Відгук Chevrolet Bolt EV 2019

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння
350 Запас ходу, км

динаміка, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

У мене аналог європейський - Опель Ампера-Є. В свій час переплатив, але маю багато важливих плюсів: фари світять, дзеркала правильні, в багажнику не має подвійного дна, що дозволило покласти докатку [багато їздив по Україні, не один раз пригодилась].
Динаміка: не залежно, чи навантажене авто - набирає швидкість навіть на підйомі дуже стрімко. Це спорткар - реально 7с до 100км/год. Максималка - 154км/год.
Гальма: педаль нажимаю лише на сфітофорах, щоб зафіксувати авто. А так в режимі рекуперації користуюсь пелюсткою підсилення рекуперації.
Запас ходу: 400км влітку і 250км взимку. При цьому не бажано просажувати акумулятори до 20%. Відповідно, плануючи поїздки, потрібно це враховувати: реально влітку між пунктами не більше 350км, а взимку 220. І це на трасі швидкість має бути 80-90км/год.
Зарядка: програмно в авто заряд обмежено на рівні 95% ємності акумулятора. Коли авто зарядилось до цього рівня - авто саме відключається від мережі. Від розетки 16А[3.5кВт] - на повну зарядку потрібно 14-15год. Я собі вивів розетку на 32А[7кВт] - заряджаю за 7год.
Плануючи поїздки по Україні - завжди моніторте де і які станції є. CCS COMBO може бути від 22 до 150кВт. Швидка зарядка до 80% і потім швидкість зарядки падає. По зарядці type 2 - 7,5кВт максимум, бо авто заряджається лише по одній фазі.
Корисні речі: підігрів сидінь, підігрів керма, шкіряний салон, на дзеркалах моніторинг сліпих зон, активна задня камера, парктроніки, кліматконтроль, датчики тиску в шинах, машина реально підрулює і тримає смугу. Ще є можливість користуватись Андроїдавто - навігатор з телефону виводиться на великий екран - дуже зручно.
МІНУСИ: якість матеріалів не на висоті: пластик жорсткий, підгонка не дуже. Клімат працює не дуже. І звукоізоляція так собі. Можливо я прискіпуюсь, бо інша машина в мене Тойота LC. В звязку з цим зазначу, що простору всередині вистачає і посадка більше нагадаємо кросовер, а не легковушку. Кліренс занизький: передньою губою на бардюр не виїдеш, інколи днищем достаєш лежачі поліцейські. Коли слизька дорога, потрібно дуже ніжно газувати, колеса пробуксовують, навіть на хорошій резині.
В заключенн: в цілому машина дарує позитивні емоції. За ці гроші Ви отримаєте спорткар - практичний, дуже технологічний і економічний.

Виктор
24 січня