Відгуки про автомобілі

Honda Legend 1991

Honda Legend 1991

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, ціна, шумоізоляція

керованість

Легенда. Завжди привертає увагу поціновувачів старих авто.
Двигун надійний, щоб його поставити на коліна треба постаратись ще
Ціна ланоса, але в мільйон разів краща за нього по всім параметрам
В повсякденному житті дуже зручний автомобіль, розхід 13 газу по місту. Звісно можна і 20 їздити, якщо хочеться повеселіше, але я десь за рік звикнув і став їздити по пенсіонерські.
Динаміка, така що позаздрять нові потужні авто, простий атмо двигун на 200+ к.с. Їде до 100 за 6.9секунд, і це без чіпа
З мінусів єдине погана оглядовість при паркуванні, бампер передній і задній ніби окремо від машини, при тому загальна довжина авто 5 метрів, не дуже зручно в дворах паркуватись, але можна звикнути
По обслуговуванню я би не сказав що дуже дороге авто, дорожче звісно, за жигулі, але не дорожче за бмв, мерседес тих років. В мене форд фієста 1.4 бенз на СТО забрала більше грошей за півроку просто по обслуговуванню ніж хонда за два роки.
І на мою думку при такій потужності мала би бути якась інша база автомобіля, в поворотах на швидкості майже завжди на межі зносу, можливо це тільки мій екземпляр такий, але по зрівнянню з хетчбеками це машина щоб їздити тільки прямо

Skoda Fabia 2003

Skoda Fabia 2003

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

Володію 8 років. І ще буду володіти "залишу як підмінне авто". Авто для міста, якщо їхати 3+ годин по трасі, то устаєш. В мене 1.4 газ/бензин, фуру обігнати на трасі на газу не так легко. Тому при виборі враховуйте ці факти. Якщо подорожі постійно будуть за містом, то розгляньте варіант Октавія або суперб. Авто супер. Не велике і не мале, дуже надійний авто. Не шкодуйте гроші на запчастини. Якось купив шарову опору бренд Турция, іншого не було. Проїхав приблизно 5000 км. І вийшло з ладу. Поставив у два рази дорожче, забув що вони є. Те саме з усіма запчастинами. Я купив свою після ДТП, і продавець намагався це скрити. Я все ж її купив, і все рівно не шкодую. Я і сам раз попав у ДТП, Рено не витримало, а я вигнув обратно задній бампер, купив задню фару, і їздю. Якби пофарбував, то ту легенько погнуту ляду, ніхто і не побачив . Розборок багато, ляду з бампером купив за 2700грн. Чекаю перемоги щоб замінити, бо сьогодні немає сенсу. Немийте охолоджувальну систему лимонною кислотою. Або не зловживайте як я. Потік радіатор, одразу міняйте.Міняйте не тільки цеп ГРМ, і ролики, а і дивіться на стан помпи. Зіпсував помпу лімонною кислотою. А перед тим засипав суміш щоб закрити течію. Піч правда запрацювала Знайдіть нормальне сто, і ремонтуйтесь постійно у одному місці. Вчасно робіть регламенті роботи, і міняйте масло кожні 8000км.. І проблем з цим авто, ви не будете знати.

Nissan Rogue 2012

Nissan Rogue 2012

коробка передач

193 тис.км

Володію Рогом 5 років. Дуже задоволений.в мене
2.5 + варіатор+повний привід- дуже різве та комфортне авто. Коли брав начитався страхіття за варіатори ... тому знайшов авто, де на 90000км. Попередній власник міняв мастила в варіаторі. Зараз 193000 взагалом вже 3 раза була заміна мастила варіатора. Машина не ламається їде й їде ...ціни на деталі дуже приємно здивували до цього був Опель там процентів на 50 дорожче обслуговування. Якщо купувати таке авто то тільки на повному привіді... двигун простий 2.5 атм. Якщо треба прискоритися 4×4 гарно додає розгону здасться що машина вириває асфальт під собою. Як мені здається цим авто не можно ні кого тянути ,ні якого бездоріжжя тому що варіатор не полюбляє перегріву
На мою думку на передньому привіді вона буде ніяка. Скрипів немає ,гарна акустика Bose , рідний екран спочатку дротував якістю зображення даже думав замінити його на щось більше сучасне, а потім звик та зрозумів що більше й не треба камера працює добре й навіть у ночі гарний обзор. Мені подобається це авто. Тільки якщо брати на бензині то з нашими цінами на пальне це буде дуже дорого. В мене стоїть газ євро5 він ставиться без питань та й працює гарно з ним витрати на пальне не критичні. В місті з великими заторами бере десь 17л газу.
Машина в цьому діапазону ціни дуже гарна. Я рахую ціна якість топ .

