«Листи щастя», евакуатори і штрафи по фотографії узаконені

«Листи щастя», евакуатори і штрафи по фотографії узаконені Інші новини
Верховна рада прийняла новий закон, що стосується порушення правил парковки.

Законопроект №5364 21.12.2017 був прийнятий в цілому на пленарному засіданні Верховної Ради. Документ передбачає введення «інспекторів паркувального простору», які отримають право виносити постанови власникам транспортних засобів за порушення правил паркування. Вводиться можливість штрафувати по «фотографії»: для оформлення постанови достатньо двох фото з авто, припаркованим з порушенням, або підтвердження того, що вартість послуг стоянки не оплачена.

Руки на кермо, залишатися в машині! Як водії будуть спілкуватися з поліцією

Відповідати за порушення будуть власники автомобілів, керівники фірм, або особи, які ввезли ТЗ на митну територію України, якщо авто зареєстроване за кордоном.

Новий закон дозволяє роботу автоматичних систем фіксації порушень правил зупинки, стоянки та паркування. Практично при всіх порушеннях згаданих правил може бути застосована евакуація ТЗ (у тому числі і за рішенням «інспектора паркування», а не лише співробітника поліції), або «тікет» - повідомлення про порушення, залишене на склі автомобіля.

Автофіксація порушень на дорогах: до чого готуватись водіям і тим, хто її запускатиме

«Листи щастя» також повертаються в роботу. Причому, якщо адресат змінив місце проживання або просто відсутній тривалий час вдома, постанова буде вважатися врученою в будь-якому випадку, починаючи з дати повернення листа до органу, який постанову створив.

Швидкісний ліміт 50 км/год: до чого готуватися водіям

Документ передбачає ще ряд змін, що стосуються автомобілістів, і отримав чимало критики з боку юристів, Головного науково-експертного управління ВР, громадських організацій та представників ЗМІ. До другого читання нардепами було запропоновано близько 300 поправок до тексту. Тим не менше, цей дискусійний проект стане законом вже через 180 днів з моменту його офіційного оприлюднення.

А за цей час ми детально розберемо «5364» і проінформуємо водіїв та автовласників, до чого їм слід готуватися через 6 місяців.

Підпишіться на розсилку

Першим отримуйте новини в зручному форматі

Коментарі (46)

Додати коментар до статті
Игнат | 18:24, 21 груд

Еще большевики придумали наказывать "стрелочника". Это же надо, до сих пор работает.

Відповісти
Алексей | 20:05, 21 груд

Опят двадцать пять, парковщик теперь бог и царь))

Відповісти
Кирилл | 16:29, 27 груд

Не парковщик а инспектор попарковке

Відповісти
Док | 21:54, 21 груд

Це типу прийшов штраф а ти закордоном і тобі пеню 100%? Покращили

Відповісти
Чпок | 16:50, 22 груд

То заплати, як порядна людина, порушувати є кому, а плати - я за кордоном?

Відповісти
Док | 20:16, 22 груд

Чпокар:тебе в дитинстві ображали і принижували? Що ти пишеш? Пересік сплошну яка була під снігом-на тобі штраф,проїхав 62 км в годину після заміни коліс збрехав спідометр:штраф,Я так бачу ти ніколи в житі несвідомо не порушуєш ,податки всі платиш,в громадських місцях непалиш....НІ? Ну так мовчи

Відповісти
Василь | 23:12, 21 груд

І далі ти єрунду пишеш. Не набридло ще? Щось ти блін перестав про євро номера писати. Що Литва уже всіх арештувала, чи забили на украінські понятія .....

Відповісти
Василь | 23:15, 21 груд

Напиши якусь фантастику про євро номера, бо уже реально скучно.

