BMW 1 відгук про BMW 730 2000 року

BMW 730 2000

BMW 730 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

супер авто в умілих руках ! надійне ,комфортне ,динамічне авто! м57 - двигун - легенда , потужний та економний

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 30 відгуків про BMW 730
  • BMW 730 2014

BMW 730 2014

BMW 730 2014

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Цікавий автомобіль, комфортний, зручний, якісний. Але, це авто не для динамічної їзди. Звісно він може, але в порівнянні з х моделями від дає зовсім інші емоції. Мінус для тих, хто купує в салоні, швидке падіння ціни. Що до моделі 14 року, то вважаю що ця модель недооцінена. Ціна на то від 300 до 500 долларів. В офіційному дилері. Габарити авто досить великі, а трохи більший ніж в 5 моделі, чесно кажучи тісний для подорожі з сім’єю або з друзями. У п’ятьох буде тісно.

Максим

Дивитися всі 3278 відгуків про BMW
  • BMW 3 Series 2006

BMW 3 Series 2006

BMW 3 Series 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт

Мій відгук почну з того що авто куплялось для сім'ї для комфорту. Дуже тихі авто, шумка дуже якісна. Я брав авто в Німеччині для себе і розумів усі ризики. Автомат, двигун бензин N46B20 129л.с який не облаяв тільки лінивий. Після покупки авто одразу були замінені повний комлект ГРМ, усякі прокладки, сальники клапанів авто до заміни споживало 1л. масла на 1000км. Після цього авто радує комфортом, витратою палива, керованістю, та практичністю універсала. Витрата масла 0. Це авто не підійде людям які не будуть самі доглядати авто, а все перекинуть на роботу авто майстрів, які оставлять вас без грошей. Перша рекомендація купити шнурок для діагностики авто 15$, це вже зекономить великі гроші. Наприклад «прописати» новий АКБ коштує від 20$, звичайна діагностика БМВ від 15$. Це все можна робити самому за 2 хвилини, youtube допоможе. Також заміна доброго мастила строго 7500км, двигун дуже гарячий и робить з його асфальт! Також рекомендую переглянути всю підвіску, амортизатори що управління автомобілем приносило максимальне задоволення. Вытрата палива: 10-11л - зима місто, затори 8-9л - літо місто 8,5л - трасса 150км/ч 7,5л - трасса 130км/ч 6л - трасса 100км/ч

Ян

Відгуки про моделі БМВ