Nissan Qashqai 2016

Nissan Qashqai 2016

Зараз володію автомобілем 2016 р.в. з 1.2 двигуном на механіці, європеєць на повній комплектації. Машина була з Норвегії брав з пробігом 111 тис. Перед цим був такий самий автомобіль з таким самим двигуном, 2015 р.в брав в салоні м.Хмельницький, за роки користування ніжодного разу не ламався, масла двигун не бра ні на тій машині, ні на цій. Правда попередній автомобіль був комплектації SE мав менший розхід пального в середньому 5.6 л., цей має 6.4 до 7.2 по трасі, а в місті навпаки економить і звичайно різна якість шумки можливо через комплектацію, бо це TEKNA. Автомобілем повністю задоволений маю 27 років водійського стажу володів різними авто, но саме ця модель дійсно тішить. Не бійтесь двигуна 1.2 він доволі потужний і витривалий, все залежить від водія, манери їзди. Крім масла і тормозних колодок нічого не міняв.

BMW X4 2015

BMW X4 2015

дизайн кузова, простір салону, ціна, шумоізоляція

Перший власник 230 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Досить недооцінений автомобіль і твой же час протирічивий. Вважаю нормальний авто за співвідношенням ціна/якість/унікальність. Бо в порівнянні з х3 він має свою харизму, хоч і коштує дешевше. Сподобалось майже все, дизайн на поціновувача і стара торпеда від х3 не додає шарму, що робить його менш бажаним в порівнянні з х5 ф15…а ціна на ці машини вже зрівнялась. Але безумовно хто хоче трошки виділитись, трохи більше надійності -обирає х4, бо х5 має набагато більше болячок, в т.ч. з електронікою. Х4 досить впевнено тримає дорогу, маневрений в місті і не поганий за містом. Всюди ставлю досить, адже все пізнається в порівнянні… в тому числі з х5/6. Витрата пального помірна…Проїжджав понад 1500 км за раз і не дуже втомлювався. Навіть на не малому пробігу проблем не мав. 230 тисяч для нього не пробіг. Лише раз поміняв ціпок, ВВТ, клапанну кришку і то просто по рекомендації, жодних симптомів поломок не було. Коробка, як не странно, на цьому пробігу працювала ідеально. Загальна вартість заміни всіх запчастин за два відвідування СТО склала біля 3000$ на 2023 рік, але це того вартувало і дозволило і далі отримувати задоволення від цього незвичного авто.

Mitsubishi Colt 2008

Mitsubishi Colt 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Доброго дня. Кольта брав з пробігом 62 тис. в 2017 році. До мене було в нього 2 господарки. За час володіння скажу наступне. Це прототип МБ А класу, якщо залізти під капот, то багато запчастин з позначкою смарт. З приводу запчастин, вони або в оригіналі або Китай, тому якісні запчастини дорогувато, але вони ходять нормально. для наших доріг звичайно ходова слабувата. боїться глибоких ям...по робото/часам на СТО все ок. майстри спокійно долазять до будь-якого вузла, тому по роботі це не довго та не дорого. Болячка це відсутність перемички кузова під лобовим склом, тому воно може тріснути та робот з ресурсом до 150 тис. максимум. сам мотор з цепом, ресурс якого 250 тис. Машина для міста ок. за вчесь час користування було одне велике ТО по ходовій віддав 500 у.е.інше дрібниці. рекомендую для міста та передмістя, ліс поле та озера не для нього, якщо охота то міцубісі паджеро спорт 3.0

