BMW 1 відгук про BMW G 310RR 2017 року

BMW G 310 2017

BMW G 310 2017

якість матеріалів, ціна

Перший власник 7 тис.км 4 л / 100 км Подорожі

Отличный первый мотоцикл для людей ростом от 160 см, несмотря на страну производства материалы качественные, дизайн отличный, два человека среднего веса отлично помещаются. Мягкая подвеска, отлично работающий АБС. Из минусов - слабоватая тяга на низах, проблем с троганием с места нет, коробка работает четко. Трудно сравнивать с более кубатурными братьями, при равных пробегах и годах выпуска ценник в два и более раза больше. Если посмотреть статистику и обзоры к 2021 году есть экземпляры с пробегами 50 тысяч без проблем .

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2 відгука про BMW G 310
  • BMW G 310 2018

BMW G 310 2018

BMW G 310 2018

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість

коробка передач

Поїздки в місті

BMW G310R Плюси: виглядає гарно, відомий бренд, досить м\'яка підвіска, є індикатор передачі, АБС, легкий, гарно керується, низькі витрати палива, на високих оборотах відносно непоганий підхват - звісно для 35 конячок Мінуси: на низьких дуже слабка тяга, і як наслідок часто на старті глохне; коробка недостатньо чітка, короткі перша і друга передачі, повна відсутність вітрозахисту, вібрації як і у всіх одноциліндрових, Брав мот в оренду, можливо коробка вже підгуляла. Але щодо того, що глохне, це схоже на нормальну для нього поведінку, і це дуже дратувало. Це був сьомий мот на якому я їздив, і з таким не стикався ніколи. Ну було десь раз чи два, але на цьому я глохнув раз 15 за день. Звісно треба додавати газу і плавно відпускати зчеплення, з часом пристосувався, але з іншими в мене таких проблем не було. Нерівності дороги ковтав непогано. Вібрації помірні, не дошкуляли. Після 80 км/ч вітер вже достатньо відчутний, не вистачає хоча б маленького скла. Приборка читається добре: передачі й лінію тахометра добре видно. Витрати палива в мене були до 4-х літрів на 100 км, але я і не крутив до відсічки.

Александр

Дивитися всі 3279 відгуків про BMW
  • BMW X5 2006

BMW X5 2006

BMW X5 2006

динаміка

Сьогодні хотів залишити про автомобіль, який давно планував придбати. Шукав по стану кузова, а також по технічній частині. По автомобілю практично не було слідів ржавчини. По технічній частині раджу брати лише М57, надійний 3.0 дизель, який безпроблемний. По коробці теж не було нюансів, надійний гідротрансформатор. Проте, роки йдуть і потрібно розуміти, що з часом будуть нові нюанси. По ходовій частині практично питань не було, для мене - це розхідник, проте коли музика може пропасти і потрібно знімати клему з акумулятора, то вже неприємно і ще різні дрібниці. Заголом по місту при активній їзді могло виходити і 13-15л., якщо брати трасу - до 10. Оскільки, я помалу не іжджу, то завжди буде більшим розхід. Знайомий мав розхід на 2-3л. менше.

Ігор

Відгуки про моделі БМВ