Мінус 80 тисяч «євроблях». Де поділись?

Мінус 80 тисяч «євроблях». Де поділись? Інші новини
Як проходить «легалізація» авто на іноземній реєстрації.

Вони зникли. Тобто, відтепер вони не «євробляхи», а офіційно розмитнені та зареєстровані легковики з українськими номерними знаками. Загалом за «легалізацію» більш ніж 80 тисяч авто, що раніше перебували на території держави в статусі «євроблях», держава отримала понад 5 мільярдів гривень.

Ще кілька деталей. Серед згаданого числа було 68 тисяч таких, що не дотримались строків тимчасового чи транзитного ввезення — мало не всі. За порушення, як повідомляє прес-служба ДФС, власники автівок сплатили 577,7 млн грн «добровільними внесками», що звільняють від іншої відповідальності за порушення норм Митного кодексу. Розмір внеску – 8500 грн.

Розмитнення зі зниженим акцизом пропонують продовжити ще на 3 місяці

Швидкість «легалізації», схоже, досягає свого максимуму, який визначається загальною пропускною здатністю усіх митниць. Протягом 6 лютого було розмитнено 3800 легкових авто (тижнем раніше – 3400 на день). А середня швидкість «легалізації», за всі 74 дні дії нових правил розмитнення становить понад 1000 авто за добу. З такими темпами до закінчення строку дії зниженого акцизу мають шанси «зникнути» ще близько 60 тисяч «євроблях». А от прогнозувати з якою швидкістю піде розмитнення після 22 лютого не варто, адже є шанси, що пільговий період можуть продовжити.

Підпишіться на розсилку

Першим отримуйте новини в зручному форматі

Коментарі (71)

Додати коментар до статті
ИВАН | 10:06, 08 лют 2019

ПРОДЛЯТ КЛОУНЫ В ПИДЖАЧКАХ НАДО ЖЕ ПОБОЛЬШЕ ХЛАМА ЗАГНАТЬ НА ВЫБОРЫ ДЕНЕЖКИ НАДО ЧТОБ ОПЯТЬ СИДЕТЬ В КРЕСЛАХ . А ПОТОМ ГРОХНУТ ЗАКОНЧИК С ЕКОЛОГИЧЕСКИМ СБОРОМ И ЛЮДИ ОПЯТЬ В ЖОПЕ С ЕВРОХЛАМОМ

Відповісти
Игорь | 11:04, 08 лют 2019

Caps lock заклинило, чи як? Чи Ви думаєте п.Іване, що від цього Ваш комент стане яскравішим? Не хочу Вас ображати, але якщо Ви думаєте, що Ваша ,,копеечка,, 1972р.в. краща за МЕРСА чи АУДІ чи БМВ 2004-2010р.в.,які Ви обізвали "ЄВРОХЛАМОМ", то насмілюсь зауважити, що КЛОУН це Ви, шановний п. Йване! Без образ!

Відповісти
Roman | 12:17, 08 лют 2019

Я з вами абсолюдно згодний...пан Иван хапанув може шось з салону, а може й з дивана строчить

Відповісти
Игорь | 15:32, 08 лют 2019

:):):) Ромчику, я під столом...

Відповісти
Игорь | 15:29, 08 лют 2019

Девчому пан Іван правий. 5 мільярдів гривень уже вкрали, а скільки ще вкрадуть одному Богу відомо. В нормальних країнах розмитнення авто вартує 1200 грн. А у нас представники влади і народні обранці в ВР нажертися не можуть. Скоро дурне бидло знову побіжить за них голосувати і знову 5 років грабежа.. Тому що всі вони з одної системи, тільки ярлики різні.

Відповісти
Имя не указано | 22:29, 08 лют 2019

В нормальных станах Ремонт авто Стоит в 10 раз дороже чем в Украине плюс налоги страховка . вот почему у них хлам не дорогой . Плюс уровень жизни они могут позволить себе более новое авто

Відповісти
Гість | 12:11, 10 лют 2019

Ігор,ви тут неправі. Щоб купити авто,наприклад в Україні і поставити на облік в Польщі то потрібно заплатити 23% ПДВ + акциз. АЛе в нас настільки зажрались ,що почали завишувати митну вартість автмобілів + теба заплатити 35% + акциз. ТА і ціни на свої авто ставимо ми з вами а не європа чи хтось з ВР