Peugeot 407 2007

Peugeot 407 2007

простір салону

325 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

На сам перед хочу зауважити що в даного автомобіля немає конкурентів в ціновій категорії, це його основний плюс та перевага над конкурентами з D класу.
Пропоную звернути увагу на те що дає це авто а саме: міцну ходову, надійні дизельні двигуни окрім 2.7,чудову якість кузову та салону, ви ніколи не почуєте жодного «жучка» в салоні ,все підігнано на вищому рівні і з мягких та зносостійких матеріалів.Шумоізоляція та ходові якості рівень мерседесу E класу,мав з чим порівняти.Власне кажучи чудове авто подібне до шкоди суперб, проте вартує як «мертвий» гольф.
За час експлуатації не було жодних проблем,ні з електрикою ні з технікою.Проте 1.6hdi більше підійде для спокійної їзди,з невеликим споживанням топлива.
Авто 10 з 10,вбите стереотипами

Renault Master груз. 2023

Renault Master груз. 2023

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, шумоізоляція

30 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Ужасный выворот, в городе в узких поворотах маневренности катастрофически не хватает! Кузов сделан из фольги! Материалы салона самые дешевые которые могут быть, зимой вся торпедо репит, шумо изоляции просто нет такое чувство что двигатель работает в салоне. Двигатель никакой, кого-то обогнать или ускориться нужно заранее. Расход от 8-12 в зависимости от манеры езды и загрузки. Коробка нормальная, но у меня немного гудит 3-я передача. Теперь к хорошему хоть его и мало, цена на 20-25% ниже спринтера и крафтера в аналогичной комплектации . Передний привод зимой. Нормальные тормоза. Устойчивая на скорости, нет сильной парусности. Все! Сравнивать со спринтером или крафтером глупо, в целом машина ощущается намного хуже конкурентов, но выполняет те же функции перевозки

Yamaha YBR 250 2015

Yamaha YBR 250 2015

динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Перший власник 5 тис.км 3.5 л / 100 км Подорожі

Після першого сезону на цьому байку, та перед наступним, хотілося би написати пару слів. Прекрасний вибір для початківця, набагато кращій ніж 125-ка, по перше між ними різниця небо і земля, бо 125-ка це мопєд а 250-ка це вже мотоцикл. Yamaha YBR 250 це інжекторний мотоцикл, майже як інжекторне авто, кікстартер відсутній, тобто завести можна лише з ключа, для мого зросту 178см досить комфортний та легкий мотоцикл. Невеликий розхід палива до 3л при спокійній їзді та до 3,5л. якщо "топити шо дурний", сервісний інтервал за мануалом 10000 км від заміни до заміни масла, залито Motul 5100. Резина Pirelli чудово тягне їзду по асфальту, іноді з'їзджаю на грунтові дороги і все норм якщо потихеньку. Від мотоцикла в захваті, бо за 2300 доларів купити іномарку з чудовим характером, комфортом, економну, технологічну та досить швидку, до 140 км більше не зміг. Файний японець на довгі роки, ганяю в місті та по трасі. З недоліків: фара галогенна слаба, але поміняв лампочку на світлодіодну і все стало чудово, без скла на трасі не комфортно, поставив скло Givi 32см і стало норм. По місту їздити ідеально, їздю трохи швидше потоку - це безпечно, на трасі теж непогано самі комфортні швидкості на трасі 80-100 км/год якщо вітер, а коли вітру нема то і 120 норм швидкість. На такому моті один орківський мотоцикліст бахнув кругосвєтку, другий до капіталки не менше 100к накатав. Однозначно рекомендую як перший мот, дуже надійний і легкий.

Renault Megane 2010

Renault Megane 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Хто шукає компромісний варіант для поїздок як по місту, так і по трасі - то Меган 3 хетчбек саме те, що треба. Компактний, довжиною 4,3 м, проте із колісною базою 2,7 м, як в універсалів та седанів С-класу. Але за рахунок коротшого заду в хетчбека трохи краща прохідність. Крім того, в нього більш "спортивний" зовнішній вигляд та загалом нестаріючий дизайн. До плюсів також треба додати кліренс 16 см та немалий як для хетчбека багажник 360 л. Підвіска середньої жорсткості, завдяки чому, а також конструкції кузова, машина на швидкості добре вписується навіть у круті повороти.
Довго думав, чи варто обирати бензинову версію, але не пожалкував. Чотирьохциліндровий турбо-мотор 1.4 потужністю 131 к.с. є компромісом між динамікою та економністю. Максимальний крутний момент 190 Н.м доступний вже з 2250 обертів. Двигун повною мірою розкриває свій потенціал на трасі. Звичайно, що "ракетою" ви з ним не будете, але впевнені обгони робити зможете. Загалом мотор безпроблемний та надійний. Також він досить економний, якщо триматися біля 2000 обертів. При помірному водінні витрати палива складають 5 літрів/100 км на трасі та 8 літрів/100 км у місті. Під'їдання мастила немає. Передачі досить короткі - вже після 70 км/г можна переходити на 6, але при розгоні краще перемикатися на понижену. Мотор хоч і турбований, але все одно любить високі оберти для динамічної їзди.
Кузов стійкий до корозії, ЛФП досить якісне. Салон зручний та просторий за умови, якщо зріст водія/пасажирів не перевищує 1,8 м. Шумоізоляція середня, відповідає рівню С-класу. Якщо перш за все цінуєте комфорт - обирайте щось в сегменті бізнес/преміум.
Загалом машина досить проста, якісна, надійна та недорога в обслуговуванні.

