Продам в хороші руки хазяйське авто ВАЗ 2104, 2005 року випуску. Двигун - карбюраторний, півтора куба, Газ-Бензин. Коробка - п?ятиступка. Автомобіль ремонтувався, не оригінал, як на зараз - вкладень не потребує. Авто на хорошій гумі, зі страховкою, на Вінницькій реєстрації.
До вашої уваги живенька жига інжекторна,дане авто без корозії ,пороги дно ціле,мотор повністю сухий ,працює бездоганно,повністю нова ходова,два коплекта коючів,свіжа страховка,хороша резина,новий АКБ з гарантією,новий генератор.Любий вид переоформлення,деталі за номером.
Авто на ходу Мотор не сапунить ,масла не бере Коробка не вибиває Документи у порядку Газ-бензин Більше по телефону
1.6 інжектор Газ/бензин Їде як на газу так і на бендзині Присутні косметичні нюанси по кузову та треба варити пороги Коробка 5 ступка Треба дивитись до ходової Торг на дорогу Локація Івано-франківсь
По техніці авто в гарному стані робоче авто сів поїхав любий вид переоформлення З авто в комплекті е причіп
Торгу немаэ. Авто в доброму стані. У 2019 році зроблений капітальний ремонт двигуна, перебрана коробка, поставлено новий редуктор. Після перелічених робіт авто пройшло 30 тис. В цьому році замінили підвісний та еластичну муфту. Авто їде добре, масло не бере, редуктор не виє, вібрації по кузову нема. Коробка на 5 передач. Газ ніколи не стояв. Тільки повне переоформлення через сервісний центр, ніяких довіреностей не виписую
Двигун потребує ремонту
Машина в хорошому стані, з оригінальним пробігом, на інжекторі. Мінімальний торг біля машини.
Машина з рідним пробігом,в ідеальному стані,інжектор,газова установка,машина в рідній фарбі,без корозіі
Мотор 1.5, коробка 5 ступка , стоять центральні замки і сигналізація Стан як на фото. Продається бо ніхто не їздить, присутній торг.
Продам 4. 2008 року на газу (4 покоління). Потребує ремонту вихлопної і заміни скла. Автомобіль брався для поїздок на/з бойових. На задній ляді є невелика вм'ятина від осколка. Є можливість переоформлення. По т/п вона синя, але пофарбували під свої потреби в зелений.
Авто в гарному стані. Кап.реионт двигуна,поміняно зчеплення, задній редуктор,усі гальмівні колодки. Новий газовий редуктор.
Робоча конячка в нормальному стані. Дідусь один хазяїн, пригнав її з Німеччини. Початково йшла на експорт. По кузову не гнила, усі проблемні місця, що були виявлені, підварені та оброблені. Майже нова зимня гума, мотор, КПП працюють ідеально, нове ГБО (в техпаспорт не вписане). Мастило не їсть, їде як треба. КПП 5-ступка. Замінено мастило у двигуні, КПП та мосту, замінено тосол. Встановлено нові радіатор охолодження, катушка запалювання, трамблер, бензонасос, редуктор заднього мосту. Перебрано та відрегульовано карбюратор, рульвий редуктор, відрегульовано клапана. Відремонтовано ходову частину. Тяга панара з регулюванням - перший крок до тюнінга зроблено))) Машинка доїде куди завгодно і повернеться назад без проблем. Зберігається у сухому гаражі. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ. Часто буваю за кордоном. Якщо телефон не відповідає - то пишіть або сюди або на вайбер. Обов'язково відповім.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?