Відповісти
Іван | 20:14, 10 лют 2019

Визгадали про цвну розмитненя, тоді ще будьласка озвучте скільки вартує страховка на авто

Відповісти
Іван | 20:18, 10 лют 2019

В середньому страховка в Польщі вартує 1100-1400 злотих, в гривні думаю переведення. Звичайно вона може вийти як дорожче так і дешевше бо на ціну впливає багато факторів

Відповісти
Павел | 15:15, 13 лют 2019

И что страховка? В курсе, что Украина взяла на себя обязательства поднять стоимость максимальных страховых выплат на одно ДТП на всех пострадавших до 116 млн грн (ущерб здоровью и железу) до 2025 года? И государство больше не будет регулировать стоимость страховых полисов, только давать "рекомендуемые" цены. Думаете на такую сумму выплаты будут брать с владельца жигулей прежние 300 грн/год? А вот хер.Хорошо, если не более $500/год будет.

Відповісти
без имени | 19:38, 15 лют 2019

800 зл. ЦЕ НІЩО З РОЗМИТНЕННЯМ ЗА 3000 евро

Відповісти
Марік | 23:13, 08 лют 2019

Телепню, там реальна ціна на авто. А не твоя ілюзія, що Лада 2109 коштує 2500)))

Відповісти
без имени | 01:42, 09 лют 2019

НУ І ШО ПОЛЬЩА 800 ЗЛ СТРАХОВКА ..ТАК ТАМ І ЗАРПЛАТА І ЦЕ НЕЗРІВНЯТИ З НАШИМ РОЗМИТНЕННЯМ ВІД 3000 УЕ.. І ДЕХТО РЕМОНТУЄ САМ КРАЩЕ СРАНОГО СТО

Відповісти
Продавец | 18:20, 08 лют 2019

Выгнать эту срань из Украины! Обложить такими налогами, чтобы неповадно было гнать весь этот бэушный сэконд

Відповісти
Марік | 23:09, 08 лют 2019

ви пішоходи такі злі) Це тому, що на євробляшку ще не заробили)

Відповісти
Денис | 14:08, 11 лют 2019

Так зараз їх порозмитнюють по пільговим ставкам, і все, вжух і вже не срань, а нормальна машина? І грошей на обслуговування стане більше? Ні, навпаки, ті гроші які могли вкласти в обслуговування авто, кинули я бюджет (який розкрадуть). Але дійсно, нафіга обслуговувати, в нас же магія "укрномерів", повісив і зразу лялька, а не машина, обслужена і доглянута Противники євроблях, які ж ви убогі)

Відповісти
Alexandr | 14:50, 13 лют 2019

Денис - зубоженці свої розвалюхи не розмитнять. Розмитняться тільки більш менш живі автомобілі, і більш менш нормальних власників. А ті хто їздив на мопеді, і тут раптово став власником 3х літрового дизельної Ауді - так і продовжить їздити на мопеді. Трошки попонтувався і досить, спускайся на землю.

Відповісти
Гість | 13:01, 15 лют 2019

зато мы не переживаем за судьбу своих авто, а вы либо платите, либо на автобус)

Відповісти
без имени | 19:45, 15 лют 2019

ДОБРОВОЛЬНОЕ ВНЕСЕНИЕ ДЕНЕГ ОТМЕНЯЕТ ОТ НАКАЗАНИЯ - ПЛАТИ ЛОХ ГОСТЬ 13:01

Відповісти
без имени | 19:43, 15 лют 2019

ОТ ЧЕРЕЗ ТАКИХ АЛЕКСАНДРОВ МИ І В ЖОПІ , І ВОНИ НАС ДОЯТЬ А САМІ ПОНТИ НА ДОРОЗІ БУДУТЬ КОРЧИТЬ НУ НІЧОГО В МЕНЕ В МОПЕДІ ЗАТО Є ППШ

Відповісти
Марік | 23:16, 08 лют 2019

"Відро раків" це ваш менталітет, любі громадяни.