Відповісти
Сергей | 09:39, 22 груд

Пойду куплю карточку побольше, а то по 2 фотографии на каждого, 64 гиг не хватит

Відповісти
Гость | 10:23, 22 груд

А якщо авто на мені, а на ньому їздить десь хтось по моїй генеральній довіренності. Якщо він порушить, то я би мав сплатити штраф, бо адреса в органах лише моя. Як я маю захистити себе в такому разі, навіщо тоді приймати закон коли в поліції нема повної бази хто реально їздить на цьому авто, я ж спокійно буду доказувати у суді що ця машина вже давно не моя. Як органи будуть доказувати, що це я його десь там припаркував під заперечуючим знаком?

Відповісти
Гість | 13:25, 22 груд

владелец полностью несет ответственность за того кому доручил авто и это правильно

Відповісти
Іван | 14:54, 22 груд

Подавайте авто в розшук. І тільки найшовши заставляйте власника змінити реєстрацію. Хто вам винуватий шо ви жлобяра, який зажався на перереєстрацію і віддали СВОЮ машину незнайомій людині ?

Відповісти
wasia | 16:11, 22 груд

Найкраще це знімати машину з обліку при продажі щоб потім не було ніяких проблем...Я не розумію того доручення...Зняти з обліку зараз коштує 400грн а то може і менше!

Відповісти
Гость | 16:30, 22 груд

Не бути оленем, укладай договори користування де чітко прописані особи і ТЗ які їм будуть належати. Потім вираховувати з ЗП всі витрати.

Відповісти
Гость | 22:16, 22 груд

Зніми з обліку

Відповісти
Кирилл | 16:26, 27 груд

В законе все описано. И как доказывать и что приносить. Читать пробовали? Или приносите бумагу, в которой описано, что другой гражданин пользуется вашим авто или непосредственно нарушитель сам приходит и берет вину на себя

Відповісти
Зрадо*б | 15:10, 22 груд

Вот вот!

Відповісти
Гость | 11:01, 22 груд

А на мою машину є двійник і він їздить в іншій області, і адреса в тому техпаспорті моя, і зробили його не так давно і не без допомоги ПОЛІЦІЇ це 100%, в поліції мені сказали що таких багато, як з цим бути, нехай в себе порядок наведуть, а потім листи присилають, не з того боку вони взялись

Відповісти
Гість | 15:09, 22 груд

Ох как начало подгорать

Відповісти
Гостьмедведь | 12:47, 22 груд

Награбили попередники,а этим нынешним все мало-жаба давит,я порохоботы заткнулись и. только подтявкивают,холуи-посипаки воруют и посмеиваются,а народ в ,,сетях,,сопли пускает! Слава!

Відповісти
Гість | 21:08, 22 груд

иди за шишками в тайгу, медвед-превед)))

Відповісти
Іван | 14:52, 22 груд

Двайте вже закон, який дозволить кожного контрабандиста-бляхаря вжучити на 500 тисяч гривень хоча б. Отоді буде порядок на дорогах!

Відповісти
Алексей | 17:43, 22 груд

Оооо и тут жигулист зависник, все ему еврономера мешают))

Відповісти
Гость | 17:47, 22 груд

Их гавно старое не покупают вот он и пукает тут)

Відповісти
Гість | 20:11, 22 груд

Дурак ти Ваня!

Відповісти
Гостьзалупа | 21:05, 22 груд

ДУРАЧОК ТЫ ВАНЯ

Відповісти
Гость | 09:46, 24 груд

+1

Відповісти
Руслан | 21:23, 22 груд

....... що не авто в пробці полізло на зустрічну то на еврономерах, бо їм пох....й, вийшов з авто і пішов, чи так само збив людину чи дтп кинув і пішов, всіх нах..... г....євроговнилу

Відповісти
Гість | 23:24, 24 груд

На укр номерах лізуть теж. Ти краще приглядайся і не вини всіх на єврономерах. Якби влада думала про людей то вони би давно ввели щось би був контроль над ними. А так вони лиш переживають за свої кишені.