Mercedes-Benz M-Class 2008

Mercedes-Benz M-Class 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

287 тис.км 13.2 л / 100 км Поїздки в місті

Другий власник, приганяв під себе зі Швейцарії. Попалось авто по хорошій ціні, але, як потім виявилось, за ним не доглядали. Протягом двох років усунув основні болячки двигуна та відремонтував підвіску в круг. Залишилось відреставрувати турбіну. З огляду на стан, який майже ідеальний по технічці, можу сказати що:
1. Авто має надзвичайно хороші гальма. Екстренне гальмування тричі рятувало мене від ДТП. Чітко впевнений в них.
2. Керованість схожа на легкове авто. Досить чітко відпрацьовує кермо.
3. Авто на пружинах, тому присутня валкість в поворотах і на нерівностях. Проте дискомфорту в керуванні немає.
4. Підвіска досить надійна. Особливо не звертаю уваги на ями. Впевнений, що акуратний водій буде її рідко ремонтувати.
5. Салон приємний. Сидіння мають дуже міцний шкірзам.
6. Витрата палива вже дещо велика для сьогодення, проте не критична.
7. Дорожній просвіт в десь 20см дозволяє впевнено себе почувати на дорозі. Днище жодного разу не торкалось перешкод.
З мінусів на моєму авто:
-1. Постійно потрібно дивитись чи не затікає вода через задні ліхтарі. Потрібно їх герметизувати, інакше раз в рік стабільно буде підтоплювати блок SAM.
-2. Ссуть сальники між місляними трубками АКПП і інтеркуклером. Раз в пару місяців потрібна їх заміна. На березень 2024 року вартість робіт 1000 грн.
-3. В дорестайлінгу досить прості пластикові дверні карти.
-4. Зразу заміна головної мультимедіа. Стара вже аж ніяк не відповідає сучасним вимогам.
Як підсумок. Саме авто обійшлось з усіма витратами на пригон в 14.000$. За 3 роки вклав порядку 4500$, але авто було справдні запущене. Робилась вся підвіска в круг, заміна ланцюга ГРМ і роздатки, ремонт болячок ОМ642, заміна фрикційних дисків АКПП.
Коли авто справне і за ним доглядають, воно дає масу позитивних емоцій водієві.

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

коробка передач

Автомобілем володію 4 роки , з - корозія задніх дверей, , відклеюється торпеда біля лобового, жорстка ходова ,кожна нерівність відчувається ,скрип заднього відділення багажника, з + в загальному надійна машина за 4 роки жодного разу не підвела проїхав більше 60 к пробіг більше 260 тисяч .

Peugeot 308 2016

Peugeot 308 2016

дорожній просвіт

5 л / 100 км

Е один мінус цього авто це його кліренс,а от плюсві багато це автоматична коробка aisin дуже надійна,класне лед освітлення,суперове кермо,зручні сидіння,величезна панорама,хороший огляд, комфортна підвіска,класна функція самопаркування паркується сама просто ідеально.