Відповісти
без имени | 02:55, 09 лют 2019

ВАМ ПО ТЕЛЕХВІЗОРІ ЛАПШУ НАВІШАЮТЬ ЩО ВЖЕ ОСЬ ОСЬ МУЛЬЕН РОЗМИТНИЛОСЬ А ВИ СИДИТЕ НЕ НЕСЕДЕ ДАНЬ... І ПОБІЖИТЕ І ВИ РОЗМИТНЮВАТИ ПІДДЕРЖУЮЧИ ШТАНИ РУКОЙ

Відповісти
Юлия | 08:51, 09 лют 2019

Спорить, особо как бы, не о чем . Есть просто факты : 1) в Украине подержанные автомобили в 3-4 раза дороже чем в Европе 2) такие марки как ВАЗ , в таких количествах и в таком состоянии ,можно найти только на Кубе и Украине ,не исключено еще что в какой - нибудь африканской недоразвитой стране ,с диктатором каннибалом .

Відповісти
Muhail | 15:46, 09 лют 2019

даже в переписке можно определить предателя всего простого народа от зависти и жадности он подавится

Відповісти
без имени | 19:50, 15 лют 2019

переписку пишет заинтересованое лицо в наваре укро-росс блях

Відповісти
Ярослав | 09:00, 10 лют 2019

Людина що має 2-3 тис дол на авто купить або бляху або автоТАЗ. Відгадайте - яке авто більш безпечне для життя і здоров'я вашої сім'ї ? Некорумпований щорічний техогляд і заборона виїжджати на автошляхи всім тазам що не відповідають нормам безпеки при аварії - ось що очистить наші дороги від хламу!

Відповісти
Гість | 13:03, 15 лют 2019

человек который действительно нуждается в авто и еще и с семьей возьмет ТАЗ, потому что эта машина будет принадлежать ему. а недалекий любитель понтов возьмет бляху, годик покатается, после чего ввиду отсутствия денег на растаможку сдаст ее на разборку и будет и дальше ходить пешочком. а владелец ТАЗа и дальше будет ездить.

Відповісти
без имени | 19:53, 15 лют 2019

УВАЖАЮ В ТАзАХ ТОЛЬКО НИВУ ВАЗ 2121 ,и то за проходимость..на остальное нехочу смотреть .. езжу на форестер японская нива

Відповісти
Игорь | 12:02, 10 лют 2019

Пане Ярославе- великий лайк!

Відповісти
Гість | 12:13, 10 лют 2019

На остані гроші? А розмитнюють тоді за які гроші? РОзмитнити пасат коштує 2500-3500 уо тому про остані гроші ви не праві

Відповісти
віталій | 10:12, 12 лют 2019

я на розмитнення позичив,тепер потрібно віддавати.так що чувак ти не правий.і не гарно рахувати чужі гроші.мені тебе шкода друже.ти справжній Украіінець),і про моя хата скраю, думаю теж про тебе.

Відповісти
Игорь | 12:13, 12 лют 2019

Молодець Віталька! Ти теж " справжній украінець". На "бляху" позичив, на розмитнення теж, на хату і в хату теж, за те всі навкруги думають, що ти КРУТИЙ і всі тобі заздрять. Мені теж тебе шкода, друже, бо в кінці кінців твоі борги тебе просто розчавлять!

Відповісти
Гість | 23:44, 12 лют 2019

ЧОмусь розмитнили тільки 50тис авто а в Україні таких авто біля 500тис і вони будуть боротись за свої права і ви позичили і понесли. ТАк чия хата з краю?

Відповісти
без имени | 19:57, 15 лют 2019

цей гость 12:13з команди упирів

Відповісти
віталій | 14:52, 14 лют 2019

звітки такі смішні цифри взяв?)50тис.розмитнили?ти серьйозно?)).500тис.в Украііні?менше парашенківського бреда слухай

Відповісти
без имени | 20:00, 15 лют 2019

По ТЕЛЕХВІЗОРІ ЧУВ ПРАВДВ ПРАВДА -НЕСІМО ВСІ ОСТАННЄ- юдАм треба нажертись

Відповісти
Гість | 16:02, 15 лют 2019

Машину купив за останні ,на розмитнення позичив ... а жити по достатку нереально правдаж ?

Відповісти
віталій | 18:49, 15 лют 2019

чувак,та не парся так за мене)за розмитненя продав жигулятора вже розрахувався,по факту поміняв жигуля на гарного мінівена.а ти катайся далі на своєму відрі).ну правда ж?

