Відгук BMW 530 1999

Дизель Двигун
Задній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

Раніше до таких машин ставився скептично. На цей момент вважаю одним із найкращих варіантів по співвідношенню ціна/якість. Суттєво різниться від нових китайських недоробок. Не поступається багатьом сучасним автомобілям у комфорті, керованості, надійності. Вартість обслуговування доволі висока, тому що доводиться боротися з віковими проблемами, по типу пересохлих патрубків, шлангів тощо. Якщо поступово планомірно замінити рем комплекти, відновити механізми - ця машина перестане взагалі чогось просити крім пального і масла. У своїй машині за 4 роки багато всього зробив, на черзі відновлення компресора кондиціонера і далі не можу придумати, що ремонтувати, крім перетяжки керма, заміни деякої кузовний - добре, що шротів купа. Щодо витрат - вважаю 1000-2000 баксів на рік цілком виправданою сумою, якщо взяти до уваги задачі, які виконує це авто та економічність двигуна. Газовані машини такої економії не дають, навіть.

Taras
13 грудня 2021