Chevrolet 1 відгук про Chevrolet Niva 2019 року

Погано
1.4
    2.0
    2.0

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма

Дивитися всі вживані Chevrolet Niva 2019
  • Погано
    1.4
Chevrolet Niva 2019

Chevrolet Niva 2019

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Не понимаю что люди нашли в этом отсталом из автомобиле, еще и за такие деньги. Ребята вы наверное до этого на копейке ездили? Не рулится не едет, салон дубовый все трещит. Хлам а не машина, я бы за 5 тыс не купил бы, лучше любая б/у иномарка. А мотор это вообще 1,7 литра жрет как 3 литра а мощность 80 л с, наверное остальные лошади ушли на вращение карданов и кучи не понятной хрени для того что бы сказать что это внедорожник
УЖАСТНЫЙ АВТО!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 615 відгуків про Chevrolet Niva
  • Chevrolet Niva 2012

Погано
Chevrolet Niva 2012

Chevrolet Niva 2012

100 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Мав нещастя їздити на цій пародії на автомобіль трохи меншше року. Кажу зразу - це була службова машина. Купити таке корито в особисте володіння можу побажати тільки найгіршому ворогу. Машина для дуже багатих людей, тримати Крузак думаю дешевше, ціни на запчастини космос, а поламатися може просто простоявши ніч на одному місці. Перед виїздом треба проводити огляд машини згідно радянських інструкцій, бо з неї несподівано може щось відпасти або витекти. Вага порівняно з звичайною Нивою +450 кг, тому маючи аналогічний мотор на 1,7 літра і 80 лінивих напівдохлих конячок воно не їде, зовсім не їде, взагалі не їде. Наявність 5-ї передачі в принципі не зрозуміла, бо вмикати її можна лише з гори і бажано за вітром, а якщо ще увімкнути кондинціонер. І це при тому, що витрати пального у цього "дива" зовсім не демократична: траса 8-9 л/100, місто 13-15 л/100. По бездору воно також не їде, а сідає там, де звичайна Нива проходить граючись. Перелічувати всі поломки і суми вкладених коштів не буду, простіше написати, що не встигло зламатися. Апогеєм став випадок, коли заклинив передній лівий ступичний підшипник, обрізало ступичку і зрізало гайку з напівосі. Це все трапилось на ходу. І колесо лишилося триматися лише на гальмівному супорті. Коли у мого роботодавця визріло рішення продати це відро з гайками - радості моїй не було меж. Я навіть прокинувся раніше, щоб швидше її пофоткати і викласти в інтернет. Але... За три місяці менше 10 дзвінків і 2-двоє оглядин... Це при тому, що звичайні Ниви розліталися як гарячі пиріжки на вокзалі. І нарешті за кілька днів до Новоого року знайшовся чоловік, який став новим господарем чудо-автомобіля. Якщо ти колись це прочитаєш, то вибач мене... Висновок: є купа зайвих грошей, є бажання регулярно мати руки в мазуті, є бажання не від"їзжати далеко від дому і повна відсутність інстинкту самозбереження - це корито для Вас!

Сергей

Дивитися всі 5189 відгуків про Chevrolet
  • Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

Перший власник 77 тис.км Поїздки в місті

Що скажу про Болта - динамічне із великим запасом ходу, підвіска в принципі не дуже жорстка норм . Із основних мінусів ,яскісь матеріалу салона - просто жах за свої гроші.Запчастини дуже дорогі ,особливо передня оптика і ходова частина ,взнавав коштує дорого ,як для такого класу авто.

Олександр

Відгуки про моделі Шевроле