Alfa Romeo Відгуки про Alfa Romeo MiTo 2012 року

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 5 відгуків про Alfa Romeo Mito
  • Alfa Romeo Mito 2011

Alfa Romeo Mito 2011

Alfa Romeo Mito 2011

За час користування це авто проявило себе з кращої сторони і його не можна порівнювати з звичайним середній клас автомобілів це свого роду як Ferrari для бідних. Ремонту автомобіль не мав, що можу сказати з мінусів, це нічого! І знову ж таки скільки людей стільки думок вся то що може сподобатись одному, не сподобається іншому, я завжди раджу спочатку спробувати, а потім вже робити якісь висновки.

Леонід

Дивитися всі 242 відгука про Alfa Romeo
  • Alfa Romeo Stelvio 2023

Alfa Romeo Stelvio 2023

Alfa Romeo Stelvio 2023

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 3 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті

Даний автомобіль став членом нашої сім’ї з кінця серпня 23р. Вибрали її тому що вона вибрала нас, а не ми її. Вважаючи що наше місто перенаповнене Ауді, БМВ, Порше, Мередес, а Японців навіть не розглядали, розуміючи що така в місті 1-на, вибрали Альфу. Італійка в кроваво-червоному кольорі ще та штучка. Особливо її виділяють рестайлінгові фари. За цей час авто проїхало 2500км. Скажемо так, в потоці, на парковці авто дуже виділяється. Кожного дня чуємо від інших людей та водіїв компліменти. Авто дуже жваве на дорозі і завжди спонукає до агресивної їзди. Стихія Альфи – повороти, вона дозволяє їх проходити на високих швидкостях, жодна беха поруч не стоїть. За пройдений кілометраж максимальну відстань ми проїхали майже 800 км за день, авто показало себе відмінно, відчуття втоми нема. Дуже сподобалась робота матричних фар, працюють вони краще ніж в ауді ку 7 23р. ще одне авто сім’ї. Якість салону на достатньому рівні, також в порівнянні з ауді сподобалось те, що в Альфі в заводській навігації позначаються радари швидкості не потрібні Вейзи, КиївСпід і тд., є бездротова зарядка та карплей. Автівка відмінно себе показує в повсякденній експлуатації. З мінусів це: маленький виворіт коліс паркуватись не зручно, там де на іншій автівці паркуєшся в 1 прийом на Альфі треба в 2-3 прийоми.тіснувато для задніх пасажирів, жорсткувата на 20х колесах. З плюсів: як тільки виїжджаєш з парковки і даєш під хвоста, всі мінуси забуваються, емоції переповнюють. Дуже приваблюючий дизайн, ця машина вміє привернути до себе увагу.

Богдан Витцивский

Відгуки про моделі Альфа Ромео