Відповісти
Игорь | 23:24, 25 груд

На 80% с вами согласен.

Відповісти
Игорь | 23:27, 25 груд

Ребят, всем привет, я живу в небольлом городе, каждый день ежжу и реальная картина нарушений пдд такая: на двух авто на укр. регистрации приходитса около 5-7 авто на еврономерах. Причом укр. нарушают один на мажорном авто второй на ваз. или тому подобное. Реально евроавто нарушают больше. Против евроавто нечего не имею, у меня укр рег авто 2012г сам ездил за ним. Всем добра и с наступающими праздниками.

Відповісти
Док | 21:01, 26 груд

Що це за місто де в два рази більше авто на бляхах чим на номерах? Закарпаття?

Відповісти
Гость | 13:35, 23 груд

На укр.номерах уєбнів ще більше

Відповісти
Гість | 17:51, 26 груд

Сідай в свою "бляху" і їдь вчити мову)

Відповісти
Андрей | 00:49, 24 груд

А за ямы на дорогах, неочищенный от снега, корявую разметку, устаревшие развязки –– ШТРАФОВАТЬ БУДЕМ?

Відповісти
Юлия | 13:28, 25 груд

ЗАКОН ЯВНО НАПРАВЛЕН ПРОТИВ ВЛАДЕЛЬЦЕВ "ЕВРОБЛЯХ". Цель - посорить продавцов и покупателей даных авто. Так эти "блюдолизы" иначе и не умеют .Вместо снижения налогов для граждан всей страны .они на угоду кучке барыг (не безкорысно разумеется)придумали как продавцы б/у авто не пожелают брать на себя ответственность за нарушения пдр совершенными водителями по факту управлявшими этими авто.И не станут давать им довереность на продление через год. Методы знакомы :посорить водителей на авто с иностранной регистрацией с водителями на укр. регистрации через нанятых порохоботов .А так же русско говорящих с украиномовными через навязаную пропаганду на олигархических каналах тв и прочих сми .НА МАНЕЖЕ ТЕ ЖЕ.

Відповісти
Слон | 09:29, 27 груд

Бред.

Відповісти
Игорь | 23:22, 25 груд

Ребят, всем привет, я живу в небольлом городе, каждый день ежжу и реальная картина нарушений пдд такая: на двух авто на укр. регистрации приходитса около 5-7 авто на еврономерах. Причом укр. нарушают один на мажорном авто второй на ваз. или тому подобное. Реально евроавто нарушают больше. Против евроавто нечего не имею, у меня укр рег авто 2012г сам ездил за ним. Всем добра и с наступающими праздниками.

Відповісти
Слон | 09:28, 27 груд

Игорь, смотрите внимательнее, ибо жаба вам замылила глаза и вы не видите других нарушителей кроме мажоров и бляховодов ????????????

Відповісти
Qwerty | 15:01, 26 груд

Ага, штраф по фотографии... А ничего что закон противоречит Конституции?

Відповісти
Док | 20:59, 26 груд

А що робити якщо більшість їздить як хоче не по пдр?

Відповісти
Гість | 21:30, 10 січ

НАДО ПРИ ЕЗДЕ УСЫ И БОРОДУ ПРИКЛЕИВАТЬ !

Відповісти
Гость | 20:58, 26 груд

Гітлера на тебе немає )))

Відповісти
Олександр | 12:54, 27 груд

А що на рахунок відповідальності паркувальників-евакуаторів? Що якщо машину евакуюють, хоча правила не були порушені? Або недостатньо документовані?? Яка відповідальність для них???

Відповісти
Кирилл | 16:30, 27 груд

Уважаемая редакция. У вас нет 180-ти дней. В законе указано, что он вступает в силу через 60 дней.

Відповісти
Alexey | 17:40, 24 січ

Да берем фотик и под ВР, администрациую президента, кабмин идем фоткать.

Відповісти