Chevrolet Lacetti

Chevrolet 904 відгука про Chevrolet Lacetti

904 відгука

якість збірки, простір салону, керованість, ціна, динаміка

якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція, дорожній просвіт, динаміка

Chevrolet Lacetti 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Автомобиль по всем характеристикам- отличный ! Рекомендую всем, оценка 10

Володимир

Chevrolet Lacetti 1.8 MT (122 л,с.) 2007

Chevrolet Lacetti 1.8 MT (122 л,с.) 2007

витрати палива, шумоізоляція

900 тис.км Комерційні перевезення

Досталась с пробегом примерно в пол миллиона в конце 2013 года. Делал мотор за 1200 долларов, но хватило на год, потом опять делал за 800 долларов - совсем плохо стало. Забил и ездил лил минералку литр в неделю на 1500 км, доездил до того, что разорвало мотор летом 2018-го. Отдал 37 тыс грн и поставил мотор с Эванды 2.0 л и он ПАДЛО масло жрет. Так что моторы лучше не ремонтировать и тупо лить масло - оно будет ехать, проверено. С Киева до Запорожья брала 4л масла и доезжала))) Ну а так в целом помимо мотора жить можно было, сейчас пробег почти 900 тыс км. За 400 тыс езды два раза перебрал стартер, один раз генератор, два бензонасоса, загорелся блок предохранителей - поменял с разборки, два радиатора основных, радиатор кондиционера, радиатор печки раз менял и раз промывал, передние фары поменял, передние двери просели но Бог с ним, поставил 4 новых каябы, 4 пружины - а то старые сильно просели, рычаги не менял, по выхлопной всё поменял и выбил катализатор и отключил лямбду. Верхний патрубок радиатора это расходник и надо с собой возить, раз в 100 тыс надо снять КПП и поменять выжимной - даже если всё в порядке, он умирает внезапно и пропадает сцепление, дольше 100 тыс не ходит!!! По самой коробке поменял два синхронизатора и шток. Рабочий цилиндр сцепления ходит 200-250 тыс км, тоже менял. Поменял две кулисы. Разорвало правую полуось, гранаты не трогал, только пыльники. Рулевую рейку, насос ГУР и компрессор кондиционера не трогал - всё работает. По салону менял два вентилятора печки, пропаяли плату кнопок кондиционера, рециркуляции и обогрева. Очень удивила надёжностью задняя ходовка - помимо пружин и каяб поменял два каких-то сайлентблока и стойки стабилизатора. Подшипники задней ступицы не трогал!

Chevrolet Lacetti 2008

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Шкарна машина, ціна - якість на своєму місці. Мягка ходова, простий і просторий салон, чутливий руль, гарний вигляд, бракує шумоізоляції, малий просвіт (потр. проставки 4шт.250грн.), запчастини є всі і ціни доступні, проста в ремонті, накат має шикарний, 186.000т.км. масла не брала, бенз. 10/100. газ 10-11/100км. Якби не потреба в більшій пас. вмістимості, не продав би. Реально класна машина 1.6 або 1.8 можна брати (тільки не 1.4). Якщо буде потрібен седан, візьму лачетті неглядя.

Роман

Chevrolet Lacetti 2008

Машинка супер цена / качество ! Пользуюсь два года , без всяких проблем , запчасти и обслуживание не дорогое , а машинка отличная за такие деньги!!! менял только все запчасти согласно регламенту , расход топлива бензин - 10 литров по Киеву , газ -около 13 литров по городу , по трассе еще меньше.это второй лачик у меня!!! Если не хватает на шкоду или тойоту то лучше Лачетти не найти ) багажник вместительный , салон тоже ( ездило в машине 7 человек без проблем плюс багаж )

Aлексей

Chevrolet Lacetti 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

витрати палива

Мой первый автомобиль , брал из салона - за 10 лет ни разу не подвел и на море семью возить , и по городу на работу и в епицентр когда ремонт - везде выручал , главное обслуживать по регламенту , не жадничать и не ждать пока сламается . Коробка , сцепление на 190000 ещё родное , по рулевой - реставрировали карданчик на 170000. Амортизаторы задние на 110 тис.Передние на 180тис. Поменял , больше каких то ремонтов кроме расходников и не помню. Даже незнаю на что бы я ее поменял ) продавать пока не хочу

