Chevrolet 1 відгук про Chevrolet Lacetti 2018 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

об`єм багажника, витрати палива

Дивитися всі вживані Chevrolet Lacetti 2018
Chevrolet Lacetti 1.6 MT (108 л,с.) 2018

Chevrolet Lacetti 1.6 MT (108 л,с.) 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива

Перший власник 260 тис.км 8.5 л / 100 км Подорожі

Володів Лачетосом 9 років(брав з нуля), наїздив за цей час 215 тис.км., після чого продав ласточку близькому знайомому- співробітнику, який вже майже рік їздить, накатав близько 45 тис. Тобто машиною я користувався та пізніше спостерігав протягом 10 років, пробіг 260 тис. Зараз вирішив поділитися враженнями: Машина досить комфортна, надійна, і симпатична(в мене був хеджбек), по співвідношенні ціна якість. За весь період експлуатації не підводила жодного разу, була одна неприємність десь на 65 тис.км., зламався віджимний підшипник щеплення, але враховуючи, що це мая перша машина, вина це скоріше не машини а моя, бо після цього протягом пробігу 200 км, подібного не повторювалося. Більше якихось проблем чи механічних поломок з машиною не мав. Слабким місцем можна назвати прокладку клапанної кришки, яка в наслідок експлуатації починає трошки пропускати масно(легенько сльозиться), потрібно придбати нову і сказати майстрам, щоб поставили її на герметик, тоді проблема зникає тисяч на 100. Рідні стойки ходять близько 90 тис.км., поміняв їх на кайаби, які після заміти служать 70-80 тис. Км. Масло я міняв кожні 10 тис. Км(лив 5 в 30 джі ем), Ремінь генератора кожні 50 тис, привідний ремінь кожні 60, Свічки кожні 50-60 км. Фільтр мотора кожні 20-30 тис. В наслідок чого, жодних проблем з двигуном не мав, більше того, на пробігу 260 тис км, двигун не брав не краплини масла! Керованість хороша, з гідро підсилювачем проблем не було, динаміка теж відносно хороша. На великій швидкості 160/170 км/год, хеджбек дорогу тримає відверто не дуже впевнене через коротшу базу, седан(теж їздив на чужих), краще, хоча загалом авто не для швидкісної їзди. В салоні місця чимало, мені з ростом 187 см, зручно було як на водійському місці, так і на будь якому пасажирському! Враховуючи довжину кузова(хеджбек), зручно їздити і паркуватися в невеликих містах з тісними вулицями і парковками. Якщо потрібно перевезти габаритніший вантаж, теж без проблем, опустив задні сідушки, можна вантажити і пральну машинку, і все габаритне ще треба! Невеликим мінусом можна назвати відносно невеликий багажник, тому коли появилась сім’я, і дитячі коляски, не дуже зручно, тому, сімейним, краще брати седан або універсал, і ця проблема відпаде. Витрати пального: 10 місто 7,5 траса Підсумовуючи вище написане скажу, що автомобіль рекомендую, якщо слідкувати за нею, буде служити довго і надійно! По комфорту теж вже досить на хорошому рівні за такі гроші!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1075 відгуків про Chevrolet Lacetti
  • Chevrolet Lacetti 2006

Chevrolet Lacetti 2006

Chevrolet Lacetti 2006

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, шумоізоляція

Надійне сімейне авто. За п'ять років експлуатації замінив та відреставрував дуже багато елементів, не чіпав тільки двигун, та кпп, окрім заміни зчеплення. Оскільки всі види робіт виконував самостійно, то загалом за весь термін вклав не більше 1500$. Дуже витривале авто, жодного разу не підводила. +: динамічний, добре слухається керма, ціна на запчастини, кліренс, витривалість, вмісткий багажник, просторий та комфортний салон, м'яка підвіска - : мкпп дуже короткі передачі, куліса вертольотик, шумоізоляція.

Дмитрий Кириченко

Дивитися всі 5189 відгуків про Chevrolet
  • Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

Перший власник 77 тис.км Поїздки в місті

Що скажу про Болта - динамічне із великим запасом ходу, підвіска в принципі не дуже жорстка норм . Із основних мінусів ,яскісь матеріалу салона - просто жах за свої гроші.Запчастини дуже дорогі ,особливо передня оптика і ходова частина ,взнавав коштує дорого ,як для такого класу авто.

Олександр

Відгуки про моделі Шевроле