Новые светодиодные линзы и противотуманки , сигнализация Starlinе, камера заднего вида, экранный cd чейнджер, климат, люк на крыше, кожа, подогрев сидений, авторегулировка зеркал, поменяны все фильтра, масло, тормозные колодки, ремни, сальники, новая помпа, ходовая в отличном состоянии, газ вписан в тех. паспорт с сертификатом, бензин 1, 8 турбо, машина самолёта + вместительный багажник, новый аккумулятор, зимняя резина в подарок, всё делалось для себя! Ауди 1999 г. в. , пробег по Украине 30 000 км, я первый хозяин, с Германии, растоможил 3 года назад на себя, общий пробег 280 000 км
Продам ауди А6 С5 2,5 TDI, 1999 года выпуска, машина в хорошем техническом состоянии, 4000 тыс. км. назад менял ремень ГРМ, ролики, помпу. 2 года назад делал насос ТНВД, есть подтверждающие документы. Резина зимняя новая. Мультимедия: USB, AUX, BLUETOOTH, 4. динамика, 4 пищалки, в багажнике встроенный саббуфер. Люк. 2 -ух стороний климат контроль. Електрический лифт передних сидений. Салон требует лёгкой химчистки. Есть некоторые изъяны по кузову но легко устранимы. Резина зимняя новая.
За деталями телефонуйте
автомобіль на повному ходу,ремені,роліки і масла замінено. Резина зимова. Двигун Bau , більше інформації по телефону. Ходова зроблена, з документами порядок.
Автомобіль у чудовому технічному та косметичному стані як для свого віку. Практична 5-ти дверна версія. Все працює, нічого робити не треба. Авто в одних руках 18 років. Оригінальний пробіг. Є практично вся сервісна історія. Двигун 1,8 потужністю 125 к.с. (не плутайте з 100-сильним 1,6). Салон як новий, ні одна кнопка не затерта. В комплекті 4 ключі. На КПП мультилок. Авто надійне та абсолютно безпроблемне. Аргументований торг реальному покупцю біля капоту. В повідомленнях НЕ торгуюсь. Допомоги з продажем НЕ потребую.
Авто на повному ходу, повне фарбування, заміна передніх крил, заміна масла і сальників у коробці, обслуговування мотора, ходова в хорошому стані, продаж із повним переоформленням, авто за 4 роки проїхали 500 км, запрошую на огляд, мінімальний торг біля капота.
Продам свою Audi A6 C5 1.8 turbo володію с 21 року пригоняв собі з Німеччини Машина не бита і не фарбована, крім передних крил вони пластикові. є іржа на кромках дверей. В ідеал відполірована. Технічно все справно. треба міняти 2 передніх ричаги та 2 рульових наконечника. По двигуну все добре стоїть навіть рідний каталізатор і потім пряма труба і банка нержавійка Стоїть Газ, баракуда форсунки, виведений в лючок, балон запаска на 62 літра. Працює класно Заправляв Газ тільки на Socar Газ я не вписував. Мастило тільки Motul 5W40 кожні 7-8 тис. масла бере десь 1 літр на долив. машина на заниженій підвісці, койловери -40 диски різно широкі R18 Brock зад 10J перед 8.5J, диски вінтаж 1990 рік. Фари: нове скло, та встановлені білед лінзи, поклеєна захисна плівка, пофарбовані в чорний. Нова стеля, перетягували. з недоліків кондіціонер, не якісно поремонтували, треба мити систему. Причина продажу купив універсал. на телефон не дзвоніть. Пишіть : Whatsapp або Telegram локація : Київ / Печерськ
Продам гарний обслужений автомобіль, в машині ходова перебрана , машина доглянута!
Поміняні тормоза Поміняні передні крила Авто в дуже доброму стані. причина продажу, купівля нового авто, кондиціонер працює,встановлений газ.
