debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
1-2 серпня в умані пройшли найпотужніші перегони україни з дрег-рейсингу! Назад

1-2 серпня в умані пройшли найпотужніші перегони україни з дрег-рейсингу! На правах реклами

Уже вдруге у цьому автоспортивному сезоні в Умані при підтримці AUTO.RIA відбулись найпотужніші перегони України з авто та мото дрег-рейсингу!

Уманський військовий аеродром за два дні прийняв одразу чотири змагання! В перший день відбувся другий етап Ліги розвитку Дрегрейсингу DDL, Другий етап Чемпіонату Спілки Клубів «Української дрегрейсинг федерації», Третій етап Чемпіонату України з мото дрегрейсингу. В другий день, 2 серпня, відбувся Другий етап Професійної української дрег-рейсинг серії «Адреналін драйв дрегрейсинг» Топ серія України та Четвертий етап Чемпіонату України з мото дрегрейсингу. За два дні рекордна кількість пілотів намагались вибороти перемогу та показати максимум можливості свого дрегстера!

автоспорт Украина

Неймовірний захват викликав у глядачів унікальний для України дрегстер PRO MOD ХАРАКТЕРНИК Ігора Коряки, потужністю до 4000 кінських сил. В тренувальних заїздах команда тільки випробовувала нові налаштування дрегстера, оскільки для проходження траси на повній потужності йому необхідний спеціально підготовлений професійний трек, якого нажаль поки в Україні немає.

Не дивлячись ні на що, на змагання приїхав легендарний ТОП-пілот з Молдови Ігор Врабіє на своєму Nissan Skyline. Через пересікання центральної лінії у фінальному заїзді отримав друге місце у класі «PRO AWD» та посів третє місце у класі «Unlimited». Золото у класі «Unlimited» отримав Соловченко Сергій, на своєму ефектному ZAZ GTR, потужністю 1500 к/c. Срібло у сильній конкуренції виборов Кушнарьов Дмитро, пілот з Харкова на своєму дрегстері BMW E30.

автоспорт

У класі «PRO AWD» золото отримав Гришаков Віталій на Nissan GT-R R-35 з м.Одеси. Бронзовим призером у цьому класі став Шемаєф Єфим з м.Харків на своїй Audi RS3.

У класі «PRO RWD» Кушнарьов Дмитро на своєму BMW E30 виборов перше місце. Друге місце посів Білогубцев Станіслав на Chevrolet Camaro з м.Полтави. Пілот Зінченко Сергій отримав третє місце на своєму BMW M3 E36.

драг-рейсинг

У класі «PRO FWD» на першому місці - пілот Краснокутський Максим з Запоріжської області (Вільнінськ), на  професійно  побудованому  ВАЗ 2108 він встановив особистий рекорд 10.8 сек, друга сходинка у класі в Гаєвського Андрія з м.Київ на Volkswagen Scirocco, та третє місце посів Ремішевський Олег з Вінниці на Acura RSX Type-S.

Щодо класу «PRO LEGAL» усі призові місця зайняли власники AUDI! Перше місце отримав пілот на Audi RS3 Шемаєф Єфим з Харкова, друге місце у Пашинського Андрія на Audi TT S з Коростеня, третє місце отримав Сергєєв Вадим з Харкова на своїй Audi ТТ RS.

драг гонки

На третьому етапі Чемпіонату України з мото дрегрейснгу  у класі «МОТО до 600 см3» перше місце посів одесит Загороднюк Валентин на Yamaha YZF-R6. В класі «МОТО до 1000 см3» на першому місці Кривой Антон з Миколаєва на BMW S1000 RR. Клас «МОТО UNLIMITED»: на першому місці впевнено Філатов Григорій з Одеси на байку з подовженою рамою Suzuki GSX R 1300R.

На четвертому етапі Чемпіонату України з мото дрегрейснгу  у класі «МОТО до 600 см3» перше місце втримав Загороднюк Валентин наYamaha YZF-R6. В класі «МОТО до 1000 см3» на першому місці Піддячий Володимир з смт Грибінки на BMW S1000 RR. Клас «МОТО UNLIMITED»: перше місце в жорсткій «зарубі» виборов Філатов Григорій на Suzuki GSX R 1300R.

автоспорт

Дякуємо усім пілотам за незабутні враження, які ви подарували всім нам своїм професіоналізмом, неймовірними заїздами, чесною боротьбою!

А ще, багато глядачів отримали неймовірні враження від дріфт-таксі, які подарував пілот Руслан Шевчук, та два дні катав щасливих відвідувачів змагань. Нереальне шоу продемонстрували стантрайдери, ТОПові українські трюкачі на мотоциклах з Києва.

Змагання проходили за підтримки Уманського міського голови Олександра Цебрія,  за сприянням Повітряних Сил Збройних Сил України.

Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту, Андрій Гальчинський висловлюють подяку мешканцям та гостям міста Умань, за щирий прийом! Дякуємо усім, хто допомагав провести свято Авто Мото спорту в Умані!