Продам своє авто на повному ходу.По машині робити не чого не потрібно.Зроблена повністю ходова,поварена.По бажанню косметика (роки самі розумієте)але не чого взагалі критично.Колеса р16.Можливий обмін на інше авто як з моєю доплатою максимум до 1000$ так і з вашою.Не пропонувати ВАЗ,Део і Опеля
, Віктор , Катерина Потребує заміни порогів, кольосних арок та заміна стійок.
Вимагає кузовного ремонту, лобове пошкоджено, не переоформляється, була куплена за дорученням, але вона закінчилася, заміна задніх гальмівних колодок, двигун працює справно.
Mazda 626 GE 1.8 бензин/газ (ГБО 4 покоління). Авто на ходу, двигун працює добре, коробка без нарікань. Газ вписаний, розхід приємний. Ходова в нормальному стані. Електрика працює. Зроблена шумоізоляція всіх дверей, музика грає значно краще. Комфортний та просторий автомобіль на кожен день. По кузову та візуальному стану є моменти, потребує трохи уваги. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Детальніше по телефону.
Автомобіль на ходу. Заводиться, працює, періодично використовується. Потребує заміни порогів. По двигуну - потрібна регуліровка. Коробка - все ОК.
Продаю власну мазду 626 другого покоління 1986 року випуску. Автомобіль у доброму технічному стані, салон доглянутий, по кузову є нюанси, роки взяли своє. Більше деталей по телефону.
Двигун: 2.0 бензин (85 кВт / 116 к.с.) — двигун працює рівно, потужний та прийомистий ?ГБО: Не встановлювалось (двигун працював виключно на бензині, що зберегло його ресурс). ? ?Автомобіль на повному ходу, «сів і поїхав». ?Ходова частина в порядку ? ?Електросклопідйомники. ?Центральний замок (керування з брелка). ?Гарна акустика.
Продам свою Мазду 626 ресталінгову в гарному стані. По машині багато чого зроблено. По кузову були замінені пороги , задні арки , відновлені задні лонжерони ( була в деяких місцях глибока іржа) Минулим літом перебрали усі передню і задню підвіску , були замінені усі сайленблоки , тормозні передні диски , рульові наконечники , наружні гранати , промита система охолодження , місяць тому встановив новий газовий редуктор , замінив лобове скло , була тріщина після зими. З машиною віддам зимову гуму на тітанових дисках.
Гарне надійне авто масло не бере нове лобове скло, ксенон, камера заднього огляду, сенсорна магнітола. Но роки беруть своє лак поліз коцкі царапіни на їзду не впливає. Перерегістрація або доручення
Авто після ДТП. Перед аварією мінялася підвіска і коробка, має 60 тис. пробігу. Є дефект мотору. Кузов в поганому стані. В такому стані як на фото машина 3 роки. Не на ходу. За деталями по телефону
авто в гарному стані, більше інформації за телефоном
Продам свою машину, двигун та коробка передач работає, їде як на бензині так і на газу, всі вопроси по телефону
Очень комфортное авто. Ухоженное. Купил у дедушки. Состояние хорошее, каждый день на ходу, работает каждая кнопка. Салон огромный и в отличном состоянии, эва коврики, сенсорная магнитола на андроиде, камера заднего вида, два комплекта колёс, зимняя резина как новая, лето на хороших дисках. Хороший свет. Отличная музыка. Электро регулировка зеркал, стекло подъёмники. Ни разу не подвела. Мотор работает тихо и ровно как часы, коробка передач нежная, печка дует хорошо. Вписан газ но не стоит. За эти деньги можно купить только хлам типа 10ки или убитого ланоса, так что торг минимальный. Машина стоит своих денег. Машина на мне, только переоформление. Машина хранится в теплом сухом гараже. Дополнительные фото видио скину в телеграмм.
авто на ходу,всі питання по телефону
Авто в гарному стані зроблено всі тести змінено масло та фільтра машина в гарному стані сів і поїхав присутній торг машина на свій вік в гарному стані всі в комплекті йде комплект ризини датально звертайтесь по тел .) Або пишіть вайбер за номером
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?