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

Renault Laguna 2003

Renault Laguna 2003

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

285 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Загалані враження від володіння авто двоякі. Спробою донести всі недоліки і переваги володіння даним авто.
Отже почну з переваг по пунктах.
1. Авто D класу з не поганою оснащенністю.
2. Приємна витрата пального для мотору 1.9 дизель. При гарному стані мотора. І оптимальних швидкостях - місто 60 км/год, траса 110 км/год. Витрата місто 7.5 літрів, траса 5 літрів дизелю.
3. Просторий салон, навіть при зрості більше 190см ви не будете відчувати що двері і стеля на вас "тиснуть"
4. Доступність запчастин. Уніфікація багатьох запчастин з іншими моделями рено.
5. 6ступенева безпроблемна механічна коробка.
6. Дуже гарна корозійна стійкість кузовів. Всі кузова оцинковані, передні крила пластик, капот алюміній. Тому рижики в 20 річних авто відсутні як такі, звісно якщо авто не було в дтп і оцинковка не пошкоджена. Якщо ви бачите ржу на кузовщині авто, значить авто мало серйозний удар.

Тепер перейдемо до мінусів.
1. Мабуть найбільшим мінусом цієї моделі є її електропроводка. А саме погана герметичність контактів, що призводить до постійних поганих контактів і окислів в електронних блоках. Низька якість ізоляції проводки, в теплонавантажених місцях ізоляція пересихає і може оголитись провід що призводить до кз і глюків електроніки.
2. Скрученість пробігів. 99% авто продається з пробігами в рацоні 250-320 тис. Хоча реальні станом на 2024 рік вже давно біля 500+ тис. Врахуйте це якщо бажаєте придбати цю модель авто.
3. Конструкторські заводські недоліки. Які досить неприємні, і вимагають постійного контролю. Такі як закисання задніх супортів, забиття дренажу лобового скла і як наслідок потрапляння води на блок bcm, або як в рено він називається блок цекбс. Знос втулок трапеції двірників, поломка шестерней дверних замків, обломані привода пічки в комплектаціях з клімат контролем, відломані вусики картоприймача і поломки ключ карт, відмова джойстика автоскладання зеркал і виведення з ладу моторів дзеркал через особливість заміни джойстика, обрив тросів і шестерень склопідіймачів передніх, слабкі опорні підшипники передніх стійок, при потраплянні в яму шток стійки пробиває опору і впирається в капот.

Загальні враження від володіння авто як підсумок. Авто з приємною витратою палива і гарним рівнем комфорту, але яке потребує постійної уваги до себе і постійних дрібних ремонтів. Так це не дорого в більшості випадків, але це витрачає ваш час. Тож це авто не підходить як перше, тому що щоб ним володіти потрібно вже мати водійський досвід щоб самому виправляти мілкі поломки, в іншому випадку будьте готові раз на місяць до відвідування сто або електрика. Якщо оцінювати від одного до десяти то мабуть десь 5.5-6.

Mitsubishi Lancer 2010

Mitsubishi Lancer 2010

шумоізоляція

Користуюсь автомобілем 5 років , у використанні авто майже кожного дня, раз в місяць стабільно маю далекі поїздки,за цей час замінив масло, фільта, та свічки,перебрав ходовку,стойки давно були запотівші тому одразу і все перебрав, двигун 1.5 бензин, возив будівельні матеріали з магазину, і вулики, пишуть що мотор слабий, але його по місту і за межами вистачає з головою, якщо ви любите швидкість, то беріть ралліарт. Авто не підводило жодного разу, в'їхали в багажник мені було дтп, розборок лансер багато, що мене здивувало, тому з запчастинами проблем не має, обслуговування по запчастинам± як звичайна іномарка, але якість запчастин норм, можна замінити, і бути впевненим, що туди вже не треба лізти. Авто задоволений. Рекомендую. Якщо ви не гонщик, і замінювати масло, надійне та економне сімейне авто.

