Audi 1 відгук про Audi Q5 2019 року

Погано
1.4

Висока надійність
Власникам подобається надійність цих автомобілів

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Дивитися всі вживані Audi Q5 2019
  • Погано
    1.4
Audi Q5 2019

Audi Q5 2019

Перший власник

В новой АУДИ, за 55 кЕвро - некуда очки положить!
Не - ку - да!

Реально - нужно докупить за 100 евро, для очков, которую они, прикрутят шурупами, вместо ручки над окном водителя...

Это какой-то стеб...
Зато есть - CD, который читает блюрей, двд и мп3!
Я думал это прикол!
Но, чтоб в АУДИ поменять колесо.
Содержимое запаски, нужно отсоединить, разъёмами/проводами от звуковой системы, потом специальное колесо, накачать специальным насосом, находящимся в специальном отделе кузова...
И на этом "чуде", и с гордостью ехать 50 км/ч, до ближайшего шиномонтажа, заливая соляру: Евро6 + АдБлю...

Здравый смысл - подсказывает, что не стоит платить, стоимость 1 комнатной квартиры, с ремонтом, за машину в которой некуда положить солнечные очки.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 133 відгука про Audi Q5
  • Audi Q5 2018

Audi Q5 2018

Audi Q5 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів

93 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Володію цим авто 1 рік / 20т.км, до цього мав mazda cx5 2015 рік, nissan rogue 2018 рік тож порівняю з ними хоч і ціни зовсім різні але розміри плюс мінус однакові. Я другий власник в Україні. Авто з Америки. Купив на пробігу 78т. Все було в ідеалі, замінив лише ролік натяжителю та ремінь 100$. Що подобається: Одразу помічаєш, що авто супер збалансованої між динамікою /5.8 0-100, керованість та витратою пального. Тобто для всіх сценарієв дуже підходить. Якщо їхати по трасі 80-90 то витрата в літку з кліматом десь 7л. Якщо їхати 130-150 то 8.5л. По місту Києву без пробок 9.5л. з пробками 10.5л. Вважаю це не поганими показниками. Їзжу 80% трасса 20% місто, часто по 4 людині в салоні з багажем і ні разу не було щоб щось не влізло, і місце всім вистачало. Авто тримає дорогу як ютюг, але через 20 диски в деяких місцях всеж таки відчував колію. Шумоізоляція не ідеал але не погана, десь 4 з 5. Гарна обзорність яку одразу помічаєш пересаживаясь з вище вказаних авто. До речи якщо не обслуговуватись на офф сервісі то ціни на масла, фільтра і т.д. такі самі як і у мазди з ніссаном. Зимою їздив в буковель в - 15 і снігопад, багато авто шліфували або застягали в снігу, я ніразу не відчув дискомфорту взагалі. Там де на мене з гори котилось авто по льду, я спокійно його об'їхав на гору і не помітив. Тут напевно вихвалений quattro відпрацював. Подобається як працюэ коробка, хоч це і робот але все плавно і дуже швидко. Великий бак, 70л. з не великою витратою пального при бажанні можна дотянути до 1000 км. В моїй комплектації сидіння з підтримкою які супер відчуваєш на поворотах чи в довгій дорозі. Надійний мотор який легко чипується на stage 1 до 330кс.,якщо комусь не вистачить потужності чи звикнке. Що не подобається. Після ніссану, помічаєш що в авто нема ніяких органайзерір. Я розумію що це преміум але все ж таки що в мазді, тим паче в ніссані є фальшпол куди можна скинути всі ганчірки, аптечки і т.д. і багажних буде виглядати пустим і не треба буде купляти сумку для хламу яка буде займати 30% і так не великого багажного відділення. Наступне це те що в авто яке нове коштує 70т$ нема відсіку для окуляр, це не велика біда, алієкспрес в поміч але ж все таки.. Дуже маленький бардачок 30% якого займає audi mmi. В мене q5 в prestige комплектації / це максимальный пакет далі опції потрібно набирати, і в мене нема підігріву зони склоочищувачів... Так само як і не було вибрано адаптивный круіз контроль, в тому самому нісані розі та в мазда cx5 від 2017 року це йде вже з середніх комплектації. Не зрозуміло чому в авто 2018 року не тач дісплей, все треба робити крутилкою. Не подобається вимикання мотора коли тормозиш, але також алієкспрес допоміг. Дубовий пластик в картах дверей, не розумію такого в авто такої цінової категорії. Не подобається що не можна зачинити працюючи авто і наприклад піти в магазин / думаю це також можна вирішити якось, але знову ж таки ти ж не ладу береш за 2к щоб щось там під себе переробляти. Також не зрозумів чому в пассаті місце під бутилку оброблене м'якою матерією щоб не торохтіло, а в ауді такого нема. Сервіс За 20т.км кондиціонер перестав тягнути повітря з вулиці / з салону все дуло, вилікувалось оновленням ПО кондиціонера. І з' явився чек енжин. Але машина працюэ нормально і якщо його збити він міг не з' являтись ще 5-7т.км. Діагностика показала на датчик повітря після каталізатору. Заміна 200$ на офіціалі. Масло не бере. Тож якщо підсумувати, питання по авто є, але не значні і плюси переважають мінуси. Тож я б дав авто 4.8 з 5.

Michael

Дивитися всі 3142 відгука про Audi
  • Audi A6 1998

Audi A6 1998

Audi A6 1998

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, витрати палива

419 тис.км 14.5 л / 100 км Поїздки в місті

Пробіг 420 тис.км А6С5 Двигун AJP 1.8 атмосфера Що сказати, дорога в обслуговуванні, не надійна, постійно потребує вкладень! ЧУВ таке? Це - все брехня. Коли я брав цей автомобіль, трішки з ним не повезло - не з авто, а з попередним власником, який за авто не дивився зовсім. За три з половиною роки я наїздив не багато - 150тисяч. По вкладенням: передня ходова ричаги 250$ заміна 60$, ГРМ два рази по 400$ і різні дрібнички і не дуже на 1000$, перешивка руля, заміна оптики, перетяжка потолка, замки і таке інше. За три роки авто ні разу не підвело, головне своєчасно його обслуговувати, багато вкладень не потребує. Авто за 25 років досі не поступається комфортом і дизайном. Ауді не старіють! Ідеальна ціна\якість.

Олександр

Відгуки про моделі Ауді