Розмитнення: авто з пробігом із Канади через місяць можна буде завозити з нульовим митом

10 228 Б/у Ford
на AUTO.RIA
Дивитись →
Нові Ford
від 32 автосалонів
Дивитись →
Зона вільної торгівлі з Канадою почне працювати з 1 серпня 2017 року.

Даний матеріал доступний в російській версії

Український уряд отримав Ноту від канадської сторони про те, що всі необхідні формальності для початку дії Зони вільної торгівлі між країнами виконані. Угода почне діяти з 1 серпня 2017 року. В досить широкому переліку товарів, що підлягають імпорту та експорту з нульовим або пільговими ставками, присутні і автомобілі.

Одразу ж після початку дії Угоди мито на вживані авто з Канади стане нульовим (індекс «0» у таблиці). Також без мита можна буде імпортувати нові автомобілі з об'ємом бензинового двигуна від 2,2 до 3,0 літра, і дизелі з робочим об'ємом циліндрів, що перевищує 2,5 л.

Мито на авто (Канада)

Індекс «7» на слайді означає наступне: протягом наступних семи років мито буде знижуватися поступово, відповідно з графіком, і на восьмий рік дії угоди також стане нульовим.

Бажаючим привезти автомобіль з Канади слід пам'ятати, що, крім мита, так зване «розмитнення» включає податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% від оціночної вартості транспортного засобу і акцизний збір, розмір якого залежить від віку автомобіля, типу та об'єму його двигуна.

акциз

Також залишається в силі вимога відповідності автомобіля стандарту Євро-5, з доказом чого можуть виникати деякі проблеми на етапі сертифікації. Також, оскільки авторинок Канади насичений переважно машинами американських брендів, слід завчасно подбати про змінну оптику та інші елементи європейського зразка, про які можуть запитати перед видачею сертифіката. До всього слід додати витрати на контейнерну доставку до порту, послуги посередників для покупки авто в Канаді (якщо ви особисто не збираєтеся летіти за авто), та поїздку за машиною Польщу або Німеччину (часто з метою економії коштів і часу, доставка замовляється, наприклад, в порт Гданська чи Гамбурга, а звідти вже машина їде своїм ходом). 

Авторынок и растаможка: Главные события 2017 года (обновляется)

Слідкуйте за нашими новинами, щоб першими дізнаватися про всі новини про розмитнення! 

Коментарі (52)

Додати коментар до статті
Гость | 16:19, 29 черв

А Вы боитесь , что я на второй срок метю... ( Пецька).

Відповісти
Дмитрий | 10:23, 01 лип

Очередной развод лохов!

Відповісти
Гість | 09:37, 03 лип

Очевидно. Интересы раковой опухоли автоолигархов в Украине это не задевает.

Відповісти
Гость | 18:25, 03 лип

порох не пазволит!!!

Відповісти
Гость | 18:53, 29 черв

Здесь нечего бояться для начала чтоб купить автомобиль нужно чтоб зарплата была как в европе а тогда а тогда и мыто будет пофиг ,так что для украинского потребителя ето не доступно только для олигархов все делают для себя а для простого украинца ничего не делают от тебе и петя.

Відповісти
Гість | 19:41, 29 черв

Что вам мешает поднять свою жирную задницу с дивана и заработать на авто а не ныть ?

Відповісти
Гость | 19:56, 29 черв

заработать на авто?? где как? ето какая ЗП должна бить?

Відповісти
Гость | 13:07, 30 черв

А ну умник расскажи где и как заработать

Відповісти
Гість | 13:33, 30 черв

Правилтно - пускай все учетеля, врачи, воспитатели детских садов, преподаватели вузов, полиция, пожарные, работники жеков бросят свою работу, и пойдут зарабатывать, чтоб не ныть..

Відповісти
Гость | 11:11, 01 лип

100% !!!

Відповісти
Гость | 18:49, 01 лип

Врачи на крутых тачках все ездят!Давно в больнице был?У анестезиолога минимально в месяц выходит не меньше 40-50 грн,за хирургов вообще молчу.

Відповісти
Гость | 18:26, 03 лип

100++

Відповісти
Гость | 18:27, 03 лип

брехня!!!

Відповісти
Гість | 11:53, 30 черв

ето какая ЗП должна бить? - как в европе где как? - в европе

Відповісти
Гость | 18:26, 03 лип

медсестра з=п на руки 2500!!! ето перемога!!!жить па новому!!!

Відповісти
Гість | 21:21, 29 черв

ай молодець.....

Відповісти
Гость | 00:50, 30 черв

так видно уже "ЗараБотал" своей Ж****!!!!!!!!!!!))

