт коштує відповідно до вартості деталі +робота майстра [якщо обслуговується на СТО]. Вартість ТО залежить від цін на сервісі.
Єкономна по витраті палива, звісно то залежить ще від вміння керуванням авто. Якщо третій ряд крісел розкоадений [в багажнику] то може ще поміститись "передачка від бабусі".

Citroen Jumpy пасс. 2007

Citroen Jumpy пасс. 2007

динаміка, коробка передач, керованість

якість матеріалів, шумоізоляція

Хороше надійне авто прям автобус їзда саме задоволення все те шо треба в ньому є

Citroen Xsara 2001

Citroen Xsara 2001

якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Сім'я

Машина не погана. Не підводила. Заводилася в будь-яку погоду. М\'яка на ходу. Економна. Але 1.4 слабувата, не вистачало потужності, особливо коли загружена + кондиціонер непогано підсаджує малий двигун..

Citroen DS3 2012

Citroen DS3 2012

Супер - машинка! Любовь с первого взгляда как от внешнего вида, так и от вождения как в городе, так и за его пределами. Машина компактная, в городе самое то, когда есть проблема с парковкой, а тут легко можно найти местечко. При этом внутри неожиданно очень просторно и комфортно. И багажник вместительный. Маленький дом на колесах.
Очень маневренная, отзывчивая. Управлять одно удовольствие. Коллеги выше писали о том, что на автомате машина не едет, не знаю, не пробовала. Но точно могу сказать, что на механике эта машина раскрывается невероятно классно!
Отличный расход, по городу до 6-6.5 л. Трасса 3-4 литра. Считаю, что это отличные показатели для двигателя 1.6 турбо. Двигатель, к слову, очень надежный. Работает как часики несмотря на пробег.
Однозначно рекомендую эту малышку тем, кто любит много ездить и получать удовольствие от езды.

Citroen C4 2007

Citroen C4 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Автомобіль дуже хороший для поїздок по місту і дальніх поїздок по трасі.
Розхід по місту на автоматі 6л дизеля
При хороші динамічності
По бездоріжжю не получиться їздити
Деталі дуже дешеві й витривалі
За рік володіння цим авто поміняв усі амортизатори це 4000 грн.

Citroen Jumper груз. 2008

Citroen Jumper груз. 2008

об`єм багажника, простір салону, витрати палива

340 тис.км Комерційні перевезення

Довжина 3.50 м. Висота 1.90 . Економний і місткий автомобіль. Перевозила меблі, грузи більше 2т не перевозили.

Citroen C8 2013

Citroen C8 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

динаміка, керованість

220 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Прекрасне сімейне авто для поїздок на середні й дальні відстані, а також для комбінації - сім\'я/малий бізнес - як у мене. За 4 місяці пробіг 12 тисяч, з них - 70% - траса. По споживанню палива - на трасі - до 6,5 л/100 км, по місту - 7,2-8 л, дивлячись по завантаженості доріг. По трасі - 6-та передача рулить. Керованість - трошки валка, все ж варто враховувати й розмір, і висоту машини. Кліренс для міста - достатній, а от по ярам і ґрунтівкам з глибокими коліями я не їздив і не ризикну. Для водія - велика перевага - висока посадка, оглядовість, наявність передніх і задніх парктроніків. Дуже зручна кліматична установка, швидке охолодження салону влітку. По прогріву взимку - ще не знаю, доповню при настанні холодів, але наявність вебасто - додає оптимізму. Радіо - класне, бере навіть досить віддалені станції, а от динаміки - не дуже, низи передають поганенько. Салон - просто чудовий, маса варіантів трансформації, дуже зручні сидухи, 3-ій ряд - повнорозмірні сидіння, тож навіть там буде зручно усім, крім досить високих чоловіків. Пару разів їздив з повною загрузкою на відстані по 400 км - ніхто не втомлювався, усім було зручно. При цьому ще й немало багажу влізло 2 валізи й пара сумок
По обслуговуванню - середня вартість, до того був Фіат Добло - ціни приблизно ті самі.
Автомобілем дуже задоволений.

Citroen Grand C4 Picasso 2010

Citroen Grand C4 Picasso 2010

Перший власник 202 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Прекрасный автомобиль, с отличным расходом топлива. Очень приятный на дальние поездки. Комфортабельный. Не бойтесь роботов, а умейте на них просто ездить.

Citroen Berlingo пасс. 2002

Citroen Berlingo пасс. 2002

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція

Хороший экономный автомобиль,1.9 дизель простой и надёжный двигатель,динамика в городе пойдет,для трассы слабоват особенно на обгонах, крейсерская скорость на трассе 90-100км. В ремонте простой,двигатель миллионник,тормоза отличные,оцинкованный кузов,для работы и семьи можно брать.

Citroen C3 2019

Citroen C3 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 60 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Дуже класно. Після вітчизняних авто - це круто. Мінімум комплектації - мене влаштовує. Авто купляв у автосалоні. Розхід палива трошки більше ніж у виробників. На 50 тис. пробігу заміна по гарантії бензонасоса паливного баку. Але в наслідок не компетентності наших фахівців на фірменому СТО втратив близько 15 літрів палива на АЗС при заправці до повного баку. При гарантійній заміні паливного насосу робітники сервісного СТО не вірно встановили прокладку. А загалом дуже гарне авто. витрати на гарантійні ТО близько 3 тис. грн на кожні 10 тис. пробігу. РЕКОМЕНДУЮ! Хто ще сумнівається.

Відгуки про моделі Сітроен

Хочете придбати Сітроен та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Citroen від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 940+ відгуків відгуків про Сітроен будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.