3 відгука про Audi A6 Allroad 2010 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість
витрати палива, вартість обслуговування, ціна
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Обслуживалась только на фирменной СТО. За 119000 никаких проблем не доставила. Вместительная, удобная.
Сергей28 січня 2020

4.6 Відмінно
Надёжный , комфортный, универсальный автомобиль.
НЕТ.В новой версии их устранили
  • 5 Надійність
  • 3 Ціна
Отличное сочетание всех необходимых качеств. Что-бы понять какое удовольствие получаешь от управления- на нём нужно ездить.Радует устойчивость,комфорт,динамика разгона и т.д.
Сергей10 листопада 2016

5.0 Відмінно
Цьому авто властиві всі переваги, які можна зібрати.
Немає!!!!!
5.0 Відмінно
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Універсал у всіх сенсах цього слова. Автобан - будь ласка 240 км/год, бездоріжжя - будь ласка кліренс під 200 мм, багнюка або сніг - будь ласка повний привід. Фортепіано потрібно забрати з магазину - немає проблем, зібрався на лижі - мішок для лиж та люк в спинці заднього сидіння стануть у нагоді. А саме головне, що в будь якій ситуації ти почуваєш себе королем доріг, тому що цей автомобіль комфортний в будь якій ситуації, на будь якій місцевості та на будь якому дорожньому покритті. А дизайн навіть за 10 років не стає старомодним. Та саме головне це висока інтелектуальна технологічність автомобіля. Раджу всім, це справжній друг, який не підведе в важкій ситуації.
Вадим23 лютого 2016

Відгуки про Ауді А6 Олроуд по рокам