Розмитнення за правилами Євросоюзу: Як все виглядає насправді

Дякуємо! Ви підписалися на розсилку новин від AUTO.RIA. Щовечора Ви будете отримувати найцікавіші події дня в одному листі.
Історія Запорожця, який став «поляком» не по своїй волі...

Дотримуючись принципу перевіряти все на ділі, не довіряючи чуткам, як це вже раніше було з питанням «Чи їздять в Європі на авто за 300 євро», ми вирішили розібратися з розмитненням за європейськими правилами. А як дізнатися всі нюанси розмитнення автомобілів в Європейському Союзі, окрім як не пройти всю процедуру самостійно, «наживо»? Це і зробили учасники громадської організації «Завтра».

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

«Микола-Запорожець»: початок

В якості «піддослідного», активісти обрали особливий автомобіль. Він на 100% зроблений в Україні, а коли його створювали, то про екостандарти «Євро» у нас ще ніхто і не говорив. У нього дводверний кузов, V-подібний бензиновий двигун, розміщений, як у класичних Порше, ззаду, і він не є раритетним або колекційним зразком. За суму в 300 американських доларів активісти отримали цілу машину, і навіть майже на ходу – ЗАЗ 968м «Запорожець». Підправивши технічний стан «сороківки», команда зняла з обліку автомобіль в Україні, і попрямувала на ньому в бік Європи – у Польщу.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Поки проводилися підготовчі роботи, учасники проекту дали ім'я герою всієї затії – Микола. Так і з'явився «Микола-Запорожець».

Привіт, Євросоюз!

Факт бажання вивезти досить специфічне авто з України, звичайно ж, дивував працівників прикордонної та митної служб обох країн, але, в цілому, все пройшло без серйозних проблем. Після виконання юридичних вимог і внесення митної застави, «Микола» був поміщений в режим «імпорт», вже на польській стороні, і продовжив шлях до міста майбутньої реєстрації.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Розмитнення в ЄС

Без особливих проблем пішла справа і на цьому етапі, - якщо не згадувати, що VIN-код у ЗАЗ-968м чомусь виявився коротшим, ніж це прийнято. «Микола-Запорожець» пройшов процедуру митного очищення, - поки що як товарна одиниця, як звичайний транспортний засіб, - не раритетний чи колекційний. Стримуючих факторів (на кшталт обмеження за роком випуску чи вимог відповідності певним екостандартам Євро, сертифікатів та інших подібних «гальм») на шляху до отримання пакету документів на реєстрацію «Запорожця» вже як автомобіля теж не виявилось.

У скільки обійшлося розмитнення «Запорожця» у Польщі? Мито 10%, ПДВ 23%, акцизний збір 3,2%, які нараховуються на оціночну вартість автомобіля. Разом, включно з послугами брокера, витрати на розмитнення ЗАЗ-968м склали 300 євро.

Для довідки: навіть якщо відкинути той факт, що авто без «Євро-5» не може бути пропущено на митну територію України, розмитнити подібний інший автомобіль 90-х років випуску, з бензиновим двигуном об'ємом близько 1 л при ввезенні в Україну обійдеться орієнтовно в 2500 євро.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

«Запорожець» на європейському техогляді

Транспортний засіб як товар – це одне питання. А от щоб отримати номери, техпаспорт, а разом з ними право виїзду на дороги загального користування - потрібно пройти техогляд. Той самий, який незабаром чекає і всіх українських автомобілістів. Для імпортованих машин ТО ще складніший – чимось нагадує нашу експертизу зі звіркою номерів кузова і двигуна, перевірки комплектності ТЗ і т.п.

Не нагнітаючи зайвого драматизму, скажемо відразу: «Микола» техогляд пройшов. Правда, активісти завчасно відремонтували в ньому всі світлові прилади, гальма, усунули протікання рідин та інші дрібниці, плюс встановили 4 нових шини. Інакше відмітки про пройдений ТО не бачити.

