Alfa Romeo 1 відгук про Alfa Romeo 146 2001 року

якість збірки

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Alfa Romeo 146 2001
Alfa Romeo 146 2001

Alfa Romeo 146 2001

якість збірки

переодически барахлит топливная система,но это проблема качественного горючего,рекомендую добавлять присадку

Машина супер,езжу уже почти 6 лет. Проехал на ней больше 270000км не разу не подвела.Доехал от Москвы до Сочей на130л,а это 1800км.Осенью 1ый раз поменял подвеску. Зап.части не дорогие,а сервис очень дорогой.Но все компенсируется когда сядешь за руль. Поменял много машин, но эту не продам.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 16 відгуків про Alfa Romeo 146
  • Alfa Romeo 146 1996

Alfa Romeo 146 1996

Alfa Romeo 146 1996

расход, управляемость

печка

После покупки поменял шрус, ремни, масла. И на следующий день мы ехали на ней с маленьким ребенком и женой на море в Сочи. Комфорт отличный, 1500 км проехал и спина не болела. На серпантине я понял что мотор 1.4 слабоват в гору, но управляемость отличная. Отпуск закончился и мы поехали обратно. Еще 1500 км без проблем, плюс полный багажник и все нормуль. Средний расход 8-9 литров. Наступила зима и я понял почему продавец авто сделал такую скидку. Машина прогревалась очень долго, печка дула чуть теплым воздухом. Пытался наладить так и не получилось, итог: по весне была проданасо скидкой новому владельцу который радовался все лето. Авто хорошее, но есть и минусы при зимней эксплуатации!

fylhtq799

Дивитися всі 242 відгука про Alfa Romeo
  • Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

208 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Шикарний автомобіль: економічний, потужний та дуже вмісткий. 2,4 дизель, 200 коней, найкращий двигун як на мене в цьому кузові, хотілось хіба повний привід. В мене як я не ганяв по трасам, також де по правилам виходив розхід 7 літрів. При 200км/годин розхід 11 літрів. Замінити всі фільтри та масло коштувало менше чим на бензиновому фольці. Ходова крепка, замінювати можна не все в зборі, а якісь саме вузли тому виходить дуже економно. Дуже круто входить в повороти, динаміка, авто всеж має в історії ралійного та формули 1 дуже високий рейтинги. З мінусів, можливих, трішки жорстка але вона би так не тримала дорогу. Кузов доволі крепкий, але з часом потрібно буде полірнути, підкрасити.

Alex Timkov

Відгуки про моделі Альфа Ромео