BMW 1 відгук про BMW 518 2000 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані BMW 518 2000
BMW 518 2000

BMW 518 2000

Экономичность, дизайн ,марка,

нету

Отличная машина. Удобно передвигаться по городу, а также по сельской местности. Удобен как для мужчин так и для женщин. Небольшой расход топлива. Приличная скорость езды. Популярная марка авто, известна во всём мире. Почти не ломается только по мелочам. Масло не жрёт. Если захотите купить покупайте без задумки не пожалеете. Бюджетное авто. У меня такой езжу уже давно, и горя не знаю.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 17 відгуків про BMW 518
  • BMW 518 1993

BMW 518 1993

BMW 518 1993

Хорошая шумоизоляция. Удобные седения,комфортная и вместительная

Нету

Для меня это машина мечта. Не знаю как в других машинах... но знаю что в этой машине, под пидалью газа есть какая то секретная как кнопка. Сначала просто разгоняешься до 60км, затем ногу с газа убрать. И резко до конца надавить на газ и она так рвать начинает. Столько эмоций... даже сейчас. Я бы все её рекомендовала.

Savelii-93

Дивитися всі 3278 відгуків про BMW
  • BMW 3 Series 2006

BMW 3 Series 2006

BMW 3 Series 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт

Мій відгук почну з того що авто куплялось для сім'ї для комфорту. Дуже тихі авто, шумка дуже якісна. Я брав авто в Німеччині для себе і розумів усі ризики. Автомат, двигун бензин N46B20 129л.с який не облаяв тільки лінивий. Після покупки авто одразу були замінені повний комлект ГРМ, усякі прокладки, сальники клапанів авто до заміни споживало 1л. масла на 1000км. Після цього авто радує комфортом, витратою палива, керованістю, та практичністю універсала. Витрата масла 0. Це авто не підійде людям які не будуть самі доглядати авто, а все перекинуть на роботу авто майстрів, які оставлять вас без грошей. Перша рекомендація купити шнурок для діагностики авто 15$, це вже зекономить великі гроші. Наприклад «прописати» новий АКБ коштує від 20$, звичайна діагностика БМВ від 15$. Це все можна робити самому за 2 хвилини, youtube допоможе. Також заміна доброго мастила строго 7500км, двигун дуже гарячий и робить з його асфальт! Також рекомендую переглянути всю підвіску, амортизатори що управління автомобілем приносило максимальне задоволення. Вытрата палива: 10-11л - зима місто, затори 8-9л - літо місто 8,5л - трасса 150км/ч 7,5л - трасса 130км/ч 6л - трасса 100км/ч

Ян

Відгуки про моделі БМВ