Розмитнення: авто з пробігом із Канади через місяць можна буде завозити з нульовим митом

Дякуємо! Ви підписалися на розсилку новин від AUTO.RIA. Щовечора Ви будете отримувати найцікавіші події дня в одному листі.

Зона вільної торгівлі з Канадою почне працювати з 1 серпня 2017 року.


Український уряд отримав Ноту від канадської сторони про те, що всі необхідні формальності для початку дії Зони вільної торгівлі між країнами виконані. Угода почне діяти з 1 серпня 2017 року. В досить широкому переліку товарів, що підлягають імпорту та експорту з нульовим або пільговими ставками, присутні і автомобілі.

Одразу ж після початку дії Угоди мито на вживані авто з Канади стане нульовим (індекс «0» у таблиці). Також без мита можна буде імпортувати нові автомобілі з об'ємом бензинового двигуна від 2,2 до 3,0 літра, і дизелі з робочим об'ємом циліндрів, що перевищує 2,5 л.

Мито на авто (Канада)

Індекс «7» на слайді означає наступне: протягом наступних семи років мито буде знижуватися поступово, відповідно з графіком, і на восьмий рік дії угоди також стане нульовим.

Бажаючим привезти автомобіль з Канади слід пам'ятати, що, крім мита, так зване «розмитнення» включає податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% від оціночної вартості транспортного засобу і акцизний збір, розмір якого залежить від віку автомобіля, типу та об'єму його двигуна.

акциз

Також залишається в силі вимога відповідності автомобіля стандарту Євро-5, з доказом чого можуть виникати деякі проблеми на етапі сертифікації. Також, оскільки авторинок Канади насичений переважно машинами американських брендів, слід завчасно подбати про змінну оптику та інші елементи європейського зразка, про які можуть запитати перед видачею сертифіката. До всього слід додати витрати на контейнерну доставку до порту, послуги посередників для покупки авто в Канаді (якщо ви особисто не збираєтеся летіти за авто), та поїздку за машиною Польщу або Німеччину (часто з метою економії коштів і часу, доставка замовляється, наприклад, в порт Гданська чи Гамбурга, а звідти вже машина їде своїм ходом). 

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Слідкуйте за нашими новинами, щоб першими дізнаватися про всі новини про розмитнення! 