Відповісти
без имени | 19:59, 15 лют 2019

Дибіл игорь ти довго будеш жить в ссср ,подобається жагуль їздь тільки немішай людям боротися за зниження ціни на якесь залізо під назвою транспорт

Відповісти
Игорь | 22:10, 17 лют 2019

Зачепив "справжніх украінців" ! Все життя в боргах, а гонору, як у олігархів! Порівнюючи лайки і дизлайки бачу, що таких більшість! БІНГО!!!!!

Відповісти
Muhail | 10:33, 12 лют 2019

если нет просрочки 8500 платить надо

Відповісти
Гість | 23:44, 12 лют 2019

Не треба але по заплатити заставлять

Відповісти
Валера | 10:51, 12 лют 2019

КАЖДИЙ ВИСЛОВЛЮЕ СВОЮ ДУМКУ В ЗАЛЕЖНОСЬТІ ВІД СВОГО КОШИЛЬКА, ХТО ПІДПРИЕМЕЦЬ ПРАВ ПО СВОЙОМУ ,А ХТО ВСЮ ЖИНЬ ЧЕСНО РОБИТЬ НА ПІДПРИЕМСТВІ, І ЗАРПЛАТА 5 -6 Т. Г. НА СЬОГОДНІШНИЙ ЧАС І ВАЗУ РАДИЙ...........

Відповісти
Гість | 23:46, 12 лют 2019

Валера, в мене ЗП біля 20тис грн. І я розумію що мені авто просто непокишені так як в мене сімя на яку іде більша половина цієї суми,плюскомуналка-3тис. І ще великий плюс,що наразі є де жити. За які гроші ви збираєтесь при зп 5-6 тис заправляти обслуговувати авто для мене велика таємниця

Відповісти
Павел | 14:53, 13 лют 2019

Зарплата может зависеть от наличия авто. Очень много машин на евробляхах используют под коммерческие цели. Грузовых микроавтобусов просто валом. Летом на центральный рынок в городе картошку и пр. возили грузовиками-бляхами. VW T4 дизельный за $2500 может отбиться за сезон весна-лето-осень.

Відповісти
Гість | 13:06, 15 лют 2019

не знаю. у меня ЗП 7 тыс, у жены 5 тыс. у меня БМВ 7, у жены черри куку. и как то хватает и на жизнь и на обслуживание машин. может если не жрать лобстеров на завтрак, обед и ужин то и зп в 20 тысяч начнет хватать?

Відповісти
без имени | 20:03, 15 лют 2019

В США 1 літр бензину 92 ціна приблизно 60 центів-копійок.. з їхніми то зарплатами

Відповісти
сергей | 18:45, 16 лют 2019

что ты торохтиш!!!! 60 дураков 5доларов 1 галон там по литрам не продаёца всё в галонах как вы любите лапшу вешать людям!!!!!

Відповісти
Гість | 16:08, 15 лют 2019

ОЙ давно так не сміявся бмв 7-ка і зп 7 тис ))))))) Ти масло і колодки в ній неміняєш? Про резину і ходовку краще питати не буду. Розхід 7-ки мінімум 14л . Одна стойка 3000грн. Можна правда поставити на подвірі і курей там тримати тоді повністю згідний Якби не мав 7-ки шеб придурився шо тобі повірив ))) А жити в хаті батьків,на їжу батьків,за комуналку з кишені батьків то може і вистачить. Лобстер блін ))))))))))

Відповісти
Гість | 14:52, 16 лют 2019

ну смейся дальше)))) а я когда мимо на БМВ проезжать буду помашу тебе рукой))) тебе ж из трамвая виднее)))

Відповісти
Гість | 14:58, 16 лют 2019

та ви друг с друга тут ржать можете сколько угодно, но факт остается фактом: металлолом из страны выметают поганой метлой, водители вздохнут спокойно, бляхеры в приступах ярости)))) так что продолжайте ваши дискуссии, они очень занятные)

Відповісти
Гість | 17:56, 16 лют 2019

друже в мене бмв порядка 10-ти років тому байки іди куда небудь розказуй

Відповісти
Гість | 21:16, 15 лют 2019

Павло до чого тут робота на авто і коментар вище:робота на підприємстві ,зп 5-6 тис. Ну ви вже неперекручуйте

Відповісти
рома | 21:05, 14 лют 2019

Если бы не растамаживали по 3000-5000 баксами то законы были бы другие . А то расстамажуют по 5000 авто в день и приносят в казну по 10 млрдов то всё их устраивает . Вот когда будет 0 растаможеных в день может тогда наши власть имущие будут чесать репу .

