замінено ремінь ГРМ новий стартер та новий генератор
Авто в гарному стані всі деталі за телефоном
Продам ато без вкладень! Багато чого зроблено та замінено. стоїть 4гбо Кого цікавить дзвоніть питайте,все розповім по тел. бо дуже багато писати...
ВАЗ 21112 (2007) — Капсула часу! Стан нового авто, 24 000 км рідного пробігу! Двигун: 1.6 л (Бензин). -Один єдиний власник з автосалону! Купувався новим в офіційному салоні, дбайлива експлуатація, гаражне зберігання. -Стан НОВОГО автомобіля. Без перебільшень. Машина збереглася в заводському вигляді. -100% в рідній фарбі! Жодного ДТП, підфарбовування чи ремонту. -Ідеальний кузов: Без корозії, іржі, подряпин, сколів чи вм'ятин. Одразу після покупки в салоні авто пройшло повну, якісну антикорозійну обробку, що зберегло метал у первісному стані. -Всі стьокла рідні по колу, включно з лобовим (без тріщин та сколів). На авто виконане якісне тонування. -Салон у стані нового — чистенький, доглянутий, без потертостей. Всередині приємно та зручно знаходитись. Передні електросклопідйомники. -Дуже великий та місткий багажник — ідеальний варіант для сім'ї або подорожей. -Повністю обслужений: замінені робочі рідини та мастила. -Встановлено свіжий акумулятор. -Автомобіль має чудову динаміку та при цьому дуже приємну й економну витрату пального. -Жодних вкладень не потребує! Сів і поїхав. -Автомобіль дійсно ексклюзивний за своїм станом та пробігом на сьогоднішній день. Майбутній власник буде на 100% задоволений покупкою. -За всіма питаннями — телефонуйте! З радістю розповім детальніше про авто по телефону.
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує. Ходова, мотор, коробка хороші. Кузов цілий, без гнилі, дно ціле. Газ євро 4. З документами порядок.
Продам авто в гарному стані , другий власник з салону, гаражне зберігання , 16 клапанний двигун , в рідній фарбі без рижиків кузов в загалі , пробіг рідний , за останні 5 років авто їздили тільки на дачу . Встановленне ГБО 4 покоління, ксенонові фари. В комплекті 2 колеса ще. Власник
Автомобіль повністю в ідеальному стані від першого власника. Комплект нової зимової гуми. Пройдено техогляд до 2028. Торг біля авто.
Продам хороший місткий авто. Газ вписаний, але не встановлений. Двигун 1.6 восьмиклапанний працює добре, найнадійніший. Кузов міцний, ще послужить, але незначні нюанси є. Документи в порядку, будь-яке оформлення.
Продам Ваз 21114 2006 року в гарному стані. Двигун 1.6, 16 кл. Газ 4 покоління. Гідропідсилювач керма. Центральні замки працюють як з ключа так і з пульту. Встановлено ксенон фірми Michi. 4 тис. км назад замінено комплект ГРМ, помпу, радіатор охолодження,антифриз,фільтра,масло і каталізатор. Ходова частина і КПП в нормі. Охайний чистий салон. ГБО працює відмінно. Звичайно присутні сліди користування але авто точно варте уваги.
Перший власник,авто куплено з салону. Є нюанси зі світлом (габарити, ближнє світло). Є тріщина на робочому стіклі.
Авто в хорошому стані, не потребує ремонту. Додатково віддаю 2 комплекти резини.
Треба робити мотор блок шліфований, головка зроблена, рік стоїть в такому вигляді. Кузов на той момент був гарному стані
Машина у гарному стані.В ДТП участі не приймала. 1.5 8 клапана. Найпростіший і надійніший. При обриві ГРМ клапана не гне. Машина завжди обслуговується вчасно. ГБО 4 покоління. Двигун,коробка ,щеплення відмінно. Ходова вся нова,жодного звуку немає постороннього. Іде не гірше багатьох іномарок. 4 склопідйомники ,сигналізація , центральний замок. Дніще,пороги живі. Машина вартує уваги . Переоформлення . Можливий обмін . Також за домовленістю можу пригнати
Автомобіль на ходу, знаходиться в с. Перелюб. По додатковим питанням телефонуйте на Вайбер на номер київстар.
продаю власний автомобіль, нещодавно замінив масло, комплект ГРМ (ремень, помпа, ролики), на зимовій резині, газ-бензин, подробиці по телефону.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ
Авто на впевненому ходу, сів і поїхав. Двигун працює нормально, коробка без проблем. Просторий та практичний універсал — підійде як для роботи, так і на кожен день. По машині: • великий багажник; • економне обслуговування; • рейлінги на даху; • хороша резина, +літо; • документи в порядку. Є моменти по кузову — рижики, подряпини та сліди експлуатації, видно на фото. Також бажано замінити масло та зробити дрібне ТО, але машина їздить без проблем. Для своїх років нормальний робочий варіант за адекватні гроші. Торг біля капота. 📞
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?