Коментарі (52)
Додати коментар
Гость
| 29 червня 2017 р., 16:19
А Вы боитесь , что я на второй срок метю... ( Пецька).
Дмитрий
1 липня 2017 р., 10:23
Очередной развод лохов!
Гість
3 липня 2017 р., 09:37
Очевидно. Интересы раковой опухоли автоолигархов в Украине это не задевает.
Гость
3 липня 2017 р., 18:25
порох не пазволит!!!
Гость
| 29 червня 2017 р., 18:53
Здесь нечего бояться для начала чтоб купить автомобиль нужно чтоб зарплата была как в европе а тогда а тогда и мыто будет пофиг ,так что для украинского потребителя ето не доступно только для олигархов все делают для себя а для простого украинца ничего не делают от тебе и петя.
Гість
29 червня 2017 р., 19:41
Что вам мешает поднять свою жирную задницу с дивана и заработать на авто а не ныть ?
Гость
29 червня 2017 р., 19:56
заработать на авто?? где как? ето какая ЗП должна бить?
Гость
30 червня 2017 р., 13:07
А ну умник расскажи где и как заработать
Гість
30 червня 2017 р., 13:33
Правилтно - пускай все учетеля, врачи, воспитатели детских садов, преподаватели вузов, полиция, пожарные, работники жеков бросят свою работу, и пойдут зарабатывать, чтоб не ныть..
Гость
1 липня 2017 р., 11:11
100% !!!
Гость
1 липня 2017 р., 18:49
Врачи на крутых тачках все ездят!Давно в больнице был?У анестезиолога минимально в месяц выходит не меньше 40-50 грн,за хирургов вообще молчу.
Гость
3 липня 2017 р., 18:26
100++
Гость
3 липня 2017 р., 18:27
брехня!!!
Гість
30 червня 2017 р., 11:53
ето какая ЗП должна бить? - как в европе где как? - в европе
Гость
3 липня 2017 р., 18:26
медсестра з=п на руки 2500!!! ето перемога!!!жить па новому!!!
Гість
| 29 червня 2017 р., 21:21
ай молодець.....
Гость
| 30 червня 2017 р., 00:50
так видно уже "ЗараБотал" своей Ж****!!!!!!!!!!!))
Гость
| 30 червня 2017 р., 10:11
а скільки буде коштувати привезти його з канади?
Гость
2 липня 2017 р., 18:00
1500 - 3000$
Гість
| 30 червня 2017 р., 11:51
Бред кота в мешке купить?
Гость
| 30 червня 2017 р., 14:59
Ждем подобный договор с Австралией ну а через пару лет и с Антарктидой .
Павел
8 липня 2017 р., 05:49
Не говорите ерунду, уже сейчас рынок завален машинами из Америки, можете и себе заказать. Пассат 2015г. обходится уже тут примерно 11т. у.е. (но это для тех, кто знает где покупать именно в Америке). Поинтересуйтесь, прежде чем ляпать языком. Теперь будут переть из Канады, ещё выгоднее.
Человек
| 30 червня 2017 р., 15:11
Забавно что человек пишет про заработок, но не говорит что в стране с таким менталитетом и количеством жадных людей заработать можно только обворовывая других. Ну серьезно, какой мелкий бизнес, какие производства, какие услуги - выигрывает монополист, всегда зарабатывает только тот кто может украсть, использовать свое положение, достичь обманным путем. Честные люди не живут богато, не при таком раскладе и не в таком обществе, где каждый думает только о себе и только в данный момент.
Гість
| 30 червня 2017 р., 19:02
Ідіоти. Вам би тільки трендіти пол те, що все погано. Так, вчителя та лікарі не зможуть собі поки це дозволити. Але вони і раніше не могли. Всі інші - товстожопі ліниві самці, які то і можуть, що писати як все погано.
Гість
| 1 липня 2017 р., 04:40
А мене цікавить. Чому з Канадою можна домовитись, а з Європою ні????? Та перш за все тому, що з Європи машину можна принести своїм ходом,а з Канади її будуть везти кораблем. І хто огляне? Привезуть і скажуть, це Ваше, а там ржаве відро з гайками. От Вам о для людей шановні Українці.
міша
| 1 липня 2017 р., 09:02
покращення вже сьогодні
Гость
| 1 липня 2017 р., 09:42
Канада это возле Америки? Это морем контейнер 1 т.уе? И ждать месяц-три? Да это авто будет на 2-3 т уе дороже чем из Германии привезти.
Гість
| 1 липня 2017 р., 10:23
або не превезе )))
Гость
| 1 липня 2017 р., 12:01
Для розумників, які пишуть що нема де заробити. Робітничі професії в Україні заробляють від тисячі доларів в місяць, подзвоніть до будь якого роботяги і запитайте скільки коштує плитку покласти. Він вам розкаже скільки має людина заробляти і як треба цінити свою роботу. 2к зелених в місяць для плиточника то коли нема роботи і напряг з замовленнями. Запитайте скільки коштує цеглу покласти і тд. Ще добре заробляють програмісти, лікарі, юристи (це з тих що легально). Якщо людина хоче заробити то заробить. Вчитель дає приватні уроки. Лікар бере приватні замовлення (як варіант відкриває свій кабінет). Звичайно що найпростіше це пити пиво біля підїзду, плювати сємки і казати ой нема де заробити. Все життя працюю чесно, плачу всі податки і вистачає і на скромне авто з салону і на хліб з маслом.
Олександр
1 липня 2017 р., 13:52