Suzuki SV 1000S 2003

Suzuki SV 1000S 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

витрати палива, гальма

Плюсы:
- Надёжный, в дальняках не подводил, без сюрпризов. Есть короткий список характерных проблем: магниты ротора генератора предрасположены к отклеиванию; иногда начинает подтекать главный цилиндр сцепления, прокладка между выхлопным коллектором и левым глушителем истончается и начинает пропускать раньше, чем аналогичная у правого глушителя.
- Эластичный и тяговитый двигатель, в городе вообще можно не переключаться и ездить на второй. Тянет от 0 и до 220 км/ч, может и больше, но там ограничивающий фактор – красная линия, а не мощность. При достаточной тяге во всем диапазоне оборотов на 7000 есть ощутимый подхват.
- На скорости стабилен, никаких проблем. 220 идёт очень уверенно.
- Коробка спортивная, с близкими передаточными числами, так что легко при необходимости держать мотоцикл около пика мощности. Работает четко, пару раз только зимой были проблемы с переключением вниз на стоящем мотоцикле и за полтора года два раза на включилась передача.
- Гидравлическое сцепление. Тросик не порвётся никогда, а если начнет подтекать, как у меня было, то будет нормально работать, если просто доливать тормозуху в бачок.
- Полностью регулируемая подвеска: сжатие, отскок, преднатяг.
- Дизайн: выглядит очень круто для своего возраста.
- Полуобтекатель очень помогает на скоростях 140+, можно даже не сильно прятаться за него – он перенаправляет воздушный поток над водителем, вместе с тем нет пластика по бокам: лучше обдув, меньше вероятность влететь на деньги, если уронить.
- Цена. Трудно найти такой дороже 4500$.
- Демпфер руля с завода. Не то чтобы он мне особенно пригождался, но приятно.

Минусы:
- Прожорливый. 7.5 – 9 л по городу, 6 по трассе. При этом небольшой 17-литровый бак и отсутствует датчик уровня топлива – есть только предупреждающая лампочка резерва.
- Поджирает масло если крутить. 200 мл на 1000 км примерно.
- Посадка немного ровнее, чем на спортах, но всё-таки в одном положении долго сидеть утомительно. Плюс жёсткая родная сидушка.
- Неудобен в пробках и в низкоскоростных маневрах: приходится опираться на руль, сцепление довольно тугое, поэтому левая рука быстро устает, сравнительно небольшой выворот руля, без обдува антифриз быстро доходит до 104° и включается вентилятор, при крутых поворотах без контрсвешивания никак, а на клипонах это неудобно.
- Даже при гигантских грузиках руля вибрация ощутимая. После получаса езды по трассе в руках остаётся фантомная вибрация.
- Передние тормоза слабоваты. Нужно хорошо прихватить, чтобы быстро остановить мотоцикл со скорости. Рекомендуется минимум синтерные колодки, а лучше ещё и армированные шланги.
- Мотоцикл крупный, высокий и длинный, даже по сравнению с литровыми спортами.
- Одна из немногих характерных проблем модели – магниты ротора генератора иногда отклеиваются. Новый оригинальный ротор стоит немного меньше 500$.
- Никаких электронных помощников, даже нет ABS.
- Непонятный класс: для спорта не хватает мощности – всего 120 лошадей для литра мало, для спорт-туриста – удобства посадки и большого бака, для городского ежедневного мотоцикла – неудобен в пробках и на скоростях до 50 плюс большой расход.

В целом хороший мотоцикл за свои деньги для того, чтобы иногда гонять по городу, а на выходных выезжать на трек или ездить в короткие путешествия на день-два.

Kia Sportage 2007

Kia Sportage 2007

об`єм багажника

гарна надійна машинка, за 16 років експлуатації на 162й тисячі поміняв стійку стабілізатора ліву, через пару тисяч і праву. нові стійки погані більш 5 тисяч не проходять, тепер знайшов посилені з гарантією до 50тис. буду ставити, скільки проїду напишу. своєчасна заміна масел, грм тобто розходніков. витрати пального по різному, залежить від якості пального, режиму їзди. бензин 9-10 місто, газ 10-11, змішаний і того менше. комфортна, дуже легко сідати і виходити, седіння високо і не потрібно вистрибувати щоб вийти з авто. гарний обзор. на повному приводі вилізе з грязюки. в снігу трохи важко, горне сніг защитою двигуна, піднімається вверх і колеса втрачають зацеп з грунтом. Вихід простий якщо пройти впереді протоптати під колію слід ногами, але снігу стало менше. на дорозі стійка, резина 235х60х16 корея виходжує не менш 80тис.добра машинка, але вже трохи старенька, в гарному стані, думаю ще стільки проживе, до 500тис. Як поставив газ, запасне колесо в багажнику зменшився обєм, але це не той недолік,що може бути як мінус... без фото. Зараз купив би такий новий, але вже не випускається.

