Chery 1 відгук про Chery A15 2008 року

Chery A15 2008

Chery A15 2008

цена и стоимость обслуживания

сборка, дизайн (как интерьер, так и экстерьер), шум.

Дорогой муж мне сделал подарок в виде автомобиля - Chery Amulet A15 2008. Да, я девочка, но это никак не мешает мне говорить о недостатках/преимуществах данного автомобиля. К примеру, я недовольна дизайном машинки. В-первых, смущают линии кузова и морда ТС. Во-вторых, в салоне не удовлетворена торпедо. Дальше не нравится то, что авто шумное. Разгоняется то машинка хорошо, но вот когда едешь со скоростью км/час, комфорта вообще нет.

По запчастям (износостойкости) мало что могу сказать. Но в нашим авто, к примеру, форс-мажорных обстоятельств по поломке не было.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1463 відгука про Chery
  • Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

В якості першої тимчасової автівки те що треба, кузов як фольга, дуже схильний до рижиків, пороги гниють в першу чергу, щодо управління дуже крута, гідропосилювач керма приємний хоча є притензії, гальма в порядку, питань не було. З мінусів це безпека і кузов, бо метал не з найкращих, в разі аварії ніщо не захищатиме Салон просторий, багажник 550л дуже місткий, консоль в салоні зручна, серед мінусів розміщення кресел, крісло пасажира біля КПП, в цьому плані тіснувато Є проблеми з електронікою, через півроку користування почала брикатись, глохнути на рівному місці, жере масло на ГБО Якби не проблеми з нутрощами які виникають на всіх амулєтах, було б 4/5, а так 2/5. Не рекомендую

yelizavetta

Відгуки про моделі Чері