Chevrolet Lacetti 1.8 MT (122 л,с.) 2005

Chevrolet Lacetti 1.8 MT (122 л,с.) 2005

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

Всем Здраствуйте! Я владею своим ларчиком 5-й год, брал с рук при пробеге 109000 км, сейчас 151000 км. За это время мне удалось практически все поменять по ходовой и сделать кап. ремонт двигателя. Я немогу сказать,что все так плохо возможно бывший хозяин не очень аккуратно ездил или не вовремя обслуживал авто. Дело в том что я первый год эксплуатации авто не требовало никаких серезных вкладываний, единственное что беспокоило так это расход мало на 1000 км -1л. Поэтому я задумался ремонте головки , но это плавно перешло в кап. ремонт двигателя. По комфорту авто довольно приятно на длинные расстояния. Шумоизоляция по началу мне казалась не плохой, но потом хотелось больше комфорта поэтому решил сделать шумо-вибро изоляцию. Запчасти я считаю, что находятся в средней ценовой категории, потому что что -то дорого, а что-то даже очень не дешево . Ходовая по цене допустимо среднестатичическому автолюбителю, а по двигателю конечно цена немного кусается. Вообще я авто доволен. Рекомендую.

Роман

Chevrolet Lacetti 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

Потужний, мягкий, просторний автомобіль. Недорогий в обслуговувані. Сімейне авто.

Ігор

Chevrolet Lacetti 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, витрати палива

Рабочая машина,тихий двигатель,мягкая,вместительная,для семьи,отдыха незаменима,не дорого в обслуживании,13 лет служила мне безотказно.

Ирина

Chevrolet Lacetti 1.6 MT (108 л,с.) 2018

Chevrolet Lacetti 1.6 MT (108 л,с.) 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива

Перший власник 260 тис.км 8.5 л / 100 км Подорожі

Володів Лачетосом 9 років(брав з нуля), наїздив за цей час 215 тис.км., після чого продав ласточку близькому знайомому- співробітнику, який вже майже рік їздить, накатав близько 45 тис. Тобто машиною я користувався та пізніше спостерігав протягом 10 років, пробіг 260 тис. Зараз вирішив поділитися враженнями: Машина досить комфортна, надійна, і симпатична(в мене був хеджбек), по співвідношенні ціна якість. За весь період експлуатації не підводила жодного разу, була одна неприємність десь на 65 тис.км., зламався віджимний підшипник щеплення, але враховуючи, що це мая перша машина, вина це скоріше не машини а моя, бо після цього протягом пробігу 200 км, подібного не повторювалося. Більше якихось проблем чи механічних поломок з машиною не мав. Слабким місцем можна назвати прокладку клапанної кришки, яка в наслідок експлуатації починає трошки пропускати масно(легенько сльозиться), потрібно придбати нову і сказати майстрам, щоб поставили її на герметик, тоді проблема зникає тисяч на 100. Рідні стойки ходять близько 90 тис.км., поміняв їх на кайаби, які після заміти служать 70-80 тис. Км. Масло я міняв кожні 10 тис. Км(лив 5 в 30 джі ем), Ремінь генератора кожні 50 тис, привідний ремінь кожні 60, Свічки кожні 50-60 км. Фільтр мотора кожні 20-30 тис. В наслідок чого, жодних проблем з двигуном не мав, більше того, на пробігу 260 тис км, двигун не брав не краплини масла! Керованість хороша, з гідро підсилювачем проблем не було, динаміка теж відносно хороша. На великій швидкості 160/170 км/год, хеджбек дорогу тримає відверто не дуже впевнене через коротшу базу, седан(теж їздив на чужих), краще, хоча загалом авто не для швидкісної їзди. В салоні місця чимало, мені з ростом 187 см, зручно було як на водійському місці, так і на будь якому пасажирському! Враховуючи довжину кузова(хеджбек), зручно їздити і паркуватися в невеликих містах з тісними вулицями і парковками. Якщо потрібно перевезти габаритніший вантаж, теж без проблем, опустив задні сідушки, можна вантажити і пральну машинку, і все габаритне ще треба! Невеликим мінусом можна назвати відносно невеликий багажник, тому коли появилась сім’я, і дитячі коляски, не дуже зручно, тому, сімейним, краще брати седан або універсал, і ця проблема відпаде. Витрати пального: 10 місто 7,5 траса Підсумовуючи вище написане скажу, що автомобіль рекомендую, якщо слідкувати за нею, буде служити довго і надійно! По комфорту теж вже досить на хорошому рівні за такі гроші!