Ви праві.В кінці 90-х працював в школі.Не було ні авто,ні будинку.Змінив роботу.Перший автомобіль купив в 2004,ввійшов в будинок в 2006.В 2010 році отримував офіційну з/п 27000-32000 грн.(1$-8 грн.).Зараз лише 18500.Так що коли захотіти,то все можливо.
Гость
5 серпня 2017 р., 03:31
Не бреши, працював би, то тут не писав би ересь про себе та про гарний заробиток юристив-економистив, яких зараз як собак неризаних и никому не потрибних. це вже непотриб у наш час )
сергій
2 липня 2017 р., 01:09
10 років займаюсь благоустроєм(бруківка, полив, газон..) Роботи купа - замовники по три місяці у черзі стоять. З\п у тисячу доларів тільки сниться. Хрен знає як так...
Гість
| 1 липня 2017 р., 13:44
Та конечно, негде заработать, люди бідні, голодують.... Совки, хватить ждать манную кашку, идите и работайте уже, и зарабатывайте. Дефицит специалистов в ЛЮБОЙ префессии просто огромный. Токаря с разрядом высоким хрен найдешь. Нужно только захотеть работать а не просиживать на стуле с 8 до 5.... Нытики повылазили, блин
Гість
| 1 липня 2017 р., 13:47
На счет зароботка, меняю третий раз бригаду строителей ,хотят денег как в европе плачу как в украине соглашаются , делаю замечания (тихо скромно)затем уходят .А работают хуже джамшута с равшаном не научились мыеще работать как в .........не унас короче.
Гость
1 липня 2017 р., 18:52
Такие люди не только в строительстве...Так получилось,что после 2014-2016 годов много спецов покинуло нашу страну,вот и дифицит кадров.Аналитики уже сказали,что данный факт будет сдерживать рост ВВП ещё многие годы...
Гість
3 липня 2017 р., 09:06
Так заплати так як в європі і будуть робити відповідно,ато хочеш за 2 рубля а вимагаєш на 100!!!
Ігор
| 2 липня 2017 р., 00:08
Хотів би уточнити: "автомобіль з Канади" чи "автомобіль походження Канади"?
Гость
4 липня 2017 р., 09:48
нулевая пошлина не на б/ у авто , которые экспортируются из Канады, а на б/ у авто происхождением( то есть, произведенные в Канаде)! А это 6 концернов, которые имеют там заводы... Машины выпускаемые в 12 году. Есть из чего выбрать. 6 производителей: Toyota (с Lexus), Honda (с Acura), Ford (с Lincoln), Dodge/Chrysler, GM (GMC, Chevrolet и Buick) и Volkswagen (немцы имеют контракт с Chrysler на производство их минивэна в Канаде).
Гость Я
4 липня 2017 р., 17:55
Підкажіть, Вольксваген лише одна модель, чи усі?? Конкретно цікавить Ауді?? Дякую
Игорь
| 3 липня 2017 р., 17:53
Дело в том, что "мито" составляет всего лишь 10% от стоимости авто, а все остальное это акциз+НДС, и при этом в Канаде машины не намного дешевле наших :)
Гость
| 3 липня 2017 р., 18:28
ура знову перемога васадзе нервно курить
Гість
| 4 липня 2017 р., 00:10
В Польшу или Германию доставляю не потому что экономия времени а потому что из портов Украины машину не отдают.
Док
| 4 липня 2017 р., 09:41
Якщо усі підуть в приватну клініку то хто буде тебе лікувати? Чи твоїх батьків?! Чомусь в інших країнах зарпалати соц працівників нарівні з робочими!
Гість
| 4 липня 2017 р., 10:18
Хотів би попросити автора для прикладу розрахувати приблизну вартість кросовера в межах 7-10 т. у.е.
Гість
| 4 липня 2017 р., 11:12
сміюсь))) Пєтя їм безвіз, ассоціацію, зону вільної торгівлі... А тут від люті просто шаленіють))) Це така форма садомазохізму шукати лиш ЗРАДУ?! Без дози зради організм зрадофіла перестає реагувати на зовнішні подразники?!) Якщо вас не влаштовує керівництво держави, її народ, рівень життя тощо, то може -> Чємодан - вокзал - Расєя і не НИТЬ цілодобово? Забємбали..
Гість
4 липня 2017 р., 13:25
Який нахер петяя.Ти хоть сам(ма)поняв(ЛА)що наклоцав
Гость
2 серпня 2017 р., 14:49
>безвіз, ассоціацію, зону вільної торгівлі Це все добре, але люди чекають авто по 2к уо, якби дозволили хоча б безмитне ввезення ЄВРО-3 авто, люди з ссср-ного лайна пересіли б хоча б на ЄВРО-3, плюс у нас ціни на авто зашкалюють. Лайнус і Васадзе - в дупу.
Гость
| 5 липня 2017 р., 12:51
не о чем) самое главное это цена на эти авто, а в суме она будет огого, так что шкурка вичинки не стоит. Забудьте о этих машинах, дешевыми они не будут
Гость
| 5 липня 2017 р., 21:27
+100%
Гість
| 6 липня 2017 р., 17:32
Пальне ДОРОГЕ, Канада та і ввесь світ переходять на економні ТЗ - малолітражні, гібриди, електро тощо. А з НАС ще потрібно трохи вичавити грошеняток, тож купуйте авто з великим об'ємом, знаєте в нас раніше говорили "Машину купив- на заправку знайде" - цікаво як воно буде тепер , коли авто коштуватиме дешевше ніж вартість заправленого за рік пального.
Шниперсон
| 7 липня 2017 р., 14:34
Что бы обнулить мито, надо обнулить Порошенко.
Гость
2 серпня 2017 р., 14:51
Не порошенко, а Васадзе і Ко.