Авто в хорошому технічному стані Все працює чітко Ходова не гримить Є нюанси по передньому бамперу потрибує косметичного ремонту Кузов не гнилий в ДТП не була В машину дісно Вкладено душу
Продам ауди а6с5 1999 року На самому надійному двигуні 2.5 дизель Двигун в відмінному стані не димить їде добре Коробка 5ст Якщо не на звʼязку , звоніть вотсап/сігнал По ходовій частині питань немає По електриці все працює кожна кнопка. Переоформлення обов?язкове Володію автомобілем більше двох років
Авто на повном бойовом ходу, по авто було зроблено: замінна тормозних дисків та колодок по кругу, заміна передніх ступичних підшипників, заміна салінблоків ( перед, задні) заміна ричагів з шароаими, зіміна передніх вкладишів на стойках, повна заміна всіх рідин ( гур мастило радіатор) нова зимова резина по кругу, двигун і коробка без ніяких нарікань (стартер- заміна втулок і втягуюче) докладніше по телефону.
Автопроєкт на підвищених дугах. Моторчик муркоче — ні стуку, ні свисту, ні соплі. Коробка клацає чітко, передачі заходять як ніж в масло. Повний привід, гума скрипить Quattro — тримає дорогу так, що хоч по снігу, хоч по дощу, хоч боком у двір заїжджай. Ходова зібрана, нічого не гримить і не просить грошей. Двигун тягне знизу, обгони швидкі натиснув і поїхав. Піч морозить і гріє, клімат працює, електрика вся жива. По кузову — виглядає солідно, без гнилі та колхозу. Салон чистий, доглянутий, сидіння цілі, всі кнопки на місці. Машина підійде для ЗСУ для села або донора.
Автомобіль Audi A6, виробництво 1999 року. Пробіг 321 тис км, рідний. Машина повністю покрашена, у 2023 році. Літня і зимня резина- нова, на окремих дисках. В травні 2025 році- зроблено повне ТО, помініна ауді система на сучасну.
Микола , всі питання по телефону , після 18.00 бажано
В машині все нове їздила жінка Нові ремні роліки ГРМ Тормозні колодки 3 тис назак зробив мотор Головку гбц Нові поршня вкладеші клапана Масло в коробці в моторі Багато. Грошей вклав щоб в певнино жінка їздила Турбіна все працює По колу стоїть дорога Тоніровка
Продам свою audi. Пригнана в 2018 році з європи, на облік поставлено 2019 рік. Пробіг оригінальний 280 000км. 70% часу використовувалась для їзди на дачу, по трасі у вихідні. Передній привід,тому не затратна в обслуговуванні, бездоріжжя не бачила, двигун також ніхто не рвав, хоча авто дуже прийомисте, встановлено газ, в 2024 проведено повну ревізію і заміну шлангів, фільтрів по ГБО, також в минулому році було здійснено діагностику та ремонт необхідних вузлів в підвісці, ричаги купувались якісні і в зборі, втулки, тяжки, ремкомплекти супортів, тормозна рідина і тд. Наприкінці літа зроблено ТО двигуна з заміною всіх фільтрів, всі запчастини та рідини якісні. Недавно замінені ксенонові лампи на нові в ближньому світлі, дальній якісний діодний. (Квитанції по роботам присутні) Салон дуже охайний, чистий,все ціле та для такого року авто на тверду 4+, кондиціонер, підігріви все працює, музика дешева, в ній небуло потреби. На ходу дуже комфортна, плавна та тиха, різні скрипи та цвіркуни німці лишили японцям. Коробка автомат, класичний гідротрансформатор, працює як годинник. Тим хто хоче за ці гроші нове авто , прохання не дзвонити, по авто є недоліки по кузову, ржавчини під фарбою на арці водійській передній (на фото видно), та трохи по дверям біля пластикових накладок, підглючує інформаційний моніторчик на одометрі, оскільки ні на що не впливає, до електрика не звертались. Машина на новій зимній резині, є літо на сезон. Надійна, довезе завжди з точки а в точку б і назад, до продажу не готувалась, так склались обставини що в ній відпала потреба і на данний час рідко виїзджає. Дзвінки та перегляд до 19.00,можна в обідній час. Ауді- сів і поїхав. Бізнесменів та площадки прохання не турбувати. Мінімальний торг, деяких вкладень потребує не впливаючих на ходові якості тому ціна з урахуванням недоліків.
Пишіть на Viber тому що я закордоном і дзвінки не доходять, машина продається без торгу, якщо ціна влаштовує приїхали забрали !
повністю нова ходова стійки речаги тормозні диски колодки масла поміняні
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?