Відповісти
без имени | 20:10, 15 лют 2019

і ятак думаю. думав що я такий.. а ні.. коб ще пенделя їм дать разом

Відповісти
Володимир | 11:54, 15 лют 2019

схоже, власники автошротів непогано нагріються на "успішних вільних людях" :) звісно, євроблюхерів корисно було би вжарити по повній, по 8500 грн за кожен місяць простроченого вивозу але вже хай буде як є головне щоб закон працював і виконувався, бидла буде трохи менше, пересядуть назад в тролейбуси

Відповісти
Гість | 13:08, 15 лют 2019

да они уже на сайте где мы сейчас сидим, свой хлам продают за копейки, чтобы хоть что-то отбить))))) потому как разборки вообще за бмв мерсы ауди 2000-2002 года по 200-300 баксов предлагают и ржут бляхерам в лицо, понимая что выбора у тех все единно нет

Відповісти
без имени | 20:11, 15 лют 2019

я тебе особисто пересаджу під конвоєм ВЛАДИМИР

Відповісти
без имени | 20:13, 15 лют 2019

гость13:08 пишіть на державній мові ви в україні.. чи ти з москви тут заблукав і створюєш мненіє от народа украины..ти паскуда

Відповісти
Гість | 13:53, 16 лют 2019

Без імені ото ти рогуль

Відповісти
Гість | 15:00, 16 лют 2019

кыш в свой колхоз. нормальный украинец является образованным человеком и в состоянии понимать не только свой родной язык. только такие как ты пришельцы из 17 века не могут уразуметь ни во что кроме суржика.

Відповісти
Гість | 12:59, 15 лют 2019

вообще это яркий пример идиотизма который присущ именно постсоветским людям. человек может купить за имеющиеся у него деньги авто на укр. регистрации, которое будет его и только его. либо может купить авто с большим набором опций и/или примочек которое по факту ему и принадлежать то не будет, и которое в любой момент у него могут отнять. фактически он его в аренду берет. но наш человек он такой. дешевый понт дороже денег, и в данной ситуации в буквальном смысле. выкинули свои денежки за то чтобы годик другой полимонить понты на дорогой иномарке, а теперь приходится продать ее за бесценок и идти покупать проездной на троллейбус. разумеется это касается не всех, но большинство бляхеров прошли именно такой путь.

Відповісти
без имени | 19:37, 15 лют 2019

В ПОЬЩІ ПОСТАВИТИ НА ОБЛІК З ГЕРМАНІЇ 3.1 % від ВАРТОСТІ У НАС 50-100%.. о ПАДЛИ

Відповісти
Гість | 21:20, 15 лют 2019

А то нічого шо Польща і Німетчина в ЄС в одній економічні й зоні? Я за дешеве розмитнення але не треба маніпулювати. Розмитнити авто 20+% ПДВ +10% мито і +акциз .

Відповісти
віталій | 00:41, 16 лют 2019

7000 в африці це ііхній весь бюджет краіни!!!!ти що))))))))

Відповісти
Гість | 11:11, 16 лют 2019

Хлопці,машина перестала їхати ше не встиг розмитнити,що робити? Їздити нема на чому.Жигуль продав

Відповісти
Гість | 13:37, 16 лют 2019

Caps lock заклинило ? Так клавіатуру заміни а то купив авто на бляхах,на розмитнення позичив а клавіатуру не зремонтував. Ті люди які не поважають свою країну і пишуть її імя з малої букви ,мізинця не вартують -вони ніхто

Відповісти
без имени | 00:11, 19 лют 2019

ГОСТЬ 13:37 авто в мене на укр

Відповісти
Гість | 13:54, 16 лют 2019

Господарі є в таких псів як без імені. А якщо докажеш протилежне готовий 1000уо поставити . Якщо ні з тебе 1000уо . То як ти за слова відповідаєш ?

Відповісти
Гість | 13:55, 16 лют 2019

Модератори вистачить витирати пости. Чому сь одні ви дидаляєте а інші залишаєте ,якесь вибіркове правосуддя у вас

Відповісти
Гість | 22:55, 21 лют 2019

Не проще обычную тачку на Укр регистрации взять то на то и выходит?!

Відповісти