Відповісти
Гость | 10:11, 30 черв

а скільки буде коштувати привезти його з канади?

Відповісти
Гость | 18:00, 02 лип

1500 - 3000$

Відповісти
Гість | 11:51, 30 черв

Бред кота в мешке купить?

Відповісти
Гость | 14:59, 30 черв

Ждем подобный договор с Австралией ну а через пару лет и с Антарктидой .

Відповісти
Павел | 05:49, 08 лип

Не говорите ерунду, уже сейчас рынок завален машинами из Америки, можете и себе заказать. Пассат 2015г. обходится уже тут примерно 11т. у.е. (но это для тех, кто знает где покупать именно в Америке). Поинтересуйтесь, прежде чем ляпать языком. Теперь будут переть из Канады, ещё выгоднее.

Відповісти
Человек | 15:11, 30 черв

Забавно что человек пишет про заработок, но не говорит что в стране с таким менталитетом и количеством жадных людей заработать можно только обворовывая других. Ну серьезно, какой мелкий бизнес, какие производства, какие услуги - выигрывает монополист, всегда зарабатывает только тот кто может украсть, использовать свое положение, достичь обманным путем. Честные люди не живут богато, не при таком раскладе и не в таком обществе, где каждый думает только о себе и только в данный момент.

Відповісти
Гість | 19:02, 30 черв

Ідіоти. Вам би тільки трендіти пол те, що все погано. Так, вчителя та лікарі не зможуть собі поки це дозволити. Але вони і раніше не могли. Всі інші - товстожопі ліниві самці, які то і можуть, що писати як все погано.

Відповісти
Гість | 04:40, 01 лип

А мене цікавить. Чому з Канадою можна домовитись, а з Європою ні????? Та перш за все тому, що з Європи машину можна принести своїм ходом,а з Канади її будуть везти кораблем. І хто огляне? Привезуть і скажуть, це Ваше, а там ржаве відро з гайками. От Вам о для людей шановні Українці.

Відповісти
міша | 09:02, 01 лип

покращення вже сьогодні

Відповісти
Гость | 09:42, 01 лип

Канада это возле Америки? Это морем контейнер 1 т.уе? И ждать месяц-три? Да это авто будет на 2-3 т уе дороже чем из Германии привезти.

Відповісти
Гість | 10:23, 01 лип

або не превезе )))

Відповісти
Гость | 12:01, 01 лип

Для розумників, які пишуть що нема де заробити. Робітничі професії в Україні заробляють від тисячі доларів в місяць, подзвоніть до будь якого роботяги і запитайте скільки коштує плитку покласти. Він вам розкаже скільки має людина заробляти і як треба цінити свою роботу. 2к зелених в місяць для плиточника то коли нема роботи і напряг з замовленнями. Запитайте скільки коштує цеглу покласти і тд. Ще добре заробляють програмісти, лікарі, юристи (це з тих що легально). Якщо людина хоче заробити то заробить. Вчитель дає приватні уроки. Лікар бере приватні замовлення (як варіант відкриває свій кабінет). Звичайно що найпростіше це пити пиво біля підїзду, плювати сємки і казати ой нема де заробити. Все життя працюю чесно, плачу всі податки і вистачає і на скромне авто з салону і на хліб з маслом.

Відповісти
Олександр | 13:52, 01 лип

Ви праві.В кінці 90-х працював в школі.Не було ні авто,ні будинку.Змінив роботу.Перший автомобіль купив в 2004,ввійшов в будинок в 2006.В 2010 році отримував офіційну з/п 27000-32000 грн.(1$-8 грн.).Зараз лише 18500.Так що коли захотіти,то все можливо.

Відповісти
Гость | 03:31, 05 серп

Не бреши, працював би, то тут не писав би ересь про себе та про гарний заробиток юристив-економистив, яких зараз як собак неризаних и никому не потрибних. це вже непотриб у наш час )

Відповісти
сергій | 01:09, 02 лип

10 років займаюсь благоустроєм(бруківка, полив, газон..) Роботи купа - замовники по три місяці у черзі стоять. З\п у тисячу доларів тільки сниться. Хрен знає як так...

Відповісти
Гість | 13:44, 01 лип

Та конечно, негде заработать, люди бідні, голодують.... Совки, хватить ждать манную кашку, идите и работайте уже, и зарабатывайте. Дефицит специалистов в ЛЮБОЙ префессии просто огромный. Токаря с разрядом высоким хрен найдешь. Нужно только захотеть работать а не просиживать на стуле с 8 до 5.... Нытики повылазили, блин

Відповісти
Гість | 13:47, 01 лип

На счет зароботка, меняю третий раз бригаду строителей ,хотят денег как в европе плачу как в украине соглашаются , делаю замечания (тихо скромно)затем уходят .А работают хуже джамшута с равшаном не научились мыеще работать как в .........не унас короче.

