Alfa Romeo 1 відгук про Alfa Romeo 164 1998 року

Alfa Romeo 164 1998

Alfa Romeo 164 1998

динаміка, якість збірки, керованість

Нет проблем!

Alfa Romeo 164 Надежный автомобиль!!!Отличная ходовка,в любую погоду,в любую точку мира попадает мгновенно! Восхищен Альфой!DAT я, сознавшийся ALFAholic. Альфа-наркоман eversince я начал дегустации, как он чувствовал себя 2 диска ALFA. DAT любовь всей моей жизни, моя RED Соня, мой 4-дверный Ferrari с Alfa Romeo знак :-) U знаю, что они говорят, что бой Alfa?? ... после 100 км / ч, он двигается как Ferrari .. . теперь, будь то правдивой DAT, я знаю wudn\'t COZ "Я havn\'t приводом Ferrari B4 ... но WAT я знаю - каждый раз я взять угол, шины, кажется 2 клеить 2, асфальт. Теперь, DAT интересно. ХОРОШО! Ват я могу сказать человеку! .... это Alfa Romeo! wudn\'t которые любят ее движущей силой .... есть душа и характер BRO автомобиля! ... Я отношусь к ней хорошо, она дает мне хорошую езду. позволяет мне ездить ее столько раз, сколько мне нравится, так быстро, как я хочу

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 12 відгуків про Alfa Romeo 164
  • Alfa Romeo 164 1990

Alfa Romeo 164 1990

Alfa Romeo 164 1990

205 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Отличный бизнес седан, мощный, быстрый, надёжный, редкий, не скучный, что ещё надо для полного счастья за рулем.

александр

Дивитися всі 242 відгука про Alfa Romeo
  • Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

208 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Шикарний автомобіль: економічний, потужний та дуже вмісткий. 2,4 дизель, 200 коней, найкращий двигун як на мене в цьому кузові, хотілось хіба повний привід. В мене як я не ганяв по трасам, також де по правилам виходив розхід 7 літрів. При 200км/годин розхід 11 літрів. Замінити всі фільтри та масло коштувало менше чим на бензиновому фольці. Ходова крепка, замінювати можна не все в зборі, а якісь саме вузли тому виходить дуже економно. Дуже круто входить в повороти, динаміка, авто всеж має в історії ралійного та формули 1 дуже високий рейтинги. З мінусів, можливих, трішки жорстка але вона би так не тримала дорогу. Кузов доволі крепкий, але з часом потрібно буде полірнути, підкрасити.

Alex Timkov

Відгуки про моделі Альфа Ромео