Автомобіль в гарному технічному стані, вкладень не потребує.. Новий акамулятор.. На даху багажник.. Всі питання по телефону.. Розумний торг біля капоту.. Автомобіль до продажу не готувався...
Продаю жигулі 1986 року випуску в дуже хорошому та збереженому стані. Історія авто та чому продаємо: Автівка купувалася для мого чоловіка військового, але наразі користується іншим автомобілем, який повністю закриває його завдання. Оскільки я на ній зараз не їжджу, машина просто стоїть без діла в сухому гаражі. Продаємо через банальну відсутність потреби, щоб техніка не простоювала, а приносила користь новому власнику. Технічний стан: Двигун працює без нарікань, запускається чітко, працює рівно та без проблем. Встановлено та вписано ГБО (газ/бензин), машина дуже економна. Вся електрика повністю справна, кожна кнопка та кожна лампа працюють як слід Кузов: Машина рівна, доглянута, без гнилі. Чесно зазначаю: було незначне ДТП (в'їхали ззаду в багажник). Геометрія не була пошкоджена, багажник повністю відновили. На фото видно сірі місця це заґрунтовані ділянки після ремонту, підготовлені під фарбування. Ніяких прихованих сюрпризів чи тонни шпаклівки немає, все видно як є. Салон: Салон у чудовому, чистому стані. Попереду встановлені зручні сидіння з хорошою бічною підтримкою, що робить поїздки значно комфортнішими, ніж на рідних кріслах.Задній диван теж обтягнутий тканиною. Встановлено сучасну магнітолу з Bluetooth та виведеним мікрофоном, можна зручно спілкуватися по телефону за кермом Документи та продаж: Продаж тільки через повне переоформлення Страховка наразі закінчилася, оскільки автівка стоїть без виїздів у гаражі. По телефону не торгуюся. Символічний та аргументований торг можливий тільки біля капота реальному покупцю. Машина варта вашої уваги, чудовий варіант як для першого авто. Перекупів прохання не турбувати
Машина на повному бойовому ходу, 5ступга газ бензин, все по телефону
Експортна Оцинкований кузов В оригіналі Пробіг рідний Рідна фарба Один власник з 1995року Техніка класна,по кузову є сліди використання На повному ходу Переоформлення за мій рахунок
Одометр по другому колу - 196 тис. км. На авто до 2020 року їздив дід, але потім переоформили, бо вік діда зробив своє. Потім тесть використовував авто, скоріше авто було як транспортний засіб з пам'яттю. Були плани на повну реставрацію та виїзи лише в вихідні, але нехай вже інший щасливий власник приймає рішення про подальшу долю цього авто в рідкісному стані. по авто: 1. Перші 12-ть зим авто використовувалось, в більшості, для поїздки з Нивок на дачу в Крюківщину, та іноді до рідних в сусідні області. Зимував ВАЗ 2106 в гаражі (до 2020), фаркоп виступупав в ролі парктроніка, причепа не було і в комплекті до авто не йде. 2. За довге щасливе життя авто не бачило ГАЗу, лише бензин, колись А92, а зараз А95, іншого на наявних АЗС поряд не має. 3. Було дві притертості, довелось окремими випадками підфарбувати одне переднє та одне заднє крило. Пороги рідні, вся фарба також. Лонжерони без іржі. Стики кузова без тріщин та іржі. Є початкова іржа в проємаж. 3. Авто ослуговували на дорогому СТО (назва та локація при зустрічі), всі запчастини змінювали на нові, без колхозу та скруток. 4. ТО кожні 8000 км +-500 км - 5W40 Mobil, оливи не бере і на брав. Не димить навіть при запуску. 5. Двигун не розбирався, головка також. клапана рег. давно, зараз не потрібно, жужить як оса - без перебільшень. 6. В діапазоні 6-ти місяців було виконані наступні роботи: заміна помпи та антифризу (синій HEPU), задні гальмівні циліндр., трійник та дві трубки з розш.бачком гальм. рідини+рідина+прокачка, датчик тиску двигуна, передні гальмівні диски (мабуть і колодки), опори двигуна та ряд інших ЗЧ. Думки в голос: якщо врахувати, що роботи завжи виконувались на СТО - то це дурні гроші інвестов в авто. 7. В вартість авто входить додат. комплект літньої, майже нової, брендової європ. гуми на штамп. дисках проф. пофар. порош. фарбою в кольорі сірого срібла. 8. Два ключі від авто, один від дверей + один від багаж. 9. Елекривід антени працює в обидва боки. Авто трохи шумили і воно дало результат
продам машину в доброму стані питання є лиш по зовні які витно на кузові остальне все добре вкладень не потребує нова гума зимня стартен новий акум новий затонована люк працує не протікає нове щепленя сів поіхав всі деталі по телефону мотор і коробка ходава ідеал **********торг є!!!!
Автомобіль в гарному стані, все працює,сигналізація,нова гума,свіже масло фільтра. Стан сів і поїхав
Ваз 21061 1992 рік 1.5 Газ/бензин(газ вписаний) Автомобіль повністю на ходу. В гарному стані. Працює як на бензині так і на газі. Міст не гудить. По мотору, коробці передач та по ходові все добре. З документами повний порядок. Знаходиться в місті Тернопіль Телефонуйте…
Кузов оброблений антикором. Дно ціле, без бруду. Пороги і лонжерони залиті пушечним салом. Задня гума нова , передня майже нова, є три запаски. Двигун після ремонту. Масла не бере. Заводське зеркальне тонування і велюрова обшивка створюють комфорт в салоні. Автомобіль експлуатувався в теплу пору року. Нові запчастини: кольца, розподільчий вал, бензонасос, радіатор, пічка, глушник та інші.
все працює
Продам стритуху Мотор 1,6 Коробка 4ст Розваркі Музика класна Фари ледь Балка Маленький саб Салон ідеал Машина заводиться їде,катаюся кожними днями питань по ній немає,єдине треба зробити розвал сходження але на ній їхати можна
Авто в непоганому технічному стані на свої роки. Багато чого поміняно. Всі питання по тел. Якщо немає зв'язку звоніть по Інтернету.
На ходу нова гума зимова, з проблем тільки відсутність холостого ходу, тільки самовивіз
Продам свое авто, каждый день на ходу , по машине сделано практически все что можно , заменил помпу, електронное зажигание , мотор капитализма пол года назад , салон приятный ухоженный, мотор шепчет , кпп хорошая, тормоза хорошие, свет хороший , по электрике все работает , также стоят новые динамики и машнитола , руки не дошли только до крыла , но для местных могу дать хорошего мастера сделает за копейки, машина хорошая в продаже не нуждался , но приходиться продавать так как нужны деньги, торг минимальный у капота , есть видео обзор могу скидывать в вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?