Відповісти
Гость | 18:52, 01 лип

Такие люди не только в строительстве...Так получилось,что после 2014-2016 годов много спецов покинуло нашу страну,вот и дифицит кадров.Аналитики уже сказали,что данный факт будет сдерживать рост ВВП ещё многие годы...

Відповісти
Гість | 09:06, 03 лип

Так заплати так як в європі і будуть робити відповідно,ато хочеш за 2 рубля а вимагаєш на 100!!!

Відповісти
Ігор | 00:08, 02 лип

Хотів би уточнити: "автомобіль з Канади" чи "автомобіль походження Канади"?

Відповісти
Гость | 09:48, 04 лип

нулевая пошлина не на б/ у авто , которые экспортируются из Канады, а на б/ у авто происхождением( то есть, произведенные в Канаде)! А это 6 концернов, которые имеют там заводы... Машины выпускаемые в 12 году. Есть из чего выбрать. 6 производителей: Toyota (с Lexus), Honda (с Acura), Ford (с Lincoln), Dodge/Chrysler, GM (GMC, Chevrolet и Buick) и Volkswagen (немцы имеют контракт с Chrysler на производство их минивэна в Канаде).

Відповісти
Гость Я | 17:55, 04 лип

Підкажіть, Вольксваген лише одна модель, чи усі?? Конкретно цікавить Ауді?? Дякую

Відповісти
Игорь | 17:53, 03 лип

Дело в том, что "мито" составляет всего лишь 10% от стоимости авто, а все остальное это акциз+НДС, и при этом в Канаде машины не намного дешевле наших :)

Відповісти
Гость | 18:28, 03 лип

ура знову перемога васадзе нервно курить

Відповісти
Гість | 00:10, 04 лип

В Польшу или Германию доставляю не потому что экономия времени а потому что из портов Украины машину не отдают.

Відповісти
Док | 09:41, 04 лип

Якщо усі підуть в приватну клініку то хто буде тебе лікувати? Чи твоїх батьків?! Чомусь в інших країнах зарпалати соц працівників нарівні з робочими!

Відповісти
Гість | 10:18, 04 лип

Хотів би попросити автора для прикладу розрахувати приблизну вартість кросовера в межах 7-10 т. у.е.

Відповісти
Гість | 11:12, 04 лип

сміюсь))) Пєтя їм безвіз, ассоціацію, зону вільної торгівлі... А тут від люті просто шаленіють))) Це така форма садомазохізму шукати лиш ЗРАДУ?! Без дози зради організм зрадофіла перестає реагувати на зовнішні подразники?!) Якщо вас не влаштовує керівництво держави, її народ, рівень життя тощо, то може -> Чємодан - вокзал - Расєя і не НИТЬ цілодобово? Забємбали..

Відповісти
Гість | 13:25, 04 лип

Який нахер петяя.Ти хоть сам(ма)поняв(ЛА)що наклоцав

Відповісти
Гость | 14:49, 02 серп

>безвіз, ассоціацію, зону вільної торгівлі Це все добре, але люди чекають авто по 2к уо, якби дозволили хоча б безмитне ввезення ЄВРО-3 авто, люди з ссср-ного лайна пересіли б хоча б на ЄВРО-3, плюс у нас ціни на авто зашкалюють. Лайнус і Васадзе - в дупу.

Відповісти
Гость | 12:51, 05 лип

не о чем) самое главное это цена на эти авто, а в суме она будет огого, так что шкурка вичинки не стоит. Забудьте о этих машинах, дешевыми они не будут

Відповісти
Гость | 21:27, 05 лип

+100%

Відповісти
Гість | 17:32, 06 лип

Пальне ДОРОГЕ, Канада та і ввесь світ переходять на економні ТЗ - малолітражні, гібриди, електро тощо. А з НАС ще потрібно трохи вичавити грошеняток, тож купуйте авто з великим об'ємом, знаєте в нас раніше говорили "Машину купив- на заправку знайде" - цікаво як воно буде тепер , коли авто коштуватиме дешевше ніж вартість заправленого за рік пального.

Відповісти
Шниперсон | 14:34, 07 лип

Что бы обнулить мито, надо обнулить Порошенко.

Відповісти
Гость | 14:51, 02 серп

Не порошенко, а Васадзе і Ко.

Відповісти