Вартість процедури техогляду в Польщі – 25 євро.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

RJA-73582 – «Микола» отримує «польські бляхи»

Наступний і завершаючий всі бюрократичні формальності етап – реєстрація автомобіля. Маючи митну декларацію та документи про пройдений техогляд, «Микола-Запорожець» попрямував в «Оддзял комунікації» одного з невеликих польських містечок. Там на нього видали номерні знаки, оформили свідоцтво про реєстрацію та інші необхідні документи. Машина, як і годиться «класичному пересічнику», зареєстрована на резидента Польщі, із зазначенням в техпаспорті співвласника-українця. Додатково команда придбала обов'язкову страховку на рік для «польського» автомобіля.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Сума витрат для постановки на облік, разом із додатковим 2% податком, склала 160 євро, плюс річний поліс «грін кард» 140 євро.

В цілому, ЗАЗ-968м «під ключ на польські бляхи» обійшовся у 485 євро (без урахування вартості страховки). Надалі щорічні витрати на утримання такого автомобіля (без вартості ремонтних робіт, запчастин і палива) складуть 25 євро за техогляд і 140 за страхування на 365 днів.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Запорожець-емігрант, як «пересічник» і демонстрант

Зрозуміло, здійснити таку непросту затію заради кількох селфі для соцмереж – зовсім не той ефект, якого можна очікувати від подібних заходів. Вже з польськими документами і номерними знаками, «Микола-Запорожець» повернувся в Україну, заїхавши в режимі транзиту на 5(10) днів. Це, насправді, єдиний дійсно легальний спосіб експлуатації автомобіля на європейській реєстрації.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Далі активісти разом із «Миколою» здійснили тур по кількох містах України, поки не дісталися до Києва – виставивши ЗАЗ-968м на польських номерах під Верховною Радою. Мета – продемонструвати представникам влади, як на практиці виглядає розмитнення за європейськими правилами. І нагадати, що пакет із двох законопроектів №5561 і 5562, створених за участю активістів ГО «Завтра», досі не виносився на голосування. Ці документи, ставши законами, зможуть прибрати вимоги Євро для вживаних автомобілів, продовжити дію знижених ставок акцизного збору, а також ліквідувати ряд обмежень, таких як річна заборона на продаж ТЗ і граничний вік для «прохідних» автомобілів.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Наскільки готова Україна до Європейського розмитнення?

Приклад «Миколи-Запорожця» демонструє, наскільки ліберальні правила пригону вживаних автомобілів в ЄС з країн, що не входять в Євросоюз, і наскільки посильні ставки податків на імпорт автомобілів. Чому ж Польща не встановила загороджувальні заходи на зразок високих ставок екологічного податку на старі автомобілі або ті ж обмеження по Євро?

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Середній дохід жителя Польщі вищий, ніж у мешканця України. І цей фактор працює як автоматичне ринкове регулювання: людина завжди купує найдорожчий товар, який вона може собі дозволити. Як результат – у поляків популярні невеликі економні автомобілі, але не старі. Тобто, старі, зношені та в незадовільному стані автомобілі полякам не цікаві. І навіть при такому авторегулюванні ринку в Польщі траплялися певні екологічні проблеми – згадаймо, наприклад, історію із смогом в Кракові.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Простих рішень не буває

Як може відбитися відкриття кордонів для старих європейських іномарок на реаліях України? Першою хвилею йдуть машини, які «купуються» без розмитнення, тобто на іноземній реєстрації, приблизно 90-х років випуску, вартістю 2-4 тисячі євро. Помітна і друга хвиля автомобілів, ввезених «легально на рік» - недешеві позашляховики і седани преміум-класу, часто «прохідні» під закон №1389-VIII (раніше - законопроект №3251). Якщо за екстра-бюджетні автомобілі платять часто з безвиході або бажаючи отримати більше опцій і кращі характеристики, то в другому випадку присутній «прорив греблі», яка побудована з завищених податків на імпорт автомобілів.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Зняття всіх податків або їх суттєва мінімізація в парі з ліквідацією обмежень за віком для авто, що будуть імпортуватись, при відсутності технічного контролю, насправді несе загрозу наповнення ринку машинами, товарна вартість яких дорівнює, а то і нижча, ніж вартість їх утримання. Особливо якщо покупцем буде людина, яка не мала досвіду володіння автомобілем раніше. Більше машин – більше заторів, менше вільних місць на парковках, гірша екологічна ситуація. На цьому етапі все очевидно впирається в показник середнього доходу українця. Чим він буде вищим – тим меншим буде ставати ризик пригону зношених старих автомобілів, але це вже ніяк не питання розмитнення.