Богдан

230 тис.км

Недорогое обслуживание, комфортная подвеска. Большой расход топлива. Достаточный клиренс.

витрати палива

Дякую авторіа і працівникам за хорошу роботу і допомогу в продажі мого автомобіля.

Тарас

2.6

Chevrolet Lacetti 2008

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

78 тис.км Сім'я

Дешевое в обслуживание и эксплуатации , но есть болезни по сальникам в двигателе, эл. приборам и электроникой в коробке

Chevrolet Lacetti 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник Сім'я

Авто супер пользуюсь5лет ни каких проблем большой комфортный автомобиль

Василий

Chevrolet Lacetti 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Автомобіль по расходу топлива місто в районе 9-10 бензин. Машинка різва, обороти набирає добре. Поставил газ - 36 літрів на 310-360 км в залежності від манеру їзди, та де заправляєшся. Купив би ще раз даний автомобіль тільки з салону.

Олександр

Chevrolet Lacetti 1.8 MT (122 л,с.) 2006

Chevrolet Lacetti 1.8 MT (122 л,с.) 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Надёжный и комфортный автомобиль в своей ценовой категории. Главный минус- большой расход топлива.

Aлексей

Chevrolet Lacetti 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Надежная машина. Расход для 1,8, как по мне,- адекватно, что интересно, точно соответствует заявленному(8л-средний). За 12-ть лет менял по разу: - диски, стойки, помпу ГУР; пороги нужно переварить. Внутри немного простенько, конечно. Вывод: хорошо!

Юрий

витрати палива

За время пользования авто 5 лет проехал 100 тыс. общ. пробег 180 тыс. отзыв по авто только положительный за эти деньги лучшего авто на вторичном рынке просто нет! запчасти стоят копейки ходят долго. авто рекомендую.

олег

витрати палива

Прекрасная машина для своего года и для своей цены! Lacetti 1.6 - отличная машина.

Валерий

Chevrolet Lacetti 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Добрый день. Предупреждаю сразу что за полтора года владения автомобилем я вложил в него около 2000$. 1. Через месяц использования поменял правую гранату, потом протачивали передние суппорта, меняли ремкомплекты задних суппортов. 2. Менял два раза передние подшипники, все стойки стабилизатора, уже пошли по второму кругу. 3. Выхлопная система вся заменена. 4. Заменены все салентблоки передних рычагов, притом пришлось резать болгаркой, сверлить что бы снять рычаг, с задними также беда, не могли сделать задний розвал ибо закипели болты, также все разрезали, выпаливали. 5.Поменял главный радиатор, потом поменял радиатор печки. 6. Заменил комплект сцепления, потом менял в салоне тоже цилиндр сцепления ибо он потек. 7. Лопнул был патрубок печки, заменыл обо патрубка. 8. Покупал на разборке новую ГБЦ, на старой 6 трещин. 9. Поменял две подушки двигателя, третюю собираюсь сменить. 10. Заменены все стойки, и через пол года может чуть больше, задняя правая Каяба уже потекла. 11. Делал ремонт рулевой рейки. 12. Уже не помню скоко рас менял шаровые, рулевые тяги, наконечники. 13. Проводку в бензонасосе, и сразу сеточку бензонасоса. 14. Саленблок штока выбора передач. 15. Ремкомлект паука или вертолета. 16. Переварил пороги 17. Нада менять радиатор кондиционера и несколько его шлангов. 18. Ремонт генератора Ну вроде бы все, я на этой машине проехал всего 130 тис. Я понимаю что вроде много я проехал, но поверьте я за городом еду не больше 110 км, иначе начинает подъедать масло. По городу особо тоже не насыпаю. У меня это уже просто крик души, если бы я знал с чем я столкнусь, то я бы никогда в жизни не купил бы себе Chevrolet Lacetti. Я вам так скажу, только вместительность и просторность салона и багажника, ну и естественно ее внешний вид +, все остальное жесть, да по ремонту она не особо дорогая, и запчасти не нужно неделю ждать, но или сейчас такие запчасти делают либо я не знаю. У меня это не первая машина, и стаж вождения уже приличный. Еще один совет дам, будущим покупателям смотрите внизу дверей под резинки, я когда туда как то полез, там уже половина герметика отпала и начинала ржаветь филенка причем полным ходом.

Инкогнито

Chevrolet Lacetti 2009

Chevrolet Lacetti 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Хороша машина, проїздив 25 тис. Хороша і надійна машина. Середній розхід 10л\100км, потужність достатня.

