BMW 3 280+ відгуків про BMW

BMW 330 2007

BMW 330 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

145 тис.км Подорожі

Машина дарит эмоции, это есть практически в каждом отзыве о БНВ, теперь и я пишу это, но уже с пониманием. За 20 000 км. пробега из внепланового был заменен радиатор, так как начал течь. Менялись Сайлент блок и прокладки крышки клапанов.
Остальное планово:
- Тормозная жидкость
Очень доволен авто.

BMW 530 2007

BMW 530 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування

Сім'я

Быстро,комфортно,безопасно.Для дальних поездок просто нет равных.Дизайн кузова ещё долгое время будет актуален.

BMW X5 2002

BMW X5 2002

Збирав на авто 15 років і це була моя мрія. Купив це авто так як хлопці мого віку беруть...КРУТИЙ ЧОРНИЙ ВЕЛИКИЙ ЛЕГЕНДА БУМЕР2! не хочу нікого відвертати від цих авто...но мені вона принесла такий опит що я став експертом е53. Стан цього х5 до і зараз це небо і земля. Вкладень зробив стільки що мама не горюй. Бо стало обідно як її до мене використовували...скажем так моє хоббі купити іграшку і довести її до ідеалу взяло вверх. Тому за свій Х мені не буде стидно перед показом. останній пункт залишився відновити лак і все. І да...диски оригінал...кому цікаво інтернет яка ціна за комплект 21 з резиною.

BMW X5 2012

BMW X5 2012

Дуже гарне авто. Як на мене, оптимальне. Трохи дорогувате обслуговування, але терпимо. В мене це був вже третій Х5. Купуватиму тільки Х5.

BMW 318 1997

BMW 318 1997

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

простір салону, вартість обслуговування, ціна

460 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Дуже комфортна машина яка подарила позитивних емоцій вдосталь, розхід приємний, динаміка не погана плюс можна ще додати конячок з чіпуванням,салон місткий одним словом гарна зручна машина для сім\'ї молодої чи молодого покоління .

BMW 520 1994

BMW 520 1994

коробка передач

351 тис.км Поїздки в місті

Вцілому машиною задоволений. Купляв з ціллю дослідити що це за автомобіль. Сподобалась ходова частина в плані комфорту. Двигун також проявив добре. М50 з одним ваносом має достатню потужність. Це звичайно не М60, але все одно дозволяє їхати по трасі швидко. Я особисто часто їздив більше 160км/год. Специфічна КПП, а саме передаточні числа. Довго до неї звикав.

BMW 318 2012

BMW 318 2012

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Отличный автомобиль на все случаи жизни: от путешествий до городских пробок.
ТО иногда "кусается ценами",но оно того стоит,т.к. машина ни разу не подвела.

BMW 320 1999

BMW 320 1999

Поїздки в місті

Автомобилем довольна! Очень резво стартует , быстро набирает скорость ! Она больше спортивная , чем комфортная ! А так же нравится внешний вид и салон ! Бмв не уступает ни в чем , другим маркам того же года . Я еду на ней и кайфую !

BMW X1 2012

BMW X1 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Коробка-бомбезна,мотор-все чітко.якщо розхідники міняєш вчасно то все працює справно.

BMW X1 2018

BMW X1 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника, ціна

Автомобиль бомба. Вместительный не смотря на индекс х1, юркий, економный и быстрый. Отличный в городе и на трассе!
Я был очень доволен авто. Рекомендую не пожелаете! Не такой дорогой в обслуживании как я представлял. На уровне с киа спортедж.

BMW 520 1997

BMW 520 1997

витрати палива

Авто супер. Хоч старенька але дає фору всім новим іномаркам. Надійне і безвідказне авто.легенда і є мрія. Бо це є бмв брат.

BMW 528 2014

BMW 528 2014

127 тис.км 12 л / 100 км

Автомобіль шикарний, динамічний, витрати на то 5-7 тис. в рік, вартість ремонту автомобіля нормальна, як для такого класу автомобіля.

BMW 530 2002

BMW 530 2002

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість, шумоізоляція

Суперове авто на свої роки. Набагато краще новіших маркетингових авто.

BMW 318 2004

BMW 318 2004

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

316 тис.км Сім'я

Машина классная, требует немного вложений в ходовую. Зимой в -25 без проблем заводится, при условии что у меня раньше никогда не было дизельных машин. Не подвила ни разу.

BMW X1 2016

BMW X1 2016

Машина в хорошем состоянии. Отличная семейная машина, приехала с Нидерландов .

BMW 528 2012

BMW 528 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Серед седанів один з кращих авто в співвідношенні ціна/якість.
Крута динаміка за рахунок TwinTurbo, яка дозволяє відчути справжнє задоволення спортивним характером бренду. Великий багажник, куди можна скласти все необхідне для дальнього сімейного круїзу. За раз можна проїхати 700 кілометрів і зовсім не стомитися завдяки крутому рівню комфорту за кермом.

BMW 525 1989

BMW 525 1989

Дешева в обслуговуванні, комфортна, економна, прийомиста. Відповідає ціні.

BMW 318 1996

BMW 318 1996

об`єм багажника

дорожній просвіт

За час користування в автомобілі були замінені всі рідини, ремень ГРМ, стойки задні,
Плюси: авто гарно тримає дорогу, динамічне, задній привід, об\'єм багажника, встановлене ГБО.
Мінуси: низький дорожній просвіт.

BMW 528 1997

BMW 528 1997

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Классный семейный авто. Как для путешествий по Украине, так и для езды по городу идеален. Лучший комфорт и динамика как за свои деньги. Авто 1997 г.в. и требует к себе внимания, поэтому если вы нормальный водитель который любит свой авто, то будь добр НЕ ЖАЛЕЙ ДЕНЬГИ НА BMW. Ибо говорят потом что BMW- плохой авто. Обслужи нормально и наслаждайся. Ни гвоздя ни жезла, ребята! Удачи!

BMW 525 2001

BMW 525 2001

ціна

Классный, надёжный, комфортный, доступный в обслуживании автомобиль, расход по трассе 5.5 при 120км.ч

Відгуки про моделі БМВ

Хочете придбати БМВ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про BMW від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 280+ відгуків відгуків про БМВ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.