Alfa Romeo Відгуки про Alfa Romeo 4C

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Дивитися всі 235 відгуків про Alfa Romeo
  • Alfa Romeo 159 2009

Alfa Romeo 159 2009

Alfa Romeo 159 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування

Пригнал машину себе с Европы, так как на момент покупки выбрать в Украине было не с чего, двигатель 2.0 JTDM - отличный в соотношении динамики и расхода, турбину крутит с низов, не подводил меня ни разу за время эксплуатации 70т. км! Заводится в любой мороз. Коробка тоже отличная, 3я, 4я передачи достаточно длинные, что удобно по городу. По подвеске - нижние передние рычаги - НЕУБИВАЕМЫЕ! купил себе сразу про запас пару TRW, думал буду скоро менять после европейских идеальных дорог менять - так и лежат в гараже - кому нужно, обращайтесь. Альфа устойчива на дороге - как поезд на рельсах, стабилизация творит чудеса в гололед. Сзади маловато места, но это авто для водителя. В целом авто супер, если в хорошем состоянии.

DENYS

Відгуки про моделі Альфа Ромео

Хочете придбати Альфа Ромео 4Ц та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Alfa Romeo 4C від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Альфа Ромео 4Ц будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.