Geely Atlas Pro 2022

Geely Atlas Pro 2022

дорожній просвіт, коробка передач, ціна

Перший власник Поїздки в місті

Купив авто по акції на початку березня 2024 року нове, але 2022 року, середня комплектація на передньому приводі на автоматі. Володію два тижні в можу сказати, що це дуже класне авто. По-перше, салон, все якісне, м'яке, скрізь дійсно метал, а не фарбований пластик, шикарний мультимедійний дісплей, все зроблено дійсно пристойно, за таку ціну дуже багата комплектація, починаючи з підігріва задніх сидінь, керма, автоматичного складання дзеркал, безключового доступу, шкіри, вона до речі нормальної якості, хоч і штучна, лед оптики, 3-х режимів їзди, автозатемненням дзеркал, датчики дощу, світла, закінчуючи оригінальною коробкою Айсін, клоном двигуна Вольво з потужністю 177 к.с. Достатньо високий, принаймні в місці переднього і заднього бамперу, позаду для пасажирів багато місця, якісний нормальний підлокітник, 18 диски. На ходу машина середня, не м'яка, але і не жорстка, збита, кермо тримає нормально, тяги по місту вистачає, але машина важка, і не слід від неї чекати чогось особливого, вона краще їде ніж той же Хендай Туссан, 2.0 та навіть 1.6 Кіа Спортейдж. Рекомендую, поки що дуже гарне враження, щодо надійності, то час покаже.

Mazda 626 1996

Mazda 626 1996

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

454 тис.км 6.7 л / 100 км Сім'я

Використовую майже 12 років, авто купував в 2012 році, седан, 1.8 л., 6.7 л. по трасі і 8 л. змішаний розхід бензину. За час користування було наступне:
- капітальний ремонт двигуна, перша розточка.
- заміна в коло всієї ходовки, резинок.
- в 2023 на початку року поміняв амортизатори задні. Приємно здивувало те що на старих був надпис маде ін Японія.
- Поміняв ліву задню арку, прогнила від хімії якою посипають дороги.
Авто хороше як для своїх років, не гниле, метал живий. Під час їзди гарно відзивається на керування, позаду незалежна підвіска, салон здоровий, місця хватає як спереду так і позаду і в багажнику. Спинки заднього крісла опускаються вниз і маєш велике спалне місце. Має кондиціонер, який видав на першій швидкості 13°. Проблемою в даних авто є підшипники ступиці та доступ до бензонасосу які було вирішено. Мазду 626 GE не міняю оскільки я впевнений в в ній, так би мовити домашнє авто, коли буду купувати інше авто то цю ластівку не продам, прикіпів, набагато краще від ланосів та опелів.

Відгуки про марки

ВАЗ / Lada (10859) Toyota (7028) Volkswagen (6529) Ford (6411) Nissan (6075) Renault (5954) Hyundai (5338) Opel (5258) Chevrolet (5189) Kia (4866) Mitsubishi (4570) Skoda (3573) Mazda (3298) BMW (3234) Daewoo (3216) Audi (3142) Peugeot (3081) Honda (2975) Mercedes-Benz (2799) Citroen (1938) Subaru (1754) Fiat (1646) Volvo (1639) ГАЗ (1517) ЗАЗ (1505) Chery (1463) Suzuki (1455) УАЗ (1313) SsangYong (970) Lexus (945) Geely (924) Dodge (671) Lifan (612) Land Rover (607) SEAT (598) Jeep (587) Москвич/АЗЛК (557) Infiniti (555) Chrysler (484) Great Wall (434) Dacia (329) ИЖ (277) Cadillac (249) Alfa Romeo (241) Saab (236) Acura (227) Rover (201) Porsche (185) Jaguar (184) Daihatsu (181) BYD (151) Smart (131) Pontiac (118) Lancia (111) ТагАЗ (107) MG (89) FAW (86) Hummer (86) Isuzu (75) Lincoln (75) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (63) GMC (49) Datsun (48) Tesla (44) СеАЗ (42) Haima (38) Ravon (38) Mercury (32) Buick (30) Saturn (30) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (26) Plymouth (24) Samand (23) Богдан (22) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (16) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Aro (9) Dongfeng (9) Ferrari (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) ВИС (7) TATA (6) Asia (5) Haval (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shineray (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ІФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремінь (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобілі (1) СМЗ (1) Саморобний (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.