БАЗ 2 відгука про БАЗ А 079 Эталон 2015 року

1.5
    1.0
    1.5

коробка передач, витрати палива, гальма

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, дизайн кузова, динаміка

Дивитися всі вживані БАЗ А 079 Эталон 2015
БАЗ А 079 Эталон 2015

БАЗ А 079 Эталон 2015

коробка передач, витрати палива, гальма

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник Комерційні перевезення

Автобус не для наших широт и не для наших дороги. Кустарщина.цена качества не соотвтствуєт тем доньками который он стоит

БАЗ А 079 Эталон Пригородный 2015

БАЗ А 079 Эталон Пригородный 2015

Не знаю...:-(

Мерзнит солярка! Единственный топливный фильтр находится у заправочной горловины. Поломки ПОСТОЯННЫЕ! Запчастей на евро4 практически нет. За 2 года из 14 таких автобусов на нашем маршруте они половину времени провели на ремонте. Это сплошной убыток! Кстати электроника постоянно глючит. А программы на них официальной НЕТ!

Ужасное авто. Никому не рекомендую! Если этот автобус разобрать дома или на сто и перенести топливо провод в салон, утеплить весь кузов и поставить подогрев фильтра топлива может быть ещё поездит! И если не хотите замерзнуть зимой- СРАЗУ меняйте печку. Я с мана поставил.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 7 відгуків про БАЗ А 079 Эталон
БАЗ А 079 Эталон 2012

БАЗ А 079 Эталон 2012

коробка передач

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Школьний вариант. Уже нет сил, одно за другим ломается. Нет не качества кузова, не проводки. Мотор на 4.

Алекс

Дивитися всі 10 відгуків про БАЗ
БАЗ А 079 Эталон А079.23 2008

БАЗ А 079 Эталон А079.23 2008

ціна

Перший власник 500 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Еталон, це найкращий автобус в світі. ЇЇ потрібно доглядати, любити, вчасно виявляти неполадки.

Олександр Володимирович

Відгуки про БАЗ авто Еталон по рокам