Дмитро

6. Тест-драйви Chevrolet Lacetti
  7. Фото Chevrolet Lacetti
  8. Відгуки про Chevrolet Lacetti
  9. Середня ціна на Chevrolet Lacetti

Лада (10156) Тойота (6084) Ніссан (5099) Форд (4901) Фольксваген (4773) Рено (4512) Шевроле (4437) Хюндай (4354) Опель (4148) КІА (4065) Мітсубісі (3820) Хонда (2981) Део (2622) Мазда (2610) Шкода (2602) Ауді (2544) БМВ (2525) Пежо (2404) Мерседес (2104) ГАЗ (1539) Субару (1479) Сітроен (1456) Вольво (1437) Cузукі (1404) Чері (1185) Фіат (1108) ЗАЗ (1088) Cанг Йонг (917) УАЗ (876) Лексус (760) Джилі (646) Ліфан авто (615) Ленд ровер (568) Додж (558) Москвич (528) Інфініті (453) Джип (436) Грейт Вол (421) Крайслер (385) Сеат (385) ІЖ (381) Ямаха (254) Сааб (235) Альфа Ромео (213) Кадилак (213) Акура (172) Ровер (169) Ягуар (152) Порше (151) Вайпер (150) Дайхатсу (136) БІД (123) Кавасакі (122) Понтіак (113) ТагАЗ (109) Стелс (100) Дачія (93) Смарт авто (93) Хаммер (89) Лянча (88) ФАВ (84) Ісузу (70) Ірбіс (68) ЗІЛ (65) Іран Ходро (64) КамАЗ (62) мото ВОСХОД (51) Лінкольн (49) Датсун (48) Міні авто (44) СеАз (43) ЯВА (43) Хайма (39) ЯВА мото (38) МГ (38) Джак (34) Івеко (31) Сатурн авто (31) Сім (31) Альфа (30) ДжиЕмСі (30) Рейсер (30) ЗіД мото (28) Меркурі (27) Сцион (27) Бентлі (26) Хафей (26) ЗАЗ ЛуАЗ (25) Зонгшен (24) Богдан (24) Урал (24) Геон (23) Плімут (23) МАЗ (23) Ламборджині (22) Мазераті (22) Мінськ мото (21) Апрілія (20) Кайо (20) Днепр (20) АБМ (19) МАН (18) Спід Гір (18) КТМ (17) Дервейс (15) Хаобон (15) Саманд (15) автобус Рига (15) БАВ (14) Хорс (14) Оріон (14) Бьюік (13) Даф (13) Ravon (13) Бріліанс авто (11) Дельта (11) Донг Фенг (11) Феррарі (11) Фредлайнер (11) Ківей (11) Олдсмобіль (11) Протон (11) ЗХ (11) Бугатті (10) ТАТА авто (10) мопед Карпати (10) Магіндра (9) Патрон (9) Сканія (9) Аро авто (8) Чана (8) Даді авто (8) Дукаті (8) Сегвей (8) катер Шторм (8) Тесла (8) БАЗ авто (8) КрАЗ (8) Астон мартін (7) Бомбардир (7) Фалькон (7) Хьюсонг (7) Лонкін (7) Альфамото (6) Самсунг Авто (6) ВІС (6) СФ мото (5) Майбах (5) Мустанг (5) Ролс ройс (5) СкайМото (5) причіп Кремінь (5) Азія авто (4) Баджадж (4) Чанган (4) Педа (4) Поларіс (4) катер Крим (4) ПАЗ (4) Чендж (3) Ігл Авто (3) Хамер (3) Хуатіан (3) Джиалінг (3) Лотус (3) Сабур (3) Зотье (3) бус РАФ (3) РУТА (3) Остін (2) Бета (2) Катерпіллер (2) Клаас (2) Іст Драгон (2) Гео (2) Гілера (2) Кінлон (2) Кнаус (2) Когель авто (2) Кімко (2) Лаксджин (2) Minidiger (2) Піаджо (2) Шуангхуан (2) СауІст (2) Вентус (2) Ібен (2) Юі (2) Авто-Стін (2) ФСО (1) Кануні (1) Кенворт (1) Кінроад (1) ЛДВ (1) ЛМЛ (1) Сімсон (1) Воксхолл (1) Вартбург (1) Хін Кай авто (1) Дніпро-КМЗ (1)
Хочете придбати Шевроле Лачетті та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Chevrolet Lacetti від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 904 відгука відгуків про Шевроле Лачетті будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.