Inform: Тип: 1 фотографії     Delete

Слідкуйте за нашими публікаціями, щоб першими дізнаватися про всі новини авторинку і розмитнення в Україні!

Примітка: в редакції присутні копії документів на описаний у статті автомобіль ЗАЗ.

Коментарі (110)
Додати коментар
Дмитро Куйбіда
| 11 листопада 2017 р., 14:39
Не розумію в європі діє стандарт євро п'ять як ви могли його зозмитнити?
Гість
| 6 серпня 2017 р., 16:46
У швеції немає ніякого податку на екологію тільки податок на транспорт і все катайся на своєму авто скільки влізе
Алекс
| 12 червня 2017 р., 22:20
ИНТЕРЕСНО И СПАСИБО
Гость
| 12 червня 2017 р., 20:53
Некоторые пытаются дурить людей ,что евроавто с пробегом это хлам. Тогда почему в Украине аналогичное авто оценивают в 5 раз дороже .Боты позорные,иуды.
Гість
| 11 червня 2017 р., 14:34
Про якого вітчизняного виробника йде мова? Я розумію якщо б цей завод належав державі, виробляв безпечні авто за помірними цінами, але ж завод належить якомусь дядє, який, можливо сплачує податки як і більшість підприємств. Так само хто володіє автосалонами? Всі ці люди або у владі, або наближені і грошей у них вистачить що купити декілька десятків авто. Наприклад я відкладав на авто з кожної зарплати при цьому відмовляючи собі у багатьох речах. Купив стару машину на наших номерах в яку за рік вклав стільки ж скільки вона коштує, а про час і нерви взагалі мовчу..... Вирішив пересісти на доступне авто з євро номерами свіжішого року виробництва і надійнішого. ЗАЗ та безпека пасажирів це взагалі різні поняття, дані авто не проходять ніякі краштести, а тепер любителі покричати "підтримаємо вітчизняного виробника " спитайте себе чи не боязно вам саджати власну родину в ці бляшанки? Коли вітчизняний виробник повернеться лицем до народу і буде виготовляти авто для народу, тоді йогоі підтримають.
Гость
12 червня 2017 р., 20:43
ЭТОГО НЕ ПОНИМАЕТ ТОЛЬКО ДУРАК ,а здесь таких нет. Против только порох и его порохоботы
Гість
| 9 червня 2017 р., 11:31
Кто пишет такую хрень ауди за 2 металолом а ваз за 2 нет???? Ланас за 10 нормаподедь посмотри что за 10 там купить можно если кому нравиться переплачивать вперед
Гость
| 9 червня 2017 р., 09:31
"Почему же Польша не установила заградительные меры вроде высоких ставок экологического налога на старые автомобили или те же ограничение по Евро?" Вот вам и ответ : "Средний доход жителя Польши выше, чем у жителя Украины. И этот фактор работает как автоматическое рыночное регулирование: человек всегда покупает самый дорогой товар, какой он может себе позволить. Как результат, – у поляков популярны небольшие экономные автомобили, но не старые. То есть, старые, изношенные и в неудовлетворительном состоянии автомобили полякам не интересны" Логично же. Они эти старые , жрущие авто сливают нашим дурачкам. Если бы в той же Польше сидели такие бедняки как у нас , закон был бы иной. Никто бы им не дал возможности захламлять дороги , парковки итд металлоломом. А так, для галочки , пусть будет закон , спроса нет. Другое дело Украина. Отмени растаможку у нас и начнется полный трындец. Посмотрите , что сейчас творится , хотя это полулегально-нелегально. А что же будет, если вдруг разрешат?
Гість
9 червня 2017 р., 11:20
Ничего не будет просто ауди бмв фв заменят вази и зази что плохого да и машини в цене упадут
Гість
9 червня 2017 р., 10:26
ШАновна ви б в Польщу зїздили і подивились скільки там "металолому" поляками катає !!! ПРомовчу вже шо цей металолом в Україні коштує по 10тис уо!!!
Філософ
| 8 червня 2017 р., 14:21
Скільки можна бути дурнями...до війни їздив на автівці з салону...потім(а6квадро уневерсал 2004р 2,5 тді 3000$+L 200 2,5тді 5000$+мотоцикол Kawasaki z1000 2010р 3000$)за три роки на запчастини на три транспортртних засоби витратив не більше чім на автівку з салону 2009 року!а вже мовчу про Ланос який при тому як я єксплотую авто розсиплиця через рік! І коштуе увесь мій хлам як один Ланос:(
Гість
9 червня 2017 р., 05:59
Когдато можно продав квартиру в украине купить 3 кварт в испании теперь продав машину в Украине можно купить 3 машини в германии не упустите момент
Гість
8 червня 2017 р., 19:57
1000% питримую
Гість
9 червня 2017 р., 11:17
Нечего не будет просто ауди бмв и фв заменят зази и вази да и.машини уподут в цене что плохого????
Гость
| 8 червня 2017 р., 13:33
Я за отмену норм ЕВРО как таковой при ввозе и растаможке б\у авто на основе действующего закона о льготной растаможке. И ввести в Украине ТО правильное, без взяток. Решило бы все проблемы.
Гість
| 8 червня 2017 р., 13:04
В мене назріло єдине запитання. Якщо я пригнав тільки що авто і розмитнив його за зниженою ставкою, а ви все доб'єтесь відміни мита і т.д. хто мені поверне ті гороші, котрі я як законослухняни громадянин сплатив за ввіз? Ви ж на євро автомобілях через когось там в'їхали до України і нічого не заплативши вимагаєте поставити на укр облік авто якому місце по мінімуму в утилі. Також шановні євроукраїнці ви ж не дивитесь щось простіше, вам подавай бмв, мерседеси, тобто авто преміального сегменту які до вас вже видоїли в ЄС.... чомусь я не спостерігаю логанів з еврореєстрацією, або рідко проскакує шкода та рено... змініть замашки і буде легше знайти авто в Україні
Гість
8 червня 2017 р., 19:39
А якщо людина купила Ланос (підтримавши вітчизняного виробника), сплатила всі податки, наповнили бюджет і заплатила більше ніж той хто пригнав собі Рено Меган 2014 року з клімою, абс, есп і т.д. і т.п. Що робити їй? Хто їй компенсує?
Док
8 червня 2017 р., 15:21
А якщо я розмитнив авто ще до зниженої ставки Хто мені верне кошти які я заплатив як законопослушний громадянин? Може такі хитропопі як ви ,які скористались пониженою ставкою акцизу? А?
Гость
8 червня 2017 р., 14:48
Підеш під верховну раду вимагати, щоб тобі гроші повернули, так само як "самі розумні", які кредит взяли в доларах і пролетіли.
Гість
8 червня 2017 р., 13:55
Питаняя у тебя токе почему ти попал а другие нет так сам виноват
Гість
8 червня 2017 р., 13:47
Если когота развели ето не значить что всех должни. Разводиться так что ти попал.у нас с Государством шутки плохи оно деньги не возвращает НЕКОГДА!!*!!!
Гость
15 червня 2017 р., 16:18
что вы мелете, раньше -раньше, закон обратной силы не имеет, вы не воспользуетесь, так дети ваши смогут, не будьте так зациклены на себе
Гість
| 8 червня 2017 р., 08:50
А де 400 доларів за Евро 0, екологічний налог. Цього не написали. Написано все так гарненько. Як і безвізовий режим з візою :)
Док
8 червня 2017 р., 15:20
Ага хлопці мені по секрету написали шо екологічний збір на запорожець 100тис уо в рік !!! Але то по секрету!
Гость
8 червня 2017 р., 10:37
Чому я на Авто з Эвробляхами не знаю про якийсь "екологічний налог"?)))
Тимур
| 8 червня 2017 р., 07:37
молодці !
Гість
| 8 червня 2017 р., 00:59
Тема не розкрита! Розмитнили б тепер "Миколу" на Україні, й показали нам цифри, то і було б порівняння!
Гость
8 червня 2017 р., 16:25
Много раз уже повторяли в комментариях, растаможить авто старше 2010 года выпуска - невозможно, никак!!! Это билет в одну сторону
Гость
| 7 червня 2017 р., 22:01
ой молодець ти який, правда, ще й які!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
| 7 червня 2017 р., 20:21
А теперь снять с учета в Польше и растаможить в Украине. Удачи.
Док
7 червня 2017 р., 20:32
НЕРЕАЛЬНО розмитнити авто старше 2010 року,скільки ж раз можна писати вже!!!
Гість
| 7 червня 2017 р., 20:16
Ну так 300 стоит 450 растаможка, то-есть 1.5 авто... У нас также
Док
8 червня 2017 р., 00:31
Розмитниш авто старше 2010 року ??? за 1.5 вартості? ну ну
Ольга
| 7 червня 2017 р., 16:48
Тепер варто Миколу Запорожця розмитнити за українськими законами і результат маразму наочно продемонструвати перед Верховною Радою законотворцям.
Гость
7 червня 2017 р., 18:35
Его теперь невозможно растаможить в Украине, как и любой другой авто старше 2010 года выпуска. Забавно получается))
Гость
| 7 червня 2017 р., 15:30
ЗАКОНЫ ПО РАСТАМОЖКЕ КАК В ПОЛЬШЕ ,МИНУС РАЗНИЦА В СРЕДНЕЙ ЗАРПЛАТЕ - ТО ЕСТЬ У ТРИ РАЗА МЕНЬШЕ , ТОЛЬКО ТАК СПРАВЕДЛИВО . И НЕ СДАВАТЬСЯ - ИНАЧЕ ВСЕ К ВЕРХОВНОЙ РАДЕ
Гість
| 7 червня 2017 р., 11:36
Ми все время спорим и просим сделать растаможку как в европе по телеку трут нам (а вот там за хати плотят стока налог на то на се ) и не оден деетель не заикнулся про то что зарплата в 5 -8 раз больше Предлагаю все налоги делить на 5 хотяби !!
Гість
| 7 червня 2017 р., 09:02
Вы теперь эту же процедуру с этим же автомобилем проделайте в обратном направлении, будет интересно.
Док
7 червня 2017 р., 10:21
Будеш спонсором?
Док
7 червня 2017 р., 10:22
Авто старше 2010 розмитнити нереально!!!! МИж прогресуюча країна,ми не зачухана Польша в якій запорожець можна за 300 уо розмитнити
Гость
9 червня 2017 р., 12:13
країна руїна
Гість
| 7 червня 2017 р., 08:42
Для полноты картины нужно было растоможить машину обратно в Украине.
Гість
| 7 червня 2017 р., 06:49
Что там за указ президента 146/2017 о борьбе с транзитом? Кто разъяснит?
Док
7 червня 2017 р., 10:21
Він сам не знає ще
Гость
| 6 червня 2017 р., 23:05
Авто сделаны не из золота, а из ржавеющего металла, стоимость авто постоянно снижается, так как авто стареет, это нормальный процесс, не может 20ти летнее ведро стоить 10000$.
Гость
| 6 червня 2017 р., 22:53
купит тот у кого сгорели вклады на сберкнижке ссср
ВВ
| 6 червня 2017 р., 22:51
а что делать хозейвам авто на укр. номерах? их авто упадут в цене в 3 раза, потом они выйдут в Киев, перекроют улицы и будут требовать от КМУ поднять налоги и будут правы, ДУМАЙТЕ НЕ ТОЛЬКО О СЕБЕ и все у вас получится!
Гость
7 червня 2017 р., 15:23
и за за таких жлобов как ВВ ,а еще продавших свой голос на выборах за гречку - вот так и живем
Гість
7 червня 2017 р., 12:25
Не виидут те кто ездет на наших номерах протистовать им лень пригнать машину котрая в 3 раза дешевле на квартири кинули когда обвалились в 5 раз банки тоже кидают у нас народ все терпит Бистреи сливаите ланоси
Гість
6 червня 2017 р., 23:27
В мене теж на укр. номерах і я за те щоб вона стоїла в 5 раз менше, один фіг добавити прийдеться незмінну суму до авто яке я хочу. Машини всі подешевшають...
Гість
| 6 червня 2017 р., 22:44
а что делать водителям на укр. номерах, если вы загоните свое евро гавно, которое глохнит при наступлении жары, кто купит мое авто ? за которое я все налоги заплатил.
Гість
7 червня 2017 р., 01:22
Продай і купиш дешевше
Док
6 червня 2017 р., 23:51
А от я купив нове авто за 30тис уо а зараз йому 3 роки і хто за нього стількиж заплатить?!
Сергій
6 червня 2017 р., 23:05
по перше гімно польське це хіба корчі за 1000 у.о,а від 2000 адекватні авто йдуть. Але у Вас розуму ноль....я дивуюсь... Ну та купили ви за 10000 у.о свою українську мрію...ну впала ціна на неї до 4000 у.о...так але краща від вашої машини буде коштувати 5000 у.о!! ви 1000 у.о доплатите і будете на новій машині,а зараз вам треба буде доплатити 4-5000 у.о за ту тачку. Будьте вже нарешті розумні! В мене самого авто на українській реєстрації і коштує дорожче ніж 10000 у.о але я не проти щоб її ціна стала 5000.
Павел-Киев
6 червня 2017 р., 22:51
Уважаемый, могу ли я у вас поинтересоваться несколькими вопросами? 1) Какая у вас сейчас машина? 2) Что вы собираетесь покупать следующее? 3) Какаю сумму вас необходимо сейчас доложить чтобы купить другой авто? 4) Какаю сумму вас необходимо сейчас доложить чтобы купить другой авто после гипотетического снижения налоговой нагрузки? Спасибл
Гость
6 червня 2017 р., 23:03
Какаю, да... Бггггг)))
Гость
6 червня 2017 р., 23:03
Дратути, спасибл
Гость
18 серпня 2017 р., 05:32
ОТО ТИ БІДАКА ПОПАВ! Не знав! Заплатив 30, виіхав за ворота салону,передумав, все! Салону рахується! А тепер шукай лоха за 29! За 3 роки відніми 5-7 (в наш тривожний час) і вперед! Удачі!
Гість
10 червня 2017 р., 12:32
Сусід ланоса брав з салону 7-8 років тому за 60000 грн і платив в гривнях .зараз хоче ха нього 3000 дол.це 78000 грн.за машину якій 9 років .де логіка іі ціна максимум 30000 грн має бути!
андріан
| 6 червня 2017 р., 21:41
підскажіть будь ласка що було потрібно щоб розмитнити авто(мот) на польщу які документи????
Геннадий
| 6 червня 2017 р., 21:40
ЗАЗ 968 нормальная машина но Таврия лучше
Гість
| 6 червня 2017 р., 19:58
По перше. Вдарить такий на блясі твою машину і шо з нього візьмеш? Він не власник, страховка ліва, грошей нема, бо все на машину пішло. А пробіги в того дешевого хламу по 200-400 тисяч, тож про безпеку можна забути. По друге. Купуючи авто в Україні ми платимо податок за 1 реєстрацію. Це і пенсійний фонд і бюджет, а що платять бляхи?
Гість
7 червня 2017 р., 10:20
Розкажи краще де пенсійний фонд наших дідів і бабусів!!!
Сергій
6 червня 2017 р., 23:01
По перше страховка на польських справжня! В мене було 2 випадки дтп. 2 рази з польською машиною. То як тільки суд визнавав що винен власник польської авто,то польська страхова виплачувала компенсацію (2 рази по 1900 і 2000 євро!). Це Вам не українські страхові,за якими роками треба ходити і випрошувати свої гроші. Звичайно там страхівка коштує від 150 до 1000 у.о в рік ,а не 500 грн як у нас.
БМВ Е34
6 червня 2017 р., 21:59
А тобі за безпеку на Ваз 2106 як ? Не стрємає ніразу ? Нормально тобі ? Чи на той же Деу Лайнос, яка біла намальована 1993 року і не підходить для руху по трассі на 90км\ч і в лобовому зіткненні ти труп ? Дешевий хлам Ауді А6 хоть і в 500 тис. км дасть фору всьому вітчизняному виробництву, яке просто стогне, скрипить і проситься на утилізацію. Давай ми розмитнимся, і заплатим ті самі податки в розумному вигляді.
Гість
6 червня 2017 р., 20:19
залупу тоби заплатять 400тисяч км так вона краща за новий ланос дубино
Гість
9 червня 2017 р., 08:36
краща на шроті
Гость
8 червня 2017 р., 18:36
А вот и владелец гнилого некроговна на бляхах порвался.
Гость
6 червня 2017 р., 21:58
Слухай ти дурню, людина говорить вірні речі, а ти про що... Всі бляхи на металлолом!!!! Хочете іхати на іномарках, то заробіть, заплатіть податки, і удачі.... А то візьмуть ауді за 1000 & і пиркотять.... ТО металлолом
БМВ Е34
7 червня 2017 р., 10:31
Як тіки зроблять адекватне розмитнення, то зразу і заплатять всі податки. А я поки що почекаю прийняття закону. І буду пиркотіти на авто з європейським пробігом, яке їздило на європейському пальному, і має підтверждену історію ТО, яке тут в Україні коштує втричі дорожче з набагато гіршим станом і більшим пробігом. Щастя, здоров`я.
Гість
7 червня 2017 р., 10:19
Дурень тут один і всі розуміють хто це
Виталий
8 червня 2017 р., 19:06
На 90 км/год в будь якому легковому авто при лобовому зіткненні з масивною перешкодою Ви станете трупом, або калікою. А Ауді А6 з пробігом в 500ткм вже нікому фору дати не може, якщо в ньому не робили серйозний ремонт. Дванадцять років назад продав А6 92 року з пробігом в 440ткм. І Ви вважаете, що це нормальне та безпечне авто? А за розумні податки я з Вами згоден.
Гість
13 червня 2017 р., 19:45
опаснее чем таврия не придумали авто. у них у 10летних стаканы выгнившие ла и лонжеронам пипец. там на 20 километрах в час столкновение с трухлявым забором грозит травмами. ай да васадзе- на х.ю всю страну вертит какой год подряд
Гість
8 червня 2017 р., 20:10
Віталій а для чого тоді крештести проводять? Лохи напевно! Тиж самий розумний-так купи собі таврію і катай!!! Знайомий злетів при 150 на бімері з траси -так обійшовся синяками!!!
Гість
| 6 червня 2017 р., 19:56
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Гость
| 6 червня 2017 р., 18:24
то це все я не поняв !!!що мене стільки часу дурили??? га!!
Гість
| 6 червня 2017 р., 18:11
Люди, чого ви постійно за ті бляхи ниєте? Навіщо вам ще якісь закони? Хто вам заважає на них їздити? Та привіз і їздиш, поліція не перевіряє, ніхто не штрафує, не конфісковує. Розтаможку взагалі не платиш, нащо вам якийсь закон за яким треба буде ще щось доплачувати? Поки в нас така погана влада а особливо президент, які закривають на все очі - то тіштеся і їздіть на дешевих тачках.
Док
6 червня 2017 р., 19:59
А чому я на своїй батьківщині повинен їздити на авто з іноземною реєстрацією? Хто я тут тоді раб?Гість?
Гость
6 червня 2017 р., 19:03
100%
Михайло
| 6 червня 2017 р., 15:29
Ця стаття показує те, що всі і так знають - влада продовжує обдирати народ, прикриваючись євровимогами, стандартами, захистом укр. автобудування (якого в нас немає), і іншими надуманими штучними обмеженнями, щоб захистити свій бізнес і не дати людям їздити на дешевих і якісних європейських автомобілях.
Гость
6 червня 2017 р., 15:32
ТАК ОБ ЭТОМ УЖЕ ТРИ ГОДА ТОРОЧИМ !!!!!!
міша
| 6 червня 2017 р., 14:32
статья хороша но успіха не буде .тобидло у руля простих людей нечує.
Гость
7 червня 2017 р., 21:23
молодець!
Гість3
6 червня 2017 р., 14:51
+100
Гість
6 червня 2017 р., 14:42
А ви думали про робочі місця на авто3А3і, а ви подумали про наповнення бюджету під час агресії? Українці, увімкніть своє критичне мислення!!!
Гість
13 червня 2017 р., 19:40
вот недалекий. глянь сначала какой год автозаз убыточен потом блеять будешь
Гість
9 червня 2017 р., 15:22
На автозазі вже давно китачатину клєпають. Ви подумали про безпеку на дорогах, яка забирає більше життів на порядки ніж агрессія?
Гість
9 червня 2017 р., 08:34
а те що бабки за кордон вивозяться тонами,до яка в сраці буде економіка,
Гість
6 червня 2017 р., 22:40
а чому мвс не купує автоЗАЗ?
Гість
6 червня 2017 р., 22:27
Геть паскудо!
Гість
6 червня 2017 р., 21:58
Ти видел на чем ездят наши депутати пид час агресии или ето ти шутишь !!!!
Гість
6 червня 2017 р., 21:16
То есть вся страна должна думать о частном заводе , который выпускает корыта конструкции 80-х годов прошлого века? Вы не охренели там?
Док
6 червня 2017 р., 19:58
Автозаз випустив за рік 200 авто ,ланос коштує 10тис уо. Я не розумію чому автозаз про мене не думає а я про нього маю думати.А про дотації зазу я взагалі мовчу. Маючи нагоду робити хороші авто у власників заводу була одна ціль-набивати кишені!!! Та і осаннє українське авто яке вийшло зконвеєра була таврія славута!!!
Гість
6 червня 2017 р., 18:37
Не робочі місця на автозазі, а заробіток Васадзе...
Гість
6 червня 2017 р., 17:03
Яке наповнення? З дуба впав?
Гость
6 червня 2017 р., 15:00
ПОРОХОБОТЫ НЕ ДРЕМЛЮТ
Артем
| 6 червня 2017 р., 14:14
В мене є запитання до автора. Скільки грошей коштував цей чудо автомобіль. І в яку вартість він був оцінений митною службою Польші.
Гость
6 червня 2017 р., 14:22
Коштував 300 дол, оцінили в ПЛ в 3600 злотих (по оголошеннях, в каталогах не було ЗАЗ 968)
Гость
6 червня 2017 р., 20:41
оценили Поляки в 866 доларов!фига се
Гість
6 червня 2017 р., 14:44
А про єкологічний збір у Європі в розмірі 573євро у рік, а ні хто ні слова.Де ж ваша объективність панове?
Гість
9 червня 2017 р., 08:32
мать просто в них з голови вилетіло)
Гість
7 червня 2017 р., 19:55
Який ще збір? Мова йдеться про Польщу. Тут ніяких зборів немає. Страхування і техогляд. Все.
Гість
7 червня 2017 р., 13:33
В Польщі немає такого
Гость
6 червня 2017 р., 21:29
Про який це ви збір говорите???!!! В мене автомобіль на польських номерах місяць тому проходив техогляд то ніякий збір не платив
Док
6 червня 2017 р., 19:56
Анука шановний госте розкажіть звідки в Польщі екологічний збір взявся? Вам скільки за коментар заплатили?!
Гість
6 червня 2017 р., 15:04
В Греції немає такого збору. Є щорічний податок, залежить від об'єму двигуна.
Гость
6 червня 2017 р., 14:51
у якій європі? конкретно у Польщі нема такого збору.
Гість
6 червня 2017 р., 15:00
Не вводь в оману Українців!!!
Влад
8 червня 2017 р., 02:41
Наши оценили бы его в 2500 евро.
Гість
| 6 червня 2017 р., 13:20
дякую автору за статтю! дуже приємно, що ви підтримуєте справжніх українців!