Aprilia Scarabeo загальна оцінка користувачів

4 з 5
Ціна:
4 з 5
5 з 5

Переваги
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, гальма

Недоліки
вартість обслуговування, ціна

Чудовий максі-скутер, як на мене, то дорогуватий, але задоволення, що отримуєш від цього того варте. Швидкість набирає стрімко, 120 км/год тримає спокійно, якщо без вітру гнати, то можна і 140 км/год. Розхід змішаний - 3.5 л, що не може не радувати, по місту постійно не їзжу, але із того, що було, то це не більше 4 л. Багажник вміщує повноцінний шолом, величезний ланцюг із замком і різні тряпки. Або це може бути ноут і пакет речей. Перед колінами водія є "бардачок", можна покласти туди телефон/ключі, коротше кажучи щось невелике, є два кармани. Дуже зручно, не треба залазити постійно в багажник. Причому бардачок відмикається шляхом натискання на ключ, тобто можна відкривати його в будь-який момент. Із мінусів, трошки не зручно їздити водію, здається що трохи сповзаєш і із-за цього штани піднімаються в гору і становляться "підстріляними". У пасажира є підніжки, що видвигаються у разі наобхідності і сидить він позаду як на дивані)

Залишити коментар

Ваше ім'я: