Відгук Chevrolet Aveo 2007

230 тис.км 10 л / 100 км Подорожі
Газ/Бензин Двигун
Передній Привід

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Користуюсь авто 7 років, проїхав 160 тис, коротко по основному: з плюсів - кліренс - як для седана дуже непоганий, поставив колеса на 15+шини 185/55 взагалі бомба, при паркуванні ніколи не боюсь зірвати передній бампер; - просторий салон, багато місця і попереду, і позаду; - добре тримає дорогу і при обгоні, і при повороті; - світло - хоч і не ставив лінзи на фари, але світла достатньо; - мотор простий, стоїть газ 2 пок., - хороший огляд у водія, включаючи дзеркала заднього виду; з мінусів: - якість деталей, постійно "сипиться" ходова, особливо саленблоки, як на мене не враховано щось при розрахунку навантаження, прикипають часто болти (неможливо замінити їх); - при увімкненому кондиціонері неможливо їхати і тим більше обганяти; - кузов дуже іржавіє, навіть найменший скол - і береться ржавчина; - ДУЖЕ оббиваться камінням і іржавіють задні арки і права нижня частина задніх дверей, а також іржавіє місце під номерним знаком на багажнику; - постійно пробивається масло ч-з прокладку під головою; - примерзають зимою замки. В загальному, ту ціну, що я заплатив за неї у 2011 році це авто не вартує